Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

tu masz cennik z tej firmy co masz polecenie od wykonawcy :cool: Ceny chyba sa mniej wiecej takie jak na rynku.

 

dzięki za podjęcie tematu, widzisz, cena kostki jest u nich konkurencyjna, moim zdaniem, w porównaniu z innymi okolicznymi firmami, ale cena położenia kostki już raczej nie. Na razie wygląda na to, że mój dotychczasowy wykonawca jest jednak lepszy cenowo. Problem z nim jest taki, że podłapał teraz jakąś większą pracę i nie ma dla mnie czasu :(. A ja mam plan wprowadzenia się w lipcu.

 

Przy okazji, czy możecie polecić kogoś do "zrobienia" balkonów, czyli położenia hydroizolacji, płytek, blach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Sprzedam erbetkę (prowizorkę budowlaną) ze słupem drewnianym o wysokości ok 4 metrów oraz kablem napowietrznym (tzw. "warkocz") o długości około 10 metrów po własnej budowie. Erbetka jest kompletna (bezpieczniki, tablica pod licznik), ma wyprowadzone gniazdo pod siłę.

 

Słup został wykopany (co widać na ostatnim zdjęciu w galerii), można go odebrać od ręki. Odbiór własny, okolice Jaktorowa.

 

Cena: 400 zł

 

https://photos.google.com/album/AF1QipNzUCvja4LVmdes0fBRQBdIalKqhz8XN09TLm76

 

Zainteresowanych proszę o kontakt na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowani, poszukuje na gwałt tynkarza (wewnętrzne tynki cem-wap). "Dzięki" okniarzowi wyleciałem z grafiku dobrej ekipy tynkarskiej i szukam alternatyw... Dzięki.

 

sprawdzony i polecany na forum juz wielokrotnie Stanisław Majkrzak tel 603635144. U mnie robił ze 3 lata temu - cem wap - kolejne ekipy brały namiary

 

przy okazji elektryk p. Jan Rudnicki 609882322 z jaktorowa - stara, ale solidna szkoła, 3 lata po robocie, nie wyszedł żaden babol, wszystko przemyślane itd.

 

hydraulika, techniki grzewcze (kotlownie, podlogowki) z wyliczeniami, wszystko oparte o wiedzę inżynierską a nie na oko, duża kultura pracy - wycinanie dziur specjalnymi wiertnicami nie młotem itd. Miło popatrzeć na robotę - Michał Jurczak z Jaktorowa, http://ma-box.pl

 

s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo, po trudach budowy i przejściu do etapu wykończeniowego, zapraszamy do nas http://part2.pl/o-nas :) Oferujemy meble na wymiar - kuchnie, szafy, garderoby, szafki łazienowe i wszelkie inne zabudowy; podłogi drewniane - dębowe, bambusowe, egzotyczne. Zajmujemy się także projektowaniem i aranżacją wnętrz. Pomożemy w doborze kolorystyki, rozmieszczeniu przyłaczy elektrycznych i hydraulicznych pod dalsze realizacje stolarskie; zaprojektujemy układ płytek w łazience. Oferujemy nasze ponad 10-letnie doświadczenie, wiedzę i wiele realizacji prywatnych i publicznych. Zapraszamy do współpracy :) https://www.facebook.com/pages/PART2/357998121074092?ref=hl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję osób z Grodziska i okolic, które podjęły współpracę z pewną firmą mającą biuro w Grodzisku Mazowieckim, ale zarejestrowaną w województwie lubelskim, zajmującą się budową domów drewnianych i mają problemy z wykonawcą by wywiązał się z zobowiązania. A może znacie kogoś kto ma taki problem, więc przekażcie mu moją informację.

Osoby, których poszukuję proszę o kontakt najlepiej na e-mail [email protected].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

mam do sprzedania stemple budowlane. Stemple w bardzo dobrym stanie. Po jednej budowie.

dł 3m - ok 160 sztuk (sprzedam po 5 zł za sztuke)

dł 4m - ok 40 szt (sprzedam po 6zł za sztuke)

 

Lokalizacja:

Kozery. 1 km od Grodziska.

Tel 502-321-665

 

http://s4.postimg.org/q4hn1otuh/WP_20150615_001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktoś słyszał lub posiada sytem ogrzewania podłogowego Danfoss speed up? Może wiecie,kto może wykonać taką podłogówkę?

Mam tylko 12 cm, w których muszę zmieścić styro, wylewkę (7 cm) i gres. Styro min. 10 cm, więc już odpada tradycyjna podłogówka. Wygooglałam Danfossa, ale ani słowa o wykonawcach ani użytkownikach nie ma w necie...

Ew. proszę o polecenie fachowca,który mógłby położyc podłogówkę kompleksowo (od zera + wylewka+ gres).

dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsprzedam blaszak w cenie 600 pln, który jest do zabrania w miejscowości Szczęsne pod Grodziskiem Maz. więcej szczegółów na priva

 

podaję wymiary blaszaka:

szerokość: 200 cm

długość/głębokość: 390 cm

wysokość przód: 210 cm

wysokość tył 190 cm

 

P.S dodam sławojkę w gratisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wszystie 598 Twoich postów są w tym stylu? Nie szkoda Ci czasu na pseudoproduktywne komentarze?

za wszystkie tego typu cenne porady i komentarze dziękuję,

Może najpierw sam napiszesz coś produktywnego? albo sie zdecydujesz co chcesz? albo napiszesz tak, aby wszyscy zrozumieli?

 

Witam,

czy ktoś słyszał lub posiada sytem ogrzewania podłogowego Danfoss speed up? Może wiecie,kto może wykonać taką podłogówkę?

Mam tylko 12 cm, w których muszę zmieścić styro, wylewkę (7 cm) i gres. Styro min. 10 cm, więc już odpada tradycyjna podłogówka. Wygooglałam Danfossa, ale ani słowa o wykonawcach ani użytkownikach nie ma w necie...

Ew. proszę o polecenie fachowca,który mógłby położyc podłogówkę kompleksowo (od zera + wylewka+ gres).

dziękuję

to jak chcesz to zrobić? Po przeczytaniu tego, wypowiedź typu

12cm, w tym 10 cm na styropian to chyba musisz gres do styro bezpośrednio kleić......
jest jak najbardziej na miejscu.

 

SpeedUP Danfoss'a to nic innego jak styro EPS 200 pokryty folią alu i z wyciętymi kanałami/rowkami na rury. Kładziesz 7cm zwykłego styro, dokładasz te 3cm SpeedUP'a na to Aluminiowa płyta grzewcza SpeedUp i do tego przyklejasz gres. Pytanie jest jedno, jak mocno i skutecznie gres będzie trzymał się tej płyty aluminiowej o grubości 0,5mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...