Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jeszcze takie pytanko mam,czy mozecie polecic jakiegos dobrego fachowca do zabudowy kominka z DGP.

 

Zeby tez jakis najdrozszy nie był:)

 

Pozdr

 

Konkretna i szybka grupa z Pruszkowa. Co prawda u mnie robili bez DGP, ale wiem, ze zajmują się wszystkim. Póki co jestem bardzo zadowolony. Telefon: 602800525.

 

http://www.kominki-chrzanowski.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niebawem wprowadzamy się do prawie skończonego domu, chcielibyśmy zamontować jakąś TV, Internet, może ktoś doradzi co najlepiej wybrać w okolicy Żelechów Ojrzanów?

 

Kablóweczki tu nie ma...:bash: . Pozostaje CDMA z Orange lub operatorzy komórkowi. W Kaleni Plus oraz T-Mobile mają HSPA+ (nie najgorzej, choć zasięg słaby - maksymalnie dwie kreski. Osiągalna prędkość szczytowa do 12Mb/s.).

 

Jeśli szukacie konkretnego człowieka, który zamontuje i dobrze zepnie instalację TV, zrobi porządek z antenami, wypije kawkę i nie obedrze ze skóry - w Kaleni na Makowej wybudował się p. Stanisław (601355452). Konfigurował mi system TV w dwóch domach - jest wart polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów niedawno zgłaszał zakończenie budowy w grodziskim inspektoracie i ma zestawienie jakie papiery trzeba naszykować?

 

http://www.bip.powiat-grodziski.pl/index.php?cmd=zawartosc&opt=pokaz&id=569

 

Tam jest "Zawiadomienie o zakończeniu budowy", w środku jest "instrukcja".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum.

Czy ktoś z Państwa mógłby mi polecić architekta adoptującego. Staram się wybudować dom w Nadarzynie , ale nie wiem czy wszyscy maja tak pod górkę czy tylko ja mam takie "szczęście" . Siedzę na telefonie od kilku dni i nie mogę znaleźć żadnego architekta który mi zaadoptuje projekt . Pomocy !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bip.powiat-grodziski.pl/index.php?cmd=zawartosc&opt=pokaz&id=569

 

Tam jest "Zawiadomienie o zakończeniu budowy", w środku jest "instrukcja".

 

Dzięki. Wszystko prawie jasne bo nie wiem tylko co zrobić z wodą. W projekcie mam "przyłącze do sieci wodociągowej", finalnie woda jest z własnej studni.... Coś rzeba z tym specjalnie robić czy wpisanie 'woda ze studni własnej' załatwia sprawę?

 

Przy okazji - mam jeszcze do sprzedania 5 rolek wełny Toprock 20cm za pół ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...