Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witamy bliższych i dalszych sąsiadów;)

Budowe rozpoczynamy zaraz po zimie 2013, pozwolenia juz są, ekipa do sso też, ale już dziś szukamy kogoś godnego polecenia do zaprojektowania i wykonania pompy ciepła. Jeżeli kogoś takiego znacie to proszę sie nie wstydzić i namiary słać:D :D

 

Mogę podać info na priva, więc jak by co to [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma namiary na dobrą sprawdzoną ekipę do tynków cementowo-wapiennych? Ekipa która miała wejść dzisiaj nie może, bo jak się okazało mamy za słaby bezpiecznik... poszukuję bardzo pilnie. Będę wdzięczna za kontakt

 

to moze warto pomyslec o wypozyczeniu agregatu jak wszystko dogadane?

 

ja korzystałem z SAIN.PL - do znalezienia w sieci i na FM - jestem/byłem zadowolony

 

PZDR

 

Qter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Mam do oddania trochę gazet - mogą być natchnieniem przy urządzaniu domu - szkoda mi nimi palić w piecu ;)

 

Oferuję 65 szt. pism dla budujących, planujących budowę a także urządzających bądź myslących o remoncie - zmianie wyglądu.

 

http://images38.fotosik.pl/1830/fe6aa08281d9098bmed.jpg

 

Jest to kilkadziesiąt pism "Ładny Dom" + 5 jakiś innych w sumie 65 szt.

 

Rocznikowo wygląda to tak:

2002r - 2 szt.

2003r - 4 szt.

2004r - 9 szt.

2005r - 12 szt.

2006r - 11 szt.

2007r - 12 szt.

2008r - 10 szt.

2009r - 9 szt.

+ 5 innych

 

Czsasopisma czytane, kilka ma poklejone skoczem okłdaki, bez dodatków typu płyty CD itp. stan jest O.K. ;)

 

Odbiór najchętniej osobisty (Pruszków, Warszawa - mogę gdzieś podrzucić) lub wysyłka zgodna z cennkiem poczty polskiej ;)

 

PZDR

 

Qter

 

++++++++++++++++++EDYTOWANE ++++++++++++++++++++++++++++++

 

P.S. NIEAKTUALNE JUŻ

 

++++++++++++++++++EDYTOWANE ++++++++++++++++++++++++++++++

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli nikt, to kogo możecie polecić z okolic grodziska w sprawie zakupu okien?

 

Śmiało możesz pytać o ofertę w firmie Jareko ( do znalezienia pod tym hasłem w google i na FM ) . Co prawda moje okna nie są jeszcze zamontowane ale oferta cenowo OK , a wcześniejsze opinie inwestorów pozytywne. - Mam nadzieje ,że na wiosnę i ja dołączę do tego grona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma namiary na dobrą sprawdzoną ekipę do tynków cementowo-wapiennych? Ekipa która miała wejść dzisiaj nie może, bo jak się okazało mamy za słaby bezpiecznik... poszukuję bardzo pilnie. Będę wdzięczna za kontakt

 

A czy zmiana bezpiecznika nie wchodzi w grę?

Jeśli chodzi o czas zmiany bezpiecznika: trzeba zadzwonić, zgłosić awarię, że nie ma prądu - przyjeżdżają, dajesz parę zł i masz zmieniony bezpiecznik.

Jak zadzwonisz, że chcesz zmienić na mocniejszy, to podanie, sra...., itd...... a tak to szybko i bez bólu:)

Podpowiedział mi to jeden z forumowiczów.

Jaki masz ten bezpiecznik?Jaki oni mają agregat?

Zwykły mały na 25 spokojnie idzie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma namiary na dobrą sprawdzoną ekipę do tynków cementowo-wapiennych? Ekipa która miała wejść dzisiaj nie może, bo jak się okazało mamy za słaby bezpiecznik... poszukuję bardzo pilnie. Będę wdzięczna za kontakt

 

Mogę jedynie napisać kogo zdecydowanie odradzam, firmę BAUTECH, możesz sie na nich naciąć bo terminy mają "od zaraz". Niestety ekipa tynków robić nie umie, fale i odpadający tynk to u nich norma, również przeciaganie prac w nieskończoność. U mnie skończyli już dawno temu a ja do tej pory płaczę jak mi zchrzanili, a głupia myslałam, że tynków zepsuć nie można.

Na dobrego fachowca zapewne będziesz musiała poczekać. Akcja z wymiana bezpiecznika - polecam, chyba kazdy tak robi :-/

 

Przy okazji, mam do sprzedania za pół ceny tynk wewnętrzny dolina nidy i zewnętrzny z Kosbudu w kolorze AK500 (szary).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma namiary na dobrą sprawdzoną ekipę do tynków cementowo-wapiennych? Ekipa która miała wejść dzisiaj nie może, bo jak się okazało mamy za słaby bezpiecznik... poszukuję bardzo pilnie. Będę wdzięczna za kontakt

 

Rewelacyjne tynki cem-wap to sprawdzony i polecany tu juz wielokrotnie Stanisław Majkrzak tel 603635144 - ale czy wejdzie tak na juz... nie wiem trzeba dzwonic. W kazdym razie namiary brali u mnie na niego elektryk, hydraulik i magik od schodow - sciany jak lustro i to sie potwierdzilo pozniej przy kolejnych pracach wykonczeniowych - meble na zamowienie itd :)

 

Przy okazji poraz kolejny moge polecic rewelacyjna ekipe od kompleksowych prac wykonczeniiowych p. Lukasza Chmiela, robil u mnie, robil niedawno duzy dom znajomego 300m2 i teraz kolejnego znajomego z mojego polecenia - robia wszystko od odcieplenia poddasza po skomplikowane konstrukcje z plyt GK /wielopoziomowe sufit etc./

Swietnie daja sobie rade z praca wg skomplikowanych projektow z pracowni architektow wnetrz.

Przepieknie ukladaja glazury i terakoty, nawet te bardzo trudne np. w formie desek 100 x 15 cm czy skomplikowane mozaiki. Rewelacyjnie maluja wnetrza /czysciutko przede wszystkim jest, dobrze zabezpieczaja/. Oczywiscie moga tez zrobic tynki zewnetrzne, elewacje itd - p Chmiel ma rowniez ekipe od tego.

Jak wchodza kompleksowo to daja swietne ceny np. na farby Fluggera - znacznie mniej niz dla czlowieka z ulicy - i ceny wychodza jak za marketowego Duluxa np. a jakosc nieporownywalna. Jak duza posesja i otoczenie to moga podjac sie kompleksowo wszystiego lacznie z kostka /wspolpracuja z innym wykonawca od kostki/ - i dadza na calosc bdb cene.

Polecam szczerze w kazdym razie :) - kontakt przez ich strone najlepiej, bo nie pamietam nr tel. http://www.lukaszchmiel.pl

 

s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Ma ktoś namiar na rozsądnego komniniarza do odbioru budynku który na widok rekuperacji nie dostaje "sraczki" ;)

 

PZDR

 

Qter

 

Mam reku, nie mam kominów, z wyjątkiem kotłowni, odbierał u nas pan Ryszard Dębski, http://www.kominiarz.pruszkow.pl; żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do sprzedania kompletną prowizorkę budowlaną ( prąd na budowę ) - gotową do podłączenia. Zestaw składa się z : kompletnej skrzynki elektrycznej , słupa drewnianego , kabla, bednarki. Licznik energii montuje elektrownia. Odbiór w Lesznie. Mój telefon 694 479 831.
ja to samo :) tyle że bez bednarki. odbiór własny koło błonia, kontakt na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...