Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Ostatnio wszyscy pytają o ekipy i/lub próbują coś sprzedać :)

Dołączę do tego trędu - choć muszę zauważyć, że żywotność grupy G-N trochę podupadła ... może taki okres ,że na przeglądanie forum zostaje mało czasu.

 

Moje pytanie : Czy ktoś ma ekipę od wylewek mixokret godną polecenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jeżeli ktoś poszukuje desek budowlanych to ja swoje chętnie sprzedam za symboliczną stówkę.

Zostało mi tego sporo po budowie domu (deski oraz sporo gotowych blatów). Są różnej długości (od 0,5m do 4m).

Będzie tego ok. 3-4 metry sześcienne. Drewno jest z gwoździami. Dorzucę też kilka stempli i palet.

Odbiór własny (Książenice, 5km od Grodziska).

Chętnych proszę o kontakt na priv - wyślę zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wszyscy pytają o ekipy i/lub próbują coś sprzedać :)

Dołączę do tego trędu - choć muszę zauważyć, że żywotność grupy G-N trochę podupadła ... może taki okres ,że na przeglądanie forum zostaje mało czasu.

 

Moje pytanie : Czy ktoś ma ekipę od wylewek mixokret godną polecenia ?

 

Współpracuję z solidnym człowiekiem od wylewek i niejedną już budowę zrobiliśmy.

889 391 929 Grzesiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10-08-2013 10:10

B&T

SYMPATYK FORUM (min. 10)

B&T Zarejestrowany: 23.07.2012 Posty: 11

 

Cytat Napisał weedget

Witajcie,

 

jestem tutaj nowy, nazywam się Krzysiek i będę budował dom w Sadych Budach, PnB czeka na odbiór w starostwie ja w między czasie szukam ekipy budowlanej...

 

Jako że grunt jest dość słaby to skończy się pewnie na płycie fundamentowej, którą chciałbym jeszcze w tym roku wykonać.

 

Pytanie mam za to o ekipy budowlane, z pewnością możecie którąś polecić, będę wdzięczny...

Materiał to Ytong.

Hej Krzysiek, moja budowa na ten rok sie konczy w przyszlym tygodniu, wlasnie klada pokrycie dachowe, tez mialem spory klopot z mokrym gruntem chyba jak wiekszosc budujacych z mojej okolicy. Przed budowa robilem odwierty zeby sprawdzic co jest pod ziemia okazalo sie ze lustro wody bylo na 80cm... Skonczylo sie na 30 wywrotkach piachu i podnoszeniem calego budynku. Moja ekipa wywiazala sie z zadania na piatke z plusem, woda nie podchodzi(sprawdzone przy dlugotrwalych majowych opadach) fundament rowny dobrze zaizolowany. Spokjnie moge polecic moja ekipe, jakby co to zapraszam na budowe w Żabach. Kontakt do ekipy: Paweł:500 103 888 na forum smigloxxx

 

 

 

Ja się podłączam i dziękuje za referencje adres strony http://www.smigielskidomy.pl jak ktoś chce pooglądać co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, poszukuję ekipy do wykonania podjazdu. Możecie polecić kogoś? Znajomy, który budował mi do nie chce mi nikogo dać, bo nie jest pewien ich roboty a i mi się nie uśmiechają fale Duanju wiosną na podjeździe ;)

Swoją droga jeśli szukacie ekipy do SS to polecam chłopaków którzy robili u mnie. Szybko i dokładnie i w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Znalazłem coś takiego:

 

Mobilne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych/PSZOK/, w których odbierane będą: opakowania, szkło, opony, odpady budowlane, gabaryty.

1. Nadarzyn - Targowisko od strony ul. Błońskiej

6 lipiec, 3 sierpień, 7 wrzesień, 5 październik, 2 listopad, 7 grudzień

 

2. Szamoty - przy pętli autobusowej - ul. Nadarzyńska

13 lipiec, 10 sierpień, 14 wrzesień, 12 październik, 9 listopad, 14 grudzień

 

3. Stara Wieś - przy pętli autobusowej - ul. Grodziska

20 lipiec, 17 sierpień, 21 wrzesień, 19 październik, 16 listopad, 21 grudzień

 

4. Rozalin - przy pętli autobusowej - ul. Przemysłowa

27 lipiec, 24 sierpień, 28 wrzesień, 26 październik, 23 listopad, 28 grudzień

 

 

W punktach są stawiane trzy kontenery, do których Pan obsługujący rozdziela śmieci.

Punkty są w soboty tak jak powyżej w tych miejscach w godzinach: 8-15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jakie kominy robiliście, zastanawiam się nad dwiema opcjami do kominka:

1. komin systemowy np. Schiedel za 3 500,00 zł, albo

2. rurę ceramiczną ocieplana wełną obmurować cegłą. Rura to koszt ok. 1 000,00 zł, nie wiem ile będzie kosztowała cegła.

 

Co myślicie na ten temat?

 

Ja poszedłem w kominy Schiedle'a (gazowy i do kominka). Zaletą jest to, że masz gotowy system (rury ceramiczne zapewniające szczelne połączenia, pustaki, drzwiczki rewizyjne oraz kształtki do odprowadzania kondensatu. Budujesz jak z klocków więc prace idą szybko i trzeba się naprawdę postarać aby coś źle zamontować.

 

Ku przestrodze dla innych - mam kłopot z doprowadzeniem przez komin powietrza do spalania, do pieca gazowego. Wg. Schiedle'a powinno ono być pobierane przez piec z zewnętrznego pierścienia przewodu (wewnętrznym wychodzą spaliny). Murarz niestety wykonując komin ponad połacią dachu (z cegły klinkierowej) obmurował przewód ceramiczny tak szczelnie, że powietrze nie ma gdzie wlecieć i muszę wykonać doprowadzenie powietrza dedykowaną rurą z boku. Na szczęście Viessmann przewidział taki problem i są gotowe przyłącza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pozostało mi po budowie jeszcze trochę stempli:

15 szt o długości 2,20 m

30 szt o długości około 2,60 m

53 szt o długości około 2,90 m

15 szt o długości 3,10-3,30 m

Cena do uzgodnienia. Odbiór w Wyględach niedaleko Błonia (mogę pomóc przy załadunku ;)).

tel. 608 360 694

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W punktach są stawiane trzy kontenery, do których Pan obsługujący rozdziela śmieci.

Punkty są w soboty tak jak powyżej w tych miejscach w godzinach: 8-15.

Orientujesz się moze czy odpady budowlane są w jakiś sposób segregowane. Chodzi mi o to ze mam w workach jakaś wełna styropian folia itp ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jakie kominy robiliście, zastanawiam się nad dwiema opcjami do kominka:

1. komin systemowy np. Schiedel za 3 500,00 zł, albo

2. rurę ceramiczną ocieplana wełną obmurować cegłą. Rura to koszt ok. 1 000,00 zł, nie wiem ile będzie kosztowała cegła.

 

Co myślicie na ten temat?

 

Mam do odsprzedania 6 pustaków systemowych schiedla i 3 rury ceramiczne do tego. Odbiór w Ruściu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...