Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich na forum.

Czy ktoś z Państwa mógłby mi polecić architekta adoptującego. Staram się wybudować dom w Nadarzynie , ale nie wiem czy wszyscy maja tak pod górkę czy tylko ja mam takie "szczęście" . Siedzę na telefonie od kilku dni i nie mogę znaleźć żadnego architekta który mi zaadoptuje projekt . Pomocy !!!!!!

Jeżeli w Nadarzynie to jest/była w zeszłym roku jak składałem papiery w gminie taka kobitka która dorabia po godzinach. ja nie korzystałem z jej usług z uwagi na dość znaczące przeróbki w projekcie ale z tego co pamietam to za nie duże pieniądze + pomoc w załatwieniu pozwolenia w starostwie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w Nadarzynie to jest/była w zeszłym roku jak składałem papiery w gminie taka kobitka która dorabia po godzinach. ja nie korzystałem z jej usług z uwagi na dość znaczące przeróbki w projekcie ale z tego co pamietam to za nie duże pieniądze + pomoc w załatwieniu pozwolenia w starostwie ....

 

Witam , właśnie mnie dobiłeś. ikt się nie odzywał więc znalazłam w Pruszkowie architekta . A ta pomoc w pozwoleniu była by niezbędna , zważywszy na procedury, SZKODA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , właśnie mnie dobiłeś. ikt się nie odzywał więc znalazłam w Pruszkowie architekta . A ta pomoc w pozwoleniu była by niezbędna , zważywszy na procedury, SZKODA.
Nic straconego. Architekt do adaptacji to jedno, projektant który może pomóc przy papierach i kontakcie z architektem to często drugie :) p. Jacek Szatkowski, grodzisk, 666 826 988 korzystałem z jego usług, faktycznie sporo pomógł przy papierach i właściwie niedrogo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum.

Czy ktoś z Państwa mógłby mi polecić architekta adoptującego. Staram się wybudować dom w Nadarzynie , ale nie wiem czy wszyscy maja tak pod górkę czy tylko ja mam takie "szczęście" . Siedzę na telefonie od kilku dni i nie mogę znaleźć żadnego architekta który mi zaadoptuje projekt . Pomocy !!!!!!

 

my korzystaliśmy z usług Jerzego Pietkiewicza tel 507108799 z Ruśca/ powiem tylko tyle, że Pan od lat w tym "biznesie".

 

***

początkowo rozaważaliśmy współpracę z Panią architekt z Piaseczna. Ale ktoś mądrze nam poradził aby pójść do kogoś z terenu bo inaczej poczekamy na PnB... i w sumie racja. Po ustaleniu wszystkiego z Panem Jerzym pozwolenie dostaliśmy w ciągu miesiąca.

***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za namiary na glazurnika. Na pewno skorzystam.

 

Teraz rozglądam się za zabudową kuchenną. Może mógłby mi ktoś polecić jakąś sprawdzoną firmę z przystępnymi cenami?

Pozdr

 

Artur Figura, 609654408. Pan z Radomia.

 

Robił u nas szafe lakierowaną na wys, połysk na wiatrołap, szafkę i płytę na ścianę do łazienki, zabudowę pralni. Dokładnie, miło, spokojnie i bardzo przystępnie cenowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Gdzie kupowaliście / zamawialiście bramy garażowe w okolicy ? ( brama 5m szerokości z montażem ) no i może przy okazji warto by zamówić już drzwi wejściowe ? też zastanawiam się gdzie ?

Bardzo proszę o referencje :)

 

Co prawda nie najbliższa okolica bo Warszawa Bemowo ;) ale człowiek od lat polecany na forum:

 

Krzysztof Wycech,

Firma Aprel

604170274

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za namiary na glazurnika. Na pewno skorzystam.

 

Teraz rozglądam się za zabudową kuchenną. Może mógłby mi ktoś polecić jakąś sprawdzoną firmę z przystępnymi cenami?

Pozdr

 

Ja też polecam p. Artura. U nas robił dwie kuchnie, szafy i zabudowy ...

Nie ma dla niego rzeczy nie do zrobienia - wiem co mówię,

bo my Jego zdolności wystawialiśmy kilka razy na próbę naszymi pomysłami :D,

ale zdał śpiewająco !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Gdzie kupowaliście / zamawialiście bramy garażowe w okolicy ? ( brama 5m szerokości z montażem ) no i może przy okazji warto by zamówić już drzwi wejściowe ? też zastanawiam się gdzie ?

Bardzo proszę o referencje :)

 

Wojciech Byśnikiewicz - http://www.bramstal.pl/ u mnie zainstalował i polecam.

 

PZDR

 

Qter

 

P.S.

 

Po instalacji mojego reku został mi tłumik firmy ALNOR model SLEFL-25-200-1200 - okazało się że nie potrzebuje - czyli coś takiego:

 

http://www.alnor.com.pl/PDF/karty_katalogowe/SLEFL_Tlumiki%20Elastyczne.pdf

 

do sprzedania za 150 PLN + przesyłka (lub odbiór osobisty Warszawa/Piastów/Pruszków)

 

Cena katalogowa to 250 PLN Netto

 

Kontakt na prv.

 

Przepraszam za spam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojciech Byśnikiewicz - http://www.bramstal.pl/ u mnie zainstalował i polecam.

 

PZDR

 

Qter

 

Dzięki Qter za odp ale obawiam się, że Normstahl nie ma koloru bram Winchester więc się pewnie nie uda :) - no chyba ,że mają też innych producentów zapytam - co mi szkodzi :)

Spróbuje w firmie Apreal podanej i polecanej przez RL

 

 

Z innej beczki - zapytam oficjalnie a nie na prv może ktoś jeszcze skorzysta :

Jak dodać takie opisy i linki pod swoimi wpisami/postami ? ( sprawdzałem FAQ, kombinowałem z ustawieniami profilu i finalnie jestem za cienki ,żeby to rozpracować )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

Czy ma ktoś moze okna z firmy Amberline Kolobrzeg- profil VEKA Alphaline 90 ??? Albo moze polecic dobre energooszczedne okna ?>?>

 

Z góry dzieki za odpowiedzi,

(L)

PS. Mam do sprzedania ok 150-200 stępli- tegoroczna budowa, cena 3 zł za szt, niestety nie mam transportu. Odbiór Grodzisk Mazowiecki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z innej beczki - zapytam oficjalnie a nie na prv może ktoś jeszcze skorzysta :

Jak dodać takie opisy i linki pod swoimi wpisami/postami ? ( sprawdzałem FAQ, kombinowałem z ustawieniami profilu i finalnie jestem za cienki ,żeby to rozpracować )

->Twój profil(u góry strony obok "Witaj pawelz33"-"Wiadomości")->Moje ustawienia(lewa kolumna na samym dole po lewej stronie mapki)->edytuj sygnaturę( lewa kolumna w zakładce "moje ustawienia") i tam wpisujesz to o co pytasz.

W moim przypadku jest "Pozdrawiam Sławek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zrobiłem wg powyższego opisu ( zresztą tak próbowałem wcześniej ) ale nie chce mi tego pokazać - może dlatego ,że dodaję adres url innej stony z blogiem budowlanym ? ( mają jakąś blokadę do strony tak jakby konkurencji ? tj http://www.ppawelz33.mojabudowa.pl/ )

 

spróbuj w sygnaturę wkleić to co poniżej wpisałam (tylko zamiast nazwa-widoczna-na-forum wpisz np mój blog moja budowa czy co sobie życzysz i usuń spacje:

 

[ url = http://www.ppawelz33.mojabudowa.pl ] nazwa-widoczna-na-forum[ / url ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj w sygnaturę wkleić to co poniżej wpisałam (tylko zamiast nazwa-widoczna-na-forum wpisz np mój blog moja budowa czy co sobie życzysz i usuń spacje:

 

[ url = http://www.ppawelz33.mojabudowa.pl ] nazwa-widoczna-na-forum[ / url ]

Ok zrobiłem wg powyższego opisu ( zresztą tak próbowałem wcześniej ) ale nie chce mi tego pokazać - może dlatego ,że dodaję adres url innej stony z blogiem budowlanym ? ( mają jakąś blokadę do strony tak jakby konkurencji ? tj http://www.ppawelz33.mojabudowa.pl/ )
może być tak i tak

Zwróćcie uwagę, że ja dodałem w podpisie link do bloga pawelz33 i jest widoczny. Fakt, ze dodałem go wczoraj, ale widoczny jest dopiero od dziś.

Aha, nie wiem czy nie ma dodatkowych ograniczeń i mogą być tylko dwie linijki.

 

tutaj masz wzór bez spacji od razu do wykorzystania

[noparse]nazwa-widoczna-na-forum[/noparse]

 

 

jak chcecie wstawiać wzory linków, to wystarczy użyć znacznika [noparse][noparse]wzór linka[/noparse][/noparse]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...