Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Witam

zostało mi 74 szt pustaków stropowych Teriva, prod. betoniarnia Sawina spod Grodziska, pochodzące z zeszłego roku, ale w dobrym stanie i nierozpadają się (przekładałem je na paletę i wszystkie są OK). W gratisie dołożę 8 szt brzegowych (zaślepione z jednej strony). Cena - proponuję 140pln za wszystkie, odbiór własnym transportem ze Starej Wsi (k. Nadarzyna), ale po wcześniejszym uzgodnieniu pomogę w załadunku :)

 

Kontakt 604288252 Tomek

 

Pozdrawiam

T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Potwierdzam. Skorzystałem. Wszystko w jak najlepszym porządku - solidnie, sprawnie... Rów wykopany, zasypany, zarównany, i to pomimo tego że woda wyłaziła :)

Z tego co usłyszałem, p Mirek również dowozi ziemię, gruz itp - zamierzam skorzystać w swoim czasie.

Pozdrawiam

Tomek

Tak ma ziemię , piach , gruz itp. Jest uczciwy , potrafi dobrze doradzić , co niestety jest corazżadsze w dzisiejszych czasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupię deski szalunkowe. Mogą być używane oraz używane stemple. A tak wogóle gdzie jest jakiś tartak w okolicy Grodziska Mazowieckiego/Jaktorowa?

 

w przyszłym tygodniu tj. po 8/07 będę mogła odsprzedać deski szalunkowe do wieńca - odbiór osobisty Kajetany k. Nadarzyna

prosżę o kontakt tel. 508 303 575.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PILNIE odsprzedam drewno konstrukcyjne - więźbę,która 6 lat podtrzymywała mój dach.Suchutka:)

aktualnie rozbieram dach i będą wiązary,chętnie odsprzedam więźbę (w bardzo dobrym stanie),żeby się jej głównie pozbyć z podjazdu.Jeszcze jest na dachu,ale za kilka dni będzie zdjęta. Impregnowana,krokwie 8x18.Dach jest 4-spadowy,pow. 160 m2. Długość krokwi ok. 6 m,koszowe ok. 9m.

 

Cena do negocjacji,zależna od stanu więźby po rozbiórce.

Proszę o kontakt tel., rzadko tu zaglądam - 508 303 575.

Odbiór własny z Kajetan (Nadarzyn),możemy pomóc w załadunku.

 

ciągle aktualne, więźba już zdjęta,leży na podjeździe gotowa do odbioru, stan idealny.

Impregnowana, 8x18, sucha,nieuszkodzona.

Chętnych zapraszam do kontaktu 508 303 575.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Sprzedam pozostałości materiałów po ociepleniu budynku

 

Kołki do styropianu Koelner – dł 26cm - ok. 250szt po 1,0zł/szt

Klej do siatki Mapei Mapetherm – 17 worków po 25kg, - 15zł/szt

 

Cena do uzgodnienia, odbiór w okolicach Leszna pod Warszawą. lub mogę pomóc w transporcie po kosztach paliwa.

 

Więcej inf na priv.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam kocioł Vespa prod Cichewicz, z wentylatorem i sterownikiem RK-2001T

Moc znamionowe wg DTR 26kW na węglu i 23kW na drewnie,

Praca w układzie otwartym.

Kocioł praktycznie nowy, przepalano sporadycznie drewnem w celu próby ładowania bufora, praca z temp 65-80C na wężownicę w buforze.

W skład kotła – kocioł, regulator, wentylator – nie był montowany

Odbiór osobisty w okolicach Leszna pod Warszawą.

Cena 1700,00 nowego 2700,00

Stan idealny.

do kotła w tej cenie dokładam sprawną pompę CO Grundfosa 25/40 3 biegi.

Mogę pomóc w transporcie do 100km za zwrot kosztów paliwa.

 

Pozdrawiam i zapraszam

 

PS ew inne propozycje cenowe mile widziane .

Szczegóły na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciągle aktualne, więźba już zdjęta,leży na podjeździe gotowa do odbioru, stan idealny.

Impregnowana, 8x18, sucha,nieuszkodzona.

Chętnych zapraszam do kontaktu 508 303 575.

 

po pomiarach - 59 sztuk krokwi różnej długości - od 2m do 8,50mb.

Można wybierać:), możliwość przesłania zdjęć

 

Odbiór wyłacznie osobisty w Kajetanach k/Nadarzyna.

Cena - 350 zł/m3

proszę o kontakt tel. 508 303 575

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam do sprzedania skrzydło drzwiowe (sprzedawca źle zrozumiał moje intencje i dostarczył nie ten model, o który prosiłem..).

Skrzydło PORTA Inspire, model B3

okleina: PortaSynchro 3D, kolor: dąb szkarłatny

Prawe, bez podcięcia, szyby w całości matowe (bez ramki), zapakowane, karta gwarancyjna kupione w maju 2013.

 

Odbiór osobisty po ustaleniu terminu, miejscowość Osowiec, gmina Żabia Wola, 4km od centrum Grodziska Mazowieckiego.

 

Do sprzedania mam jedynie skrzydło, ale i tak osobno zamawia się skrzydło, a osobno ościeżnice i wyposażenie drzwi. Cena jaką proponuje - 400pln jest sporo niższa od katalogowej bo sprzedawca zaoferował mi duży rabat na kupno kolejnego skrzydła więc i ja chcę jedynie odzyskać to co nadpłaciłem.

 

tel. 502 174 640

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odsprzedam deski szalunkowe nowe nieużywane (sporo zostało,za dużo zamówiłam) i używane,w bardzo dobrym stanie (tylko wieniec był szalowany).

Ilośc około 1,5 m3.

Cena 500 zł za wszystko.

 

ciągle aktualne.

Dodatkowo-sprzedam drewno konstrukcyjne używane, w bardzo dobrym stanie.

 

508 303 575

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...