Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Poszukuję glazurnika, Grodzisk okolice, przystępnego cenowo i myślącego.

Wdzięczny będę za namiary....

 

Polecam niezmiennie ekipę p. Łukasza Chmiela u mnie robil cała wykonczeniowke /glazury, terakoty, skomplikowane karton gipsy, docieplenia całego poddasza welną + KG/ potem u 3 sąsiadów - wszyscy polecają również :). Namiar na http://www.lukaszchmiel.pl - nie mam telefonu pod reka. Poza tym mogą zrobić wszystko od stanu surowego do stanu pod klucz - współpracują z dobrymi ekipami - hydraulika pełna, tynki, ocieplenia, kostka itd.

 

Cenowo to na pewno nie tanio tylko "przeciętnie i normalnie" jak u większości glazurników, którzy mają dobrą opinię w okolicy i grafik dość napięty przez to. Jednak jakość wykonania glazur itd - 1 klasa. Robią wykończeniówki wg skomplikowanych projektów z biur architektonicznych u naprawdę wymagających klientów z gwarancjami itd. Co ważne są z Grodziska a nie gdzieś "z Polski".

 

 

s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

 

poszukuję architekta do dostosowania projektu gotowego - takiego którego nie przerazi płyta fundamentowa, mostek termiczny, itp. a do tego będzie potrafił w miarę bezboleśnie przeprocesować papierologię do PnB i będzie rozsądny cenowo (nie wiem czy nie zaszalałem z wymaganiami...). Budowa w Nadarzynie. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić z drobnymi śmieciami z budowy? Zostało mi klikanaście wiader po dyspoerbitach i klejach, trochę przycinek ze styropianu, śmieci ogólno budowlane - nie do spalenia. Do lasu wiwozić nie chcę, na kontener to trochę za mało tego mam... jakieś pomysły?

 

Hej,

Znalazłem coś takiego:

 

Mobilne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych/PSZOK/, w których odbierane będą: opakowania, szkło, opony, odpady budowlane, gabaryty.

1. Nadarzyn - Targowisko od strony ul. Błońskiej

6 lipiec, 3 sierpień, 7 wrzesień, 5 październik, 2 listopad, 7 grudzień

 

2. Szamoty - przy pętli autobusowej - ul. Nadarzyńska

13 lipiec, 10 sierpień, 14 wrzesień, 12 październik, 9 listopad, 14 grudzień

 

3. Stara Wieś - przy pętli autobusowej - ul. Grodziska

20 lipiec, 17 sierpień, 21 wrzesień, 19 październik, 16 listopad, 21 grudzień

 

4. Rozalin - przy pętli autobusowej - ul. Przemysłowa

27 lipiec, 24 sierpień, 28 wrzesień, 26 październik, 23 listopad, 28 grudzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakby komuś zbywało ziemi i nie miał co z nią zrobić to z miłą checią przyjmę każda ilosć ;)

 

czy może być ziemia z wykopu pod wylewkę?nie jest ogrodowa,raczej żółty piach (idealny do utwardzania itp.)

Mam tego mnóstwo,zapraszam.

 

BTW-deski szalunkowe sprzedam- ok. 1,3 m3,oraz dodatkowo drewno klejone po demontażu sufitu drewnianego. Cena do uzgodnienia. Są to m.in.- belki o dł. 6m, sztuk 9 i podciągi o dł. 4,8 -sztuk 2. drewno KLEJONE warstwowo,kupione w lutym 2012. Stanowiło konstrukcję sufitu samonośnego w moim salonie. Stan idealny,nie jest podziurawione,poza pojedynczymi otworami.

 

Zdjęcia na priv. lub proszę o tel. 508 303 575.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakąś sprawdzoną ekipę od wykończeniówki? Glazura, terakota, sufity podwieszane, ewentualnie poddasze karton-gips z ociepleniem. Lukasza Chmiela już mam, szukam innych.

Mój "sprawdzony", na którego liczyłem, co robił mi mieszkanie 7 lat temu, obrósł tak w piórka, że za każde pierdnięcie liczy 200 PLN. Dobra ekipa, ale ja w rok czasu nie zarobię takich pieniędzy, jakich sobie zażyczył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...