Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ja mogę polecić:

jareko.pl - forumowy Jareko

aprel.pl - forumowy Stary

 

ostatnio kupiłam okna Vetrex z firmy Jabex (w-wa), czas oczekiwania to tylko 3 tyg. (14 dni roboczych), montaż , dostawa itp. na czas i cenowo również przystępnie.Mają różne okna w ofercie.

Mogę polecić:), konkretne namiary na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam do tych, którzy już odebrali swoje domy - Czy żeby zgłosić budynek do odbioru musi być koniecznie wykonany taras, który w projekcie widnieje jako taras na gruncie z kostki? Taras nie wlicza się w powierzchnię zabudowy? I czy jest jakaś tolerancja na powierzchnię zabudowy-miał ktoś problemy przy odbiorze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie do forumowiczów którzy robili u siebie tynki cementowo-wapienne , u mnie ostatnio były takie robione i w miejscach gdzie jest połaczenie porothermu z cegłą pełna pojawiły się ciemniejsze linie co to może oznaczać ?

czy po wyschnięciu w tym miejscu tynk pęknie czy tylko na fudze słabiej schnie ?

 

 

 

Pozdrawiam

DZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , proszę Was o radę . zamówiłam kominy w Pekaesowiec dwa 7m . Jak przywiózł je kurier były paczki ofoliowane i na pierwszy rzut oka wydawało się że wszystko jest w porządku . Przy naszym rozpakowywaniu okazało się że stroną do środka pustaki są popękane , użeram się już z niesympatycznym facetem w sprawie reklamacji. Załączyłam im zdjęcia 15 szt uszkodzonych pustaków daj eto ponad 3,45m komina . Z łaski odpisał że mogą wymienić tylko 6 szt. jednocześnie wymigują się do dania na piśmie że pozostałe wg nich są ok. Co mi radzicie komin to nie sukienka nie wyśle go pocztą . Jakich argumentów mam jeszcze użyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie do forumowiczów którzy robili u siebie tynki cementowo-wapienne , u mnie ostatnio były takie robione i w miejscach gdzie jest połaczenie porothermu z cegłą pełna pojawiły się ciemniejsze linie co to może oznaczać ?

czy po wyschnięciu w tym miejscu tynk pęknie czy tylko na fudze słabiej schnie ?

 

 

 

Pozdrawiam

DZ

 

Pewnie inaczej wysycha.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam do tych, którzy już odebrali swoje domy - Czy żeby zgłosić budynek do odbioru musi być koniecznie wykonany taras, który w projekcie widnieje jako taras na gruncie z kostki? Taras nie wlicza się w powierzchnię zabudowy? I czy jest jakaś tolerancja na powierzchnię zabudowy-miał ktoś problemy przy odbiorze?

 

Wg. mnie tarasu być nie musi. Zgłaszałem swój dom do odbioru w sierpniu tego roku bez tarasu (podobny, na gruncie) bo ten planuje wykonać za rok.

Nie było żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...