Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Sprzedam drzwi techniczne horman eco 90 cm otwieranie prawo/lewo, używane 1/2 roku szare, ocynk - 200 zł

kupione w leroy za 300 zł.

Zamek + 2 klucze, klamka.

Idealne na budowę jako np drzwi do kotłowni

tel. 606278649

mogę na maila wysłać zdjęcia

Owczarnia, odbiór osobisty

 

Ja poproszę o zdjęcia drzwi na priw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo nie umiem używać narzędzi forumowych, albo szukanie w wątku zostało odłączone...

Pojawiał się kilkakrotnie namiar na szamba za Radomia, podzieliłby się ktoś? :)

 

Radom to całe zagłębie szamb i zbiorników betonowych.... wpisz w googlach "szambo Radom" :)

wyskoczy kilkanaście firm większych i mniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś potrzebował przyczepę kempingową ( 4 osobowa ) dla ekipy budowlanej chętnie odsprzedam ... a właściwie oddam prawie darmo .

Każdą cenę rozważę ..

Przyczepa bez papierów ale "NIE kradziona" :) sprowadzona dawno temu od helmuta a poprzedni właściciel nie może znaleźć dokumentów.

Sprawne Webasto na olej napędowy itp

Dla zainteresowanych poglądowe zdjęcie : http://www.ppawelz33.mojabudowa.pl/galeria.php#6,5

 

Wstępny kontakt proszę mailowo : [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy możecie polecić w okolicach Nadarzyna/Pruszkowa/Grodziska składu drewna lub tartaku, gdzie mieliby heblowane drewno na budowę altany? Drewno fajnie, jak by było proste, suche i ładnie oheblowane... jeśli gdzieś mają nieheblowane, ale godne polecenia też podajcie namiary..

Dzięki i pozdrawiam,

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, zagubiłem się w przyłączu gazowym. Mam już pociągniętą linię gazową. Teraz muszę zrobić projekt przyłącza gazowego i zrealizować fizycznie gazociąg na mojej działce. Czy dobrze mówię?:

1. Załatwiam mapki - 600pln

2. Idę do projektanta, robi mi projekt przyłącza. - 800pln

 

a gdzie taki tani projektant od przyłącza gazowego?

Ja rok temu zapłaciłam 1000 zł i nie było szans na mniej.

Mapki też taniutkie - moze podeślesz namiar na takiego geodetę za 600zł?

 

dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy możecie polecić w okolicach Nadarzyna/Pruszkowa/Grodziska składu drewna lub tartaku, gdzie mieliby heblowane drewno na budowę altany? Drewno fajnie, jak by było proste, suche i ładnie oheblowane... jeśli gdzieś mają nieheblowane, ale godne polecenia też podajcie namiary..

Dzięki i pozdrawiam,

Magda

 

zadzwoń do Budostolu w Sokołowie k/Janek, ja tam kupiłam chyba ze 3 lata temu,heblowane i suszone.

ul.Piachy 4

nigdzie indziej niestety w okolicy nie ma, najbliżej na Puławskiej Dombal (na wysokości Piaseczna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...