Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam, potrzebuje namiary na dobrego glazurnika, a i jakie teraz są ceny za m2 jakbyście mogli zdradzic.

Czy wielkość płytek ma znaczenie przy wycenie?

z góry dziękuje .....

 

Witam, wielkośc płytek ma znaczenie, ale zwykle średnio 40 -50 zł za m2 plus oczywiście osobna wycena za montaże typu geberit, półka itd

Polecam Pana Sylwestra z Żelechowa, właściwie wszystko zrobi, nawet kartongips. Mogę podać telefon na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wielkośc płytek ma znaczenie, ale zwykle średnio 40 -50 zł za m2 plus oczywiście osobna wycena za montaże typu geberit, półka itd

Polecam Pana Sylwestra z Żelechowa, właściwie wszystko zrobi, nawet kartongips. Mogę podać telefon na maila.

ok, poprosze na maila kontakt .....

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sąsiadów. już od czterech miesięcy mieszkamy w naszym domku , tak więc mam za sobą wykończeniówkę, przyznam, że wykończeniówka nas wykończyła zarówno kasowo jak i zdrowotnie...... ale podejrzewam, że tak jak wielu z was.

Zajrzałam tutaj dzisiaj ponieważ muszę jeszcze raz napisać wam o Hydrauliku Panu Kazimierzu, który nie dośc że zrobił mi idealnie hydraulikę w całym domku, zrobił to za rozsądne pieniądze.. (już kiedyć go polecałam) to obecnie w okresie gwarancji jest w zasadzie na każde skinienie, dzisiaj był u nas (niedziele i wyregulował jakieś kurki.....dla mnie czarna magia).

 

No własnie Pan Hydraulik Kazimierz, był w zasadzie jedynym fachowcem, który wykonał dobrą robotę, nie naciągnął na niepotrzebne pieniądze a teraz stara się aby podczas okresu gwarancji - piec i instalacja pracowały bez zarzutu - na prawdę nie spotkałam się dotąd w wykonawcą który przyjeżdze w ciągu 24h na wezwania - co ważne NIODPŁATNIE!! i cieszy się jeśli klient jest zadowolony - oby jak najwięcej takich wykonawców - jeśłi ktoś chce namiary na Pana kazimierza to prosze o maial ([email protected]) - w przyjemnością polecem go innym, bo o takich ludziach trzeba pisać na takich forach, ponieważ podczas budowy spotyka się wiele ekip i wielu wykonawców, czesto reklamujących się za niewiadomo jakich specjalistów a w rezultacie to zwykli naciągacze robiący robotę "na odwal"

 

pozdrowionka - japriv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sąsiadów. już od czterech miesięcy mieszkamy w naszym domku , tak więc mam za sobą wykończeniówkę, przyznam, że wykończeniówka nas wykończyła zarówno kasowo jak i zdrowotnie...... ale podejrzewam, że tak jak wielu z was.

Zajrzałam tutaj dzisiaj ponieważ muszę jeszcze raz napisać wam o Hydrauliku Panu Kazimierzu, który nie dośc że zrobił mi idealnie hydraulikę w całym domku, zrobił to za rozsądne pieniądze.. (już kiedyć go polecałam) to obecnie w okresie gwarancji jest w zasadzie na każde skinienie, dzisiaj był u nas (niedziele i wyregulował jakieś kurki.....dla mnie czarna magia).

 

No własnie Pan Hydraulik Kazimierz, był w zasadzie jedynym fachowcem, który wykonał dobrą robotę, nie naciągnął na niepotrzebne pieniądze a teraz stara się aby podczas okresu gwarancji - piec i instalacja pracowały bez zarzutu - na prawdę nie spotkałam się dotąd w wykonawcą który przyjeżdze w ciągu 24h na wezwania - co ważne NIODPŁATNIE!! i cieszy się jeśli klient jest zadowolony - oby jak najwięcej takich wykonawców - jeśłi ktoś chce namiary na Pana kazimierza to prosze o maial ([email protected]) - w przyjemnością polecem go innym, bo o takich ludziach trzeba pisać na takich forach, ponieważ podczas budowy spotyka się wiele ekip i wielu wykonawców, czesto reklamujących się za niewiadomo jakich specjalistów a w rezultacie to zwykli naciągacze robiący robotę "na odwal"

 

pozdrowionka - japriv

 

 

Witam, a czy chodzi o Pana Kazimierza z Żelechowa ?

Bo jeśli tak, to tez moge podpisać się pod tymi słowami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę o namiary na kogoś kto zrobi dobrze instalację gazową. Polecana wielokrotnie na forum firma niestety nie zrobiła nam wyceny mimo wielokrotnych przypomnień, także szukamy od nowa. Okolice GM.
Czy ta firma to Gaz sp.z oo Błonie? to by było dziwne, mogę rzucić standardowym hasłem - "u mnie było dobrze", ale może zleceń po wwie nałapali i drobnicą się przestali zajmować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta firma to Gaz sp.z oo Błonie? to by było dziwne, mogę rzucić standardowym hasłem - "u mnie było dobrze", ale może zleceń po wwie nałapali i drobnicą się przestali zajmować.

 

Nie, to nie ta firma :) Z Zambers się już skontaktowałam, zaraz skontaktuję się z Gazem. A swoją droga - czy ktoś z Was miał doświadczenie z Was-Gazem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

gdzie kupowaliście parapety wewnętrzne z konglomeratu?

 

My interesowaliśmy się parapetami z konglomeratu i chyba najtaniej miała firma DABI z Pruszkowa, ostatecznie wybraliśmy drewniane też od nich. Watro sprawdzić bo ceny maja nie do pobicia. tak samo drzwi i okna tez mają w dobrej cenie.

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze firma Zamber ?

mozna znaleźć dane w internecie na Pana Jacka.

 

Odradzam "Zambersa". Przed rokiem robili gaz w moim domu (ogrzewanie + instalacje). Efekt - kilkumiesięczne problemy związane z reklamacjami (złożyli wylot pieca tak, że woda z każdego deszczu skapywała przez elektrykę pieca do kotłowni). Nie doprosicie się o reklamacje pomimo ich uznania. Pan Jacek obiecuje jedno, robi drugie (do tej chwili "wisi" mi komplet termostatów i automatykę do pieca) i nie odbiera telefonów po otrzymaniu pieniędzy.

 

Ich jedyny atut - cena. Po moich doświadczeniach wiem, że są niesumienni i niegodni zaufania. Jeśli już ich wzięliście (nie daj Panie...), nie wypłacajcie przed odebraniem pracy w 110%. Przed zimą robiłem przeróbki hydrauliczne i okazało się, że nawet instalację grzewczą mam położoną "na czuja" (pod wylewką nie widać...).

 

NIE POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę o namiary na kogoś kto zrobi dobrze instalację gazową. Polecana wielokrotnie na forum firma niestety nie zrobiła nam wyceny mimo wielokrotnych przypomnień, także szukamy od nowa. Okolice GM.

 

Witam,

Ja zdecydowałem się na firmę ANJAX z Kozer koło Grodziska ( do znalezienie w google ) . Ja co prawda dopiero zaczynam ale wcześniej robili komuś z mojej rodziny - Opinia: wszystko szybko - sprawnie , pełen full service. ( inwestor nie widzi urzędów / gazowni itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...