Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

W wyniku zmiany koncepcji zostało mi kilka sztuk grzejników CosmoNova (ten sam koncern co Purmo) z serii PLAN MULTI.

Są to bardzo fajnie wyglądające grzejniki z gładkim frontem - wyglądają o niebo lepiej niż tradycyjne z pofalowanym, karbowanym frontem. Wszystkie są nowe, zapakowane fabrycznie. Wszystkie mają prawe podejście. Mam to co poniżej:

 

CNP22900600 - szerokość 600mm wysokość 900mm, typ 22 (podwójny gruby); 2 szt. cena 500

 

CNP21600920 - szerokość 920mm wysokość 600mm, typ 21 (podwójny cienki); 1 szt. cena 400

 

CNP226001400 - szerokość 1400mm wysokość 600mm, typ 22 (podwójny gruby); 1 szt. cena 700

 

CNP22600920 - szerokość 920mm wysokość 600mm, typ 22 (podwójny gruby); 1 szt. cena 500

 

Ceny są chyba dobre bo przynajmniej o połowę niższe niż katalogowe. Odbiór chyba tylko osobisty w Brwinowie pod Warszawą (za Pruszkowem). Najchętniej oddam całość w zestawie - wtedy mogę zrobić dodatkową promocję zamiast 2600 zaproponuję 2400pln. Ale jak się nie znajdzie chętny na całość to będę oddawał na sztuki.

 

Ponadto chętnie oddam za niewielkie pieniądze kilka wiader Izohanu - nie reaguje ze styropianem więc idealnie nadaje się pod posadzkę na gruncie. Nie pamiętam teraz ile tego mam ale będzie ze 6 wiader - cena do dogadania bo mi to po prostu zalega.

 

Mam też żyrafę do szlifowania gładzi gipsowych - marka PANSAM (chińczyk ale szatan). Nie jest pierwszej nowości ale działa idealnie. brak węża do odkurzacza. Nowa linka napędowa. Dodatkowo kilka tarcz papieru w różnej gramaturze i tarcze siatkowe (chyba dwie). Oddam za butlę Jacka Danielsa :D

 

Kontakt na maila s.dalek(at)dmkprojekt.pl - na forum prawie nie zaglądam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...