Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Witam,

 

potrzebuję wypożyczyć maszynę spalinową do zdejmowania darni. Ktoś wie gdzie w okolicach Grodziska można taki sprzęt wypożyczyć.

 

A może ktoś zna osobę znającą się na pracach ogrodowych i z konkretną siłą :) która oferuje swoją pomoc np. przy zakładaniu ogrodu?

 

Pozdrawiam,

s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie,

potrzebuję wykonać przyłącze elektryczne - tymczasowe, budowlane - w okolicach Nadarzyna - rejon Konstancin Jeziorna.

W związku z tym poszukuję kogoś kto się zajmuje takimi rzeczami, tj. podłączenie do skrzynki i pociągnięcie ok. 100 m. kabla do mojej działki. Będzie potrzebne postawienie kilku słupów pośrednich w tym celu.

Proszę o namiar lub informację na priv.

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak kultury można wybaczyć, braku fachowości nie powinno się wybaczać nigdy. Wiem to z autopsji.

 

Jeden lubi ogórki, drugi jak mu plują w twarz... kwestia upodobań, za co lubi się płacić. Ten człowiek którego polecasz nie ma jej za grosz, co poniekąd potwierdzasz. Traktuje klienta z miejsca jak złodzieja samemu postępując wyjątkowo nieuczciwie i nieprofesjonalnie, panująca tu swego rodzaju mafia kominkowa nie dopuszcza do jakichkolwiek negatywnych opinii na temat któregokolwiek z członków. Polują tu na klientów więc grają ostro, zastraszanie, grożenia sądem, smsy itd. Wszystkim szukającym wykonawcy czy to kominka, czy innych cudów polecam FM traktować z dużym przymrużeniem oka. Nie tylko tu są dobrzy fachowcy. Mi po przygodach z forumowymi wykonawcami bardzo odechciało się lektury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do części grodziskiej tej grupy: która z poniższych lokalizacji jest najlepsza pod kupno działki - rozważam Adamowiznę, Odrano Wolę i Radonie. Zależy mi na bliskości szkoły, spokoju oraz oczywiście na suchym terenie :)

Mile widziane plusy i minusy tych miejscowości.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałabym poinformować, że wystawiam świadectwa energetyczne budynku. Rzetelnie i uczciwie. Wszelkie informacje udzielam na priva lub na maila.

Sylwia

 

Witam Panią.

Jestem zainteresowany ofertą usług jw.

Proszę o kontakt telefoniczny lub e-mail.

227241197.Mariusz z Grodzisk Mazowiecki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do części grodziskiej tej grupy: która z poniższych lokalizacji jest najlepsza pod kupno działki - rozważam Adamowiznę, Odrano Wolę i Radonie. Zależy mi na bliskości szkoły, spokoju oraz oczywiście na suchym terenie :)

Mile widziane plusy i minusy tych miejscowości.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

P.

 

Osiedle Książenice - już bliżej do szkoły nie może być :) Co do spokoju to zależy w której części osiedla, bo strasznie szybko się rozrasta, a i szeregowce zaczynają się pojawiać. Podobnie co do suchej gleby - na pierwszych etapach jest raczej sucho, ale nowe działki w sprzedaży są blisko stawu w środku osiedla i tam może być inaczej. Ale przyjedź i obejrzyj, mieszkam tu trzeci rok i ani chwili nie żałowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...