Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witamy wszystkich forumowiczów :) Jesteśmy nowi na forum, choć przyznajemy, że często zaglądamy do tej grupy.

 

Będziemy budować domek w Jaktorowie Kolonii, mamy zdjęty humus na 30 cm, obok wykopany dół by woda spływała, wyznaczone ściany.

Mieliśmy zaczynać, niestety pogada nam nie pozwala :( A już tak się cieszyliśmy.

Sąsiedzi mówili że też mieli problem z podmokłym terenem, no cóż tak będziemy czekać w nieskończoność bo aura coraz bardziej jest przewrotna.

Rozmyślamy jeszcze kwestie igłofiltrów, jeśli ktoś z was miał jakieś doświadczenia i problemy z podmokłym terenem na działce, to z chęcią wysłuchamy wszystkich rad i uwag.

 

Pozdrawiamy całą grupę.

Sylwia i Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieliśmy jeszcze tylko dodać, że nie mamy gliny tylko piasek. Jak wykopaliśmy tydzień temu na sztychy w wykopie to zaraz ten piach zaczął się rwać, ale jak się chodzi po całym wykopie to jest stabilnie i twardo, nogi nie grzęzną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam problem przerabiałem w zeszłym roku jak się budowałem. Dokładnie o tej samej porze i skończyło się ze ruszyliśmy z kopaniem w czerwcu pomimo iż w marcu już humus zdjałem. Moja metoda to wykopanie koparką dwa wielkie głębokie doły, do nich wrzucałem pompe i tak odsączałem teren. Pomogło ale następnego dnia woda ponownie napływała. Jak masz zgrabną ekipe to jednego dnia wykopią i zaleją chudziaka.

Igło filtry dobra rzecz ale kosztowna i dałem sobie spokój.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich forumowiczów :) Jesteśmy nowi na forum, choć przyznajemy, że często zaglądamy do tej grupy.

 

Będziemy budować domek w Jaktorowie Kolonii, mamy zdjęty humus na 30 cm, obok wykopany dół by woda spływała, wyznaczone ściany.

Mieliśmy zaczynać, niestety pogada nam nie pozwala :( A już tak się cieszyliśmy.

Sąsiedzi mówili że też mieli problem z podmokłym terenem, no cóż tak będziemy czekać w nieskończoność bo aura coraz bardziej jest przewrotna.

Rozmyślamy jeszcze kwestie igłofiltrów, jeśli ktoś z was miał jakieś doświadczenia i problemy z podmokłym terenem na działce, to z chęcią wysłuchamy wszystkich rad i uwag.

 

Pozdrawiamy całą grupę.

Sylwia i Daniel

 

Hej, w marcu mielismy ten sam problem. Koparka wykopala 40 cm i pojawilo sie sporo wody. Poniewaz zalezalo nam na czasie, polecono nam wylanie plyty fundamentowej zamiast tradycyjnych wyndamentow. Dzieki temu, SSO juz stoi :D i nie musimy czekac do lata, zeby teren wysuszyl sie calkowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie jakis sprawdzony kontakt do bram kutych wjazdowych? Poszukuje kogos kto robi dokladnie takie bramy brama + furtki z montazem. Dajcie jakiegos namiara :) siostra brala z jastrzebnika k. zabiej woli ale niestety nie jest zbyt zadowolona.

 

 

siatki, słupki i bramy: 601950373 można powiedzieć że namiary od Pani z Radoni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mam do sprzedania betoniarkę 350 l. - pomarańczowa.

Używana przez dwa tygodnie (przy robieniu tarasu) w zeszłym roku.

Betoniarka jest w stanie idealnym, zimę spędziła w garażu :)

Zdjęcia mogę przesłać na priv.

Cena 2500 zł. (nowa w sklepie ponad 3000 zł).

 

Wszelkich informacji udzielę przez priv.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantomek24

 

nie robiłem jeszcze ale mam zanotowane z forum takie namiary:

 

"kostka brukowa na gotowo:

 

nostalit Polbruk Telefon - 609610989 (Pan Rafał Przybylski) 90 PLN/m2 w 2012r

 

libet na gotowo płaciłem 120/mkw

600 823 116 p. Paweł. Gwarancja na 3 lata. namiar wzięty z forum"

 

jak znajdziesz cos sensownego to podziel sie na FM bo mnie to tez czeka...

 

PZDR

 

Qter

 

a ja w październiku 2012 30 zł na gotowo:D

oczywiście,bez materiału.

Podjazd 150 m2

wszystko git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam na świeżo po budowie za 2/3 ceny dla osób, które wykańczają:

- płyta karton gips biała 5 sztuk po 15 zł/ szt

- płyta karton gips zielona 4 sztuki po 25 zł/szt

- Pro-fin mix rigips - masa do końcowego szpachlowania płyt karton gips - 1 opak 25kg - 65 zł

- vario - 5kg - 15 zł

- tynk cementowo-wapienny caparol interior 30 kg -10 zł

- klej uniwersalny do styropianu ceresit ct 85 - 7 worków x 25 kg po 30 zł worek

- klej elastyczny do płytek cm 17 - 1 worek x 25kg po 50 zł worek

- element mocujący es 60/225 (WIESZAK PŁASKI DO PŁYT k-g) - - 100 szt - 65 ZŁ całość

- wieszak do poddaszy do profila cd60 - 70 szt - 25 zł

 

 

Odbiór osobisty (lub mogę dowieźć z wyjątkiem płyt K-G)

Owczarnia k. Podkowy Leśnej

606278649

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...