Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ja w kwestii polecanego już na tym forum hydraulika (Pan Kazimierz Rutkowski, tel 608 732 158 ). Robił także u mnie (kompletna hydraulika) i także byłem bardzo zadowolony z pracy i wsparcia "po".

 

Rozmawiałem z nim ostatnio i mówił mi, że wypadły mu jakieś prace z kalendarza, więc jest obecnie wolniejszy.

Jeżeli ktoś szuka sprawdzonego hydraulika to jest to dobry kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deski szalunkowe nowe już nieaktualne.

Ale szalunki używane-owszem.

Drewno konstrukcyjne również aktualne.

 

drewno konstrukcyjne i szalunki używane - aktualne.

Dodatkowo mogę sprzedać tanio łaty, używane, ale w dobrym stanie, długie do 3-4 mb., impregnowane.

 

Cena do negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

 

niestety ostrzegam przed firmą TEMBUD - P. Józef Temborowski z Milanówka. Prace ogólnobudowlane.

 

Wyłudził bardzo dużą kwotę pieniędzy na materiały (głownie dach) po czym nie kupił i nie użył ich. Następnie przez wiele miesięcy tuszował oszustwo symulując naprawy (silikonował blachy tam gdzie występowały przecieki po czym zgłaszał "naprawiony dach" i tak po kilku tygodniach od nowa). Dach jest sitem, cieknie do wszystkich pokoi na piętrze oraz z dwóch stron elewacji. Wszystkie ściany są mokre, pęka i odpada tynk. Gdy już wyszło to na jaw (po konfrontacji z rzeczoznawcą - dekarzem), przyznał się do licznych błędów wykonawczych i niezamontowania materiałów na które otrzymał pieniądze (izolacje, papa) oraz obiecał zwrócić pobraną kwotę w zamian za nieobciążanie go kosztami zniszczeń (zniszczone tynki, zamoknięte ściany) i wielomiesięcznego przestoju na budowie. Była to pisemna ugoda. Odczekaliśmy wyznaczony przez niego samego termin (dwa miesiące) jednak pieniądze nie wpłynęły za to wpłynął list pełen kłamstw i pomówień. To była gra na czas. Niestety sprawa kierowana jest już do sądu. Ponadto, inne błędy wciąż wychodzą (np.pękają stropy).

 

Obecnie dom nie nadaje się do zamieszkania, już wykonane prace wykończeniowe niszczeją i nic nie możemy zrobić z uwagi na brak środków na wykonanie prac raz jeszcze (sam dach to 1/4 kosztu domu). Prace są tak źle wykonane, że nie da się ich naprawić, należy wykonać znaczną część budowy od nowa. Woda leje się dosłownie spod blachy, blachy są powyginane bo deskowanie jest niewłaściwe (mogę wysłać zdjęcia na pryw). Trzeba zerwać cały dach. Nie mamy gdzie mieszkać a szanse na zebranie środków na nowy dach są nikłe (chyba że uda się dostać kredyt). Prawie wykończony dom niszczeje.....

 

Ostrzegam więc bo to nasze okolice...

 

Przy okazji, podobno są jakieś możliwości przesłonięcia tymczasowo dachu na zimę? Jakby plandeki? Czy ktoś słyszał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy szukam jakiegoś blaszaka ok 1x1,5 m. lub podobny do przechowywania narzędzi, materiałów itp. Może ktoś Was ma coś takiego to będę wdzięczny za info.

 

Potrzebuję też słupki na ogrodzenie siatką leśbą - a może ma ktoś samą siatkę nadającą się do pobownego użytku.

 

Będę wdzięczny za wszelką pomoc:)

 

Pozdrawiam

Paweł Jaktorów k. Grodziska Maz.

Tel. 662015716

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po budowie pozostało mi trochę stali - kilka prętów żebrowanych dł. około 2,30 m. , fi 12 (chyba około 6 szt.),ddatkowo pręty gładkie, kilka sztuk oraz różne inne elementy.

Sprzedam w pakiecie z deskami szalunkowymi:)

cena do negocjacji

 

508 303 575

 

ilość szalunków - gotowe blaty zbite z desek,czyste - około 1,2 m3.Odbiór osobisty-Nadarzyn-Kajetany.Możliwa pomoc w załadunku.

zdjęcia mogę przesłać na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Jestem nowy na forum, buduje sie w Szczesnem i jestem na etapie surowy otwartym...

Sledze forum od paru miesiecy i dziekuje za polecenia ekip innym uzytkownikom bo i ja z nich skorzystalem. Przyszedl moment jednak kiedy potrebuje pomocy a nie moge znalezc we wczesniejszych postach. Ile kosztuje robocizna m2 podbitki drewnianej ? Czy ktos moze sie podzielic ?

Pozdrawiam,

 

przyłaczam się do pytania o cenę robocizny za podbitkę drewnianą.Może ktoś ostatnio układał taką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...