Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

sprzedam dwie bramy tymczasowe. Obie stalowe.

Jedna to brama z odzysku pocięta i wydłużona. Typowa rama z kątowników, wypełnienie w dolnym pasie z blachy pełnej, wyżej pręty. Jedno skrzydło 240cm, drugie 300cm. Wysokość ~170cm. Odmalowana Hamerajtem na ciemną zieleń młotkową. Wyjątkowo ciężkie bydle. Większego skrzydła 2 dużych chłopów nie mogło przenieść.

Druga większa - dwa skrzydła po 420cm, wysokość 185cm. Rama z kątowników + stężenia. Wypełnienie siatka z prętów stalowych (gruba siatka). Również malowana - szary.

 

Obie nie mają słupków - wystarczy kupic na złomie + dospawać zawiasy.

Cena do dogadania - niemal w cenie złomu. Zależy mi na czasie - jak szybko nie znajdą się chętni to potne i sprzedam na złom. Odbiór w Brwinowie. Kontakt tylko mailowy bo tu rzadko zaglądam - s.dalek(małpa)dmkprojekt.pl - zdjęcia tez na maila chętnym podeślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam sprawdzonej firmy która zajęła by się ułożeniem kostki na podjeździe i wokół domu oraz firmy która wykona płot od frontu + bramę przesuwną i furtkę. Płot na betonowej podmurówce (wibrowanej na szalunkach systemowych). Samo- polecającym siebie z góry dziękuje. Czy możecie kogoś polecić? Opcja obejrzenia wykonanych prac w okolicy mile widziana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge śmiało polecić pana Krzysztofa Bukowskiego - Faber ogrodzenia - do znalezienia przez www. U mnie robił słupki + podwaliny + siatka tymczasowa (wypełnienie na wiosnę) a także murował ściany bramy / furtki z pustaka łupanego i robił brame przesuwną i furtkę pod indywidualne wymiary i projekt. Fachowo i sensownie cenowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Sprzedam erbetkę ze słupem drewnianym o wysokości ok 4 metrów oraz kablem napowietrznym (tzw. "warkocz") o długości około 10 metrów po własnej budowie. Erbetka jest kompletna (bezpieczniki, tablica pod licznik), ma wyprowadzone gniazdo pod siłę.

 

Odbiór własny, okolice Jaktorowa.

 

Cena: 500 zł

 

https://plus.google.com/u/0/photos/110242227986603467816/albums/6121367563304663953

 

Zainteresowanych proszę o kontakt na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W tym roku chciałbym rozpocząć budowę domu energooszczędnego na płycie fundamentowej w Starej Wsi.

Czy możecie polecić solidną ekipę do budowy domu?

 

Przejrzałem kilkanaście stron forum, ale nie dokopałem się do polecanych ekip od SSO lub SSZ.

 

Polecam domykujawa.pl, namiary podeslałem na priva.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje dobrego sprawdzonego glazurnika. Mam do wykonania duży zakres robót w całym domu dwie łazienki,posadzki około 120m

Namiary na pw. Lub 606795194

 

witam,

 

również przyłaczam się do prośby o namiary na fachowego glazurnika,potrzebuję również do ułożenia posadzki z gresu 40 m2 +mała łazienka (całość prac).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mają to być schody samonośne to możesz zobaczyć i wycenić w schodo-system ( ostatnie na stronie pod nr 79 są ode mnie więc mój wpis to nie tylko pusta reklama :) ).

 

ostatnie na stronie to nr 55, możesz przesłać zdjecia swoich schodów na priv?

Mam też kilka diodatkowych pytań, głownie o koszty...

z gory dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, lepiej nie pisać, jak się na czymś nie znamy. Szczerze powiem, że także Twoja ocena czy wykonawca zrobił coś dobrze czy źle jest tez wielką niewiadomą.

Widzisz, dziś efekt końcowy(efekt końcowy, a nie jak zostało to zrobione) może dla Ciebie wyglądać imponująco, ale jeśli po jakimś czasie wyjdą niedoróbki(to może być po długim czasie, bo spartaczone jest to czego na dziś nie widać), to wątpię abyś coś napisała.

Tak samo polecanie kogoś kto nie wykonał jeszcze zadania, też jest nie w porządku. To takie wystawianie wykonawcy do sprawdzenia przez innych, co niezbyt ładnie wygląda.

 

@Slawko123 - mam wrażenie, że to jakiś matrix. Dlatego zostawię to bez komentarza.

 

Co do oceny wylewek -5 m-cy po wykonaniu nic się nie dzieje - Czy to już wystarczy,żeby umieścić wpis na forum?

Czy jeszcze powinnam się zdoktoryzować z technologii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

również przyłaczam się do prośby o namiary na fachowego glazurnika,potrzebuję również do ułożenia posadzki z gresu 40 m2 +mała łazienka (całość prac).

 

Polecam pana Marka Tel.501 624 718.

Widziałem jego przy pracy i efekt tych prac na budowach w Książenicach. Polecam

Pozdrawiam Stas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...