Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Jeszcze jedna sprawa - czy ktos z Was decydował się na wylewkę anhydrytowa zamiast cementowej i może polecić jakiś wykowców z okolicy?

Wylewka anhydrytowa polecana jest głównie na ogrzewanie podłogowe.

 

Polecam

Dariusz Niemyjski 603673829

w zeszłym roku u mnie robil anhydryt i jestem bardzo zadowolony, równo i solidnie.

 

Szukam tynkarzy cem-wap do tynków zewnętrznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witam - poszukuję wykonawcę do kominka.- robocizna i materiał. bardzo poproszę o sprawdzone i godne polecenia namiary -

planuję kominek w wykończeniu z płytki ale cegła.

z góry baaardzo dziękuję za pomoc

Monika

 

U baz w Żabiej Woli mamy zduna

 

http://www.kafle-kominki.pl/

 

Co prawda nie widziałem jego wykonań ale wiedze na pewno ma ogromną. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

 

więc dalej mam drewno pobudowlane na zbyciu, najlepiej do palenia w piecu ale i kawałki ponad 1m się znajdą. Jak ktoś chętny to zapraszam - do wzięcia za parę zgrzewek browara.

Kibelek też jest jeszcze jak ktoś chętny (muszla w sam raz na okres wykańczania pomieszczeń, tynkowania, itp).

 

No i poszukuje brukarza.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

poszukuje firmy, która by zajęła się wykopaniem studni głębinowej oraz przygotowaniem stacji uzdatniania wody - woda w okolicy jest bardzo zażelaziona. w okolicy znalazłem na forum p. Paluchowskiego - który kopie studnie, natomiast nie widziałem nikogo kto może wykonać kompleksową usługę (studnia + uzdatnianie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

dalej szukam ziemi na podwyzszenie terenu i na to jakies lepszej/ogrodowej.

Czy widzial ktos moze w poblizu jakies roboty drogowe, wykopy... coby zatrzymac przejezdzajaca wywrotke ;)

 

Pozdrawiawm,

 

Na koncu Kajetan na granicy z Walendowem na łące leżą hałdy swieżo wykopanej ziemi, codziennie pracuje tam koparka, możesz podjechać i pogadać. Dojazd autem od ul. Brzozowej w Kajetanach k/Nadarzyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...