Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Polecamy Pana Eugeniusza. Polecaliśmy go już na tym forum. Telefon 606 384 392

Budował nasz dom w Grodzisku z YTONGu 40cm, bez ocieplenia i budował też forumowiczowi dom w okolicach Książenic.

 

Jakbyś potrzebował więcej rad to na prive'a, bo mieliśmy kilka ciekawych doświadczeń z Ytongiem...

 

bardzo dziękuję za namiary, chętnie skorzystam z Twoich rad i pewnie się odezwę,jak już budowa się rozpocznie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Kosik - takie moje odczucie po przeczytaniu postu: trochę mi tu reklamą zaleciało :)

 

Ja namiary na p. Eugeniusza miałem dzięki wpisowi Kosika na tym forum. W marcu 2012 ekipa p. Eugeniusza zaczęła budowę, na początku maja stał już stan surowy z więźbą.

 

Ekipa godna polecenia, choć pilnować trzeba - z pośpiechu zdarza im się czasem coś przeoczyć. Moje sugestie: uważać na pośpiech, bo o ile kwestie konstrukcyjne robią bardzo porządnie (kierownik budowy Mariusz Łuniewski chwali ich robotę), to w szczegółach czasem się gubią.

 

Ale ogólnie daję ocenę 4+, a za stosunek jakość/cena 5+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja namiary na p. Eugeniusza miałem dzięki wpisowi Kosika na tym forum. W marcu 2012 ekipa p. Eugeniusza zaczęła budowę, na początku maja stał już stan surowy z więźbą.

 

Ekipa godna polecenia, choć pilnować trzeba - z pośpiechu zdarza im się czasem coś przeoczyć. Moje sugestie: uważać na pośpiech, bo o ile kwestie konstrukcyjne robią bardzo porządnie (kierownik budowy Mariusz Łuniewski chwali ich robotę), to w szczegółach czasem się gubią.

 

Ale ogólnie daję ocenę 4+, a za stosunek jakość/cena 5+ :)

 

 

No to zwracam honor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosik - takie moje odczucie po przeczytaniu postu: trochę mi tu reklamą zaleciało :)

 

Reklamą ??? Tak. Oczywiście można tak uważać.

 

Budował nasz dom i jesteśmy zadowoleni z tej ekipy. Była z polecenia przez znajomych i szczerze powiem, że się sprawdzili.

Pan Mariusz Łuniewski, również polecany na tym forum miał o nich dobre zdanie.

 

Ja nic z tego nie mam, że ich polecam. Po prostu zrobili dobrą robotę i szczerze o tym piszę, bo uważam, że na to zasługują.

Praktycznie prawie każdą swoją ekipę mogę polecić.

 

A co do uwag o budowaniu w YTONGu to na popytaj na forum ile ludzie buduje w czystym Ytongu, bez ocieplenia ?

Jak my mówiliśmy, że tak chcemy budować to wszyscy pukali się w czoło a teraz mamy bardzo małe zużycie gazu jak na dom tej wielkości.

 

pozdrawiam

kosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zwracam honor :)

 

Się nie gniewam. Wiem, że moje postu wyglądają na reklamę, ale budowaliśmy z żoną systemem gospodarczym

i dzięki temu wiele rzeczy sprawdziliśmy osobiście.

 

Mogę jeszcze powiedzieć, że wielu materiałów nie opłacało się kupować w Grodzisku czy okolicach, bo ceny zabijały.

My Ytong kupiliśmy na fakture w kieleckim w cenie takiej, że w okolicy w ogóle nikt nie wierzył. A transport i tak jedzie z fabryki xelli.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsprzedam ok 3m3 desek raz używanych po szalunkach , duzo bez gwoździ, trochę pretów, drutu

tel. 606278649.

Można dzwonić w niedzielę.

Bez transportu, pomoc przy załadunku.

Owczarnia gm Brwinów

Czy to jeszcze aktualne ? Znajomi szukają w tamtej okolicy . Daj mi na pw jakiś namiar na siebie to im przekaże .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

wiosną planuję w końcu rozpocząć rozbudowę domu i potrzebuję ekipy do stanu surowego (fundamenty już mam). Temat prosty i krótki - 3 ściany nośne, 2 działowe, itp. Robota na kilka dni. Potrzebuję ekipy, która mnie nie skasuje jak za budowę nowego domu od podstaw,ale jednocześnie będzie rozróżniać dobudowę do istniejących ścian od budowy od zera.

Technologia - Ytong + klej - ponoć trzeba się na tym znać...

Możecie kogoś polecić?

tak telefon 606281698

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w związku z ww rozbudową - może pozostały Wam materiały po budowie? Zaczynam kompletować materiały, trochę Ytonga jkuż mam, ale zależy mi zwłaszcza na Ytongu 24 cm i stali do zbrojenia. Chętnie odkupię - stemple , materiały ociepleniowe, itp. również mile widziane.

Moja rozbudowa jest niewielkim (45 m2 ) przedsięwzięciem, dlatego jeśłi komuś pozostały materiały (nieużywane) po budowie, to proszę o kontakt na priv.

 

Monsiu, odezwij siędo mnie na Lync, mam "pęczek" stali zbrojeniowej, trochę drewna. Tanio oddam za... skrzynkę wódki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o polecenie ekipy do podłączenia kominka i zrobienia DGP. Mam jedną ofertę, ale chcę ją "skontrować".

W temacie bram - my też zdecydowaliśmy się na Bramstal, ale jeszcze nic nie mogę o nich powiedzieć, bo czekamy na bramę :)

Tak jak czytam, to widzę, że "nasz" glazurnik jest tani - zaśpiewał 35/40 za m2, ale to dlatego, że to kotłownia i garaż. Zresztą będzie dla niego testem, jak się sprawdzi, zaprosimy do domu ;)

Aaa i jeszcze jedno pytanie - ile czekaliście na zbudowanie instalacji gazowej (wewnętrznej), po zrobieniu projektu? Nam oszacowali 5 miesięcy, trochu dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o polecenie ekipy do podłączenia kominka i zrobienia DGP. Mam jedną ofertę, ale chcę ją "skontrować".

W temacie bram - my też zdecydowaliśmy się na Bramstal, ale jeszcze nic nie mogę o nich powiedzieć, bo czekamy na bramę :)

Tak jak czytam, to widzę, że "nasz" glazurnik jest tani - zaśpiewał 35/40 za m2, ale to dlatego, że to kotłownia i garaż. Zresztą będzie dla niego testem, jak się sprawdzi, zaprosimy do domu ;)

Aaa i jeszcze jedno pytanie - ile czekaliście na zbudowanie instalacji gazowej (wewnętrznej), po zrobieniu projektu? Nam oszacowali 5 miesięcy, trochu dużo...

 

czekaliśmy jakieś... 2 dni.

A co do DGP to ja miałem dwie oferty i pierwsze pytanie p. instalatorów było o wartość kominka itp i dziwnym trafem wycena wykonania oscylowała w tych okolicach. Skończyło się na tym, zę instalację zroviłem sam. To nie jest jakaś wiedza tajemna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaliśmy jakieś... 2 dni.

A co do DGP to ja miałem dwie oferty i pierwsze pytanie p. instalatorów było o wartość kominka itp i dziwnym trafem wycena wykonania oscylowała w tych okolicach. Skończyło się na tym, zę instalację zroviłem sam. To nie jest jakaś wiedza tajemna.

 

tak trzymać!

 

PZDR

 

Qter

 

P.S.

Nie uważam że należy za wszelką cenę wyręczać fachowców ale są prace które naprwdę można wykonać samemu albo przynajmniej za nie "nie przepłacać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...