Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jasna cholera!!

No nie miałem czasu na forum!!

A tu takie rzeczy...ach...

 

Marzek, szkoda że nie podesłałeś jakiegoś sms-a...

 

Doszło w końcu do tego spotkania??

Bo jeśli tak, to ja akurat w tych godzinach kręciłem się po Depatku...

 

 

Stan33 !!

Żelechów to moje rodzinne strony!! Znam ją jak własną kieszeń!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani OK, mi niechcący....z niewiedzy..tak wyszło że nie było mnie...

 

Ale teraz może kolejny jakiś termin, tylko bez zbędnej ściemy udałoby się nam ustalić??

Teraz może zabrałby się inaczej do sprawy....powysyłam do każdego z naszej grupy stosowne mejle...tak będzie sądze skuteczniej!!

 

Tylko teraz termin...Ja jestem otwarty...może znów jakaś sobota, za tydzień czy za dwa tyg.???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc OK.

Może tak.

Data: 2004.03.20 (Dwa tyg. to chyba dobry czas na dopięcie...).

Ja jestem z Grodziska.

Jeśli chodzi o Pizzerie to są dwie w Centrum przy Deptaku, faktycznie nie zgorsze (szczególnie przy Stacji PKP). Jest też jescze przy trasie Milanówek-Grodzisk (Nowo otwarta, blisko Stacji Pertochemia Płock). Ale jest też ciekawa knajpka ciutek na uboczu Grodziska przy ul. Nadarzyńskiej.

 

Jeśli chodzi o godzinę to: 15:00 ze względu na przyjęte pierwsze uwagi...

NIech się każdy dopisuje co o tym sądzi.

Tylko, please!!! Przemyślcie...zanim napiszecie "TAK" żebyśmy się znów nie zawiedli...bo jeśli teraz nie wyjdzie to już chyba nigdy nie wyjdzie!!!

 

Zaraz wyślę stosownego mejla!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od razu, z wielką przykrością, mówię, że nas nie będzie. Na 20 mamy umówioną przeprowadzkę. Ale myśle, że to nie będzie ostatnie spotkanie naszej grupy i poznamy sie osobiście. Z Senserem i jego miłą małzonką poznaliśmy się w Redakcji Muratora. Było super. A poza tym zapraszam każdego kto ma ochotę wpaść do nas do domu, chociaż narazie jeszcze nie wykończonego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak z niektórymi już zdążyliśmy się poznać... :lol:

 

Więc tak.

Stosowne mejle zostały wysłane do:

1. Marzek

2. Jolka

3. Bobo30

4. Joskul

5. bws22

6. Tommi

7. izat ( nie będzie )

8. Kwiatkor

9. godul1

10. Voytas

11. Krwawy Skowron

12. Kamkos

13. maciejk

14. monikam

15. Stan33

16. Robinson

17. wg

 

Teraz wszystko w waszych rękach. Dopisujcie do tej listy tak lub nie przy swoich nickach, piszcie na forum...będzie się nam łatwiej zorientować na co możemy liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Godulku1. Za złożenie wniosku nic nie płacisz. Zabierz ze sobą: ksero aktu własności działki, ksero mapy 1:1000 i lubią jeśli możesz podać numer najbliższego transformatora (zazwyczaj cztery cyfry).

Mnie jeszcze pytali który to słup od transformatora :lol: :lol: :lol: Pół kilometra przez pola i liczymy.... Nie złoscili sie, że nie wiedziałam.

 

Współczuję wszelkich kontaktów z ZE Jeziorna. Dranie :evil: Też mam z nimi na pieńku.

Co do Urzędu Regulacji Energetyki, to kontaktowałam sie z rzecznikiem panem Jackiem Bełkowskim (tel. 6616305) i on radził aby najpierw dostać warunki. Jeśli są dla nas niekorzystne to składamy wniosek o rozpatrzenie sprawy do Prezesa URE. Podobną są nastawieni pro klient.Tel 828-02-31 lub 828-02-33. Jeśli chcesz złożyć skargę na konkretnego pracownika to od razu do zarządu. Możliwe,że ja tak zrobię. Adres: ul. Marsa 95 04-470 Wa-wa tel.512-13-11 Życzę powodzenia.

 

Co do spotkania to odpowiem w ciagu 2-3 dni. Raczej będę.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Bobo,

Próbowałem sie do nich dodzwonic ale telefon podany na stronie jest ciągle zajęty:-(. Jakoś szkoda było mi urlopu na załatwienie takiej bzdetnej sprawy.

Podobno moge czekac na przyłączenie nawet dwa lata, wiec wolę już teraz złożyć papiery i spokojnie gromadzic mamonę.

Jeszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby polecić dobrego kominkarza z okolicy? Interesuje mnie kupno wkładu spartherm lub hajduk, obudowa "nowoczesna" i grawitacyjne DGP.

Z góry dziękuję.

Witaj!

My też zainteresowani jeśteśmy tematem. Wkłady Spatherm znalazłem najbliżej nas w Michałowicach. Jestem z nimi w kontakcie. Robią mi wycenę. Jak coś będę więcej wiedział, to dam znać. A tak a propos. Czy interesowałeś się różnymi wkładami? Dlaczego wybór padł akurat na Spatherm lub Hajduk. Czy rozważałeś zakup Jotula? Podobno ceny Jotula i Spatherma są porównywalne. Wiesz, że Spatherm jest wkładem stalowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jest stalowy, nie ma to dla mnie specjalnego znaczenia. Interesował mnie bardzo konkretny model kominka - prostokątny, otwarty z dwóch stron (narożny), ale bez słupka w narożniku, z szybą podnoszoną do góry. Robi takie Spartherm i Hajduk , robi też Turbo Fonte, ale te są jeszcze droższe. Z bliska Spartherm zrobił na mnie lepsze wrażenie niż Hajduk, ale nie jestem jeszcze na 100% zdecydowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z żoną ciagle szukam jakiegoś gotowca, którego będzie można łatwo zaadaptować.

Pozdrawiam

 

Oj my "na szczęście" mamy to już za sobą...Nie wiem jak wy...ale na początku oglądanie i przeglądanie tych katalogów to taka fajna rozrywka...Natomiast jeśli zaczyna wchodzić jakaś decyzja..uuu :-) to jest dopiero męka!! I chyba nie wiadomo nigdy czy "to" jest tym właściwym... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...