Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Zgada się - podobno już Idea nic się nie płaci. Karta SIM jest własnością firmy (tak wynika z umowy) i nie moze być wykorzystywana do innych celów.

 

Na innym forum podano mi link z którego wynika że teoretycznie ten najtańszy pakiet (109 zł netto a nie 107 zł jak podałem) to 256 kbit/s do mnie i 28,2 kbit/s ode mnie do Internetu. Ale na razie nie znalazłem żadnej oficjalnej informacji to potwierdzającej (np. w umowie, załączniku itd). I na rzazie nie mam żadnej opini praktyka.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem właśnie od firmy odpowiedź na moje pytania. Muszę przyznać że acz nie do końca się zrozumieliśmy - to odzew był bardzo szybki.

 

Firma stwierdziła że umowy nie odbiegają od umów z innymi operatorami (może jest tak rzeczywiście i nikt nic tak naprawdę nie gwarantuje).

 

Odnośnie szybkości transmisji - dostałem potwierdzenie że liczba w nazwie pakietu to maksymalna szybkość w kbit/s (czyli GO!256 to szybkość 256 kbit/s) z Internetu. Natomiast podobno szybkość transferu do Internetu maksymalnie wynosi ok. 40 kbit/s. W umowie rzeczywiście nie ma tych danych.

 

Odnośnie sprzętu potrzebnego w minimalnej konfiguracji wynikałoby że aby mieć możliwość zrezygnowania w każdej chwili z usług trzeba by zakupić przynajmniej w firmie modem GPRS za 718,58 zł brutto (stan na dzisiaj - może ulegnie zmianie).

 

Na innym forum znalazłem też wypowiedzi użytkowników. Skarżą się na szybkość transmisji. Wzrost ilości abonentów tylko sprawę pogorszy - aby było lepiej firma musi zainwestować forsę.

 

No cóż - ja chyba na razie poczekam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska negocjuję upust przy zakupie ogrodzenia Znalazlam producenta siatki za około 10 zł za mb oczko60x60, drut 3 mm ocynkowana, slupki fi 60 , dł 2,10m - 20 zł za sztukę, już pomalowane 1 raz, stelaż pod sztachety - brama samonośna przesuwna 1300 zł - 4m. Gotowe stelaże juz z zamontowanymi sztachetami 1,25m - po 40 zł za mb. To wstepne ceny, czy ktoś jest zainteresowany. Gość robi wszelkie ogrodzenia.

 

Druga sprawa: pod koniec lutego zamawiam okna ; goran, gebauer lub okland - no chyba, że ceny będą zabójcze, to poszukam jeszcze innej firmy. Ktoś reflektuje na wspólny rabat? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzis trafilo na mnie. Scisle biorac wczoraj w nocy. Probowali sie wlamac do mojego domku. Wlaczyl sie alarm, przyjechala ekipa... Narobili sporo szkod, ale chyba sie nie zdazyli nic ukrasc ze srodka... zreszta nie bylo czego tak naprawde krasc...

 

U mnie okna maja okiennice z grubej blachy, drzwi to ta sama blacha. Ciezko sforsowac, ale poodginali rogi, drzwi nie dali rady, ale odgieli przy oknie, wybili lomem szybe, poniszczyli ramy i oscieznice.

 

Nie wiem, czy w ogole nie zamurowac tego okna (tak ma byc docelowo, okno zniknie)... Najchetniej bym zamurowala...

 

Na razie blachy zreperowane... a co najglupsze, w domu nie ma nic cennego, troche ksiazek, jakies kuchenne badziewie, talerze, sztucce, stare ubranka, z ktorych powyrastaly dzieci... takie glupotki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobinko

Dawaj namiary na tego "ogrodznika". Co prawda bardziej gustuje w slupkach o profilu kwadratowym, ale chetnie zapoznam sie z oferta.

Senser

A czegos Ty sie spodziewal. Teraz kazda gazeta jest tak pisana. Nawet super obiektywna Rzeczpospolita. Wszystko jest pod reklame.

BTW: Drzwi kupowalem w Tomstolu w Milnowku

 

Odnosnie elektrykow, to jest tak, ze Tadeusz to glownie zajmuje sie swoimi sprawami nad morzem :-). Tutaj to raczej papierkologie i inne historie w elektrowni. A Wojtek odwala czarna robote :-). Juz ich dobrze poznalem, i od dawna polecam.

 

Pozdro

Jay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Everybody!!!!

KOMINIARZA!!!, ino jakiegos normalnego, co za odbior wezmie stowke, a nie cztery...

 

Elektryk to no problem, w koncu Mr T.G. wypisze protokol.

Szambo, ze ten tego, mam swistek.

Dziennik budowy koncze pisac i zaraz bedzie z glowy :-).

Co mje jeszcze poczeba do zdania budynku?

 

Pozdro

Jay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Nieśmiało chciałam przywitać wszystkich forumowiczów z grupy. My jeszcze nie budujemy, ale mamy nadzieję za chwilę zacząć budowę w Grodzisku. Wybralismy LMP03 http://www.ciepledomy.pl/12936.xml?keys=2&page=1 Wiec pewnie niedługo zasypiemy Was gradem pytań :D Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Nieśmiało chciałam przywitać wszystkich forumowiczów z grupy. My jeszcze nie budujemy, ale mamy nadzieję za chwilę zacząć budowę w Grodzisku. Wybralismy LMP03 http://www.ciepledomy.pl/12936.xml?keys=2&page=1 Wiec pewnie niedługo zasypiemy Was gradem pytań :D Pozdrawiam wszystkich!

 

No problem...

Swoją drogą, długą drogę do nas przebyłaś :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co prawda nie o budowaniu :D Ale czy ktos może ma namiary na wolną pasadę nauczyciela przedmiotów ekonomicznych i informatycznych (technologia informacyjna, przedsiębiorczość, podstawy ekonomii, technika biurowa...)w Grodzisku, Pruszkowie, Brwinowie...okolicach (od nowego roku szkolnego). Bo w związku ze zmianą miejsca zamieszkania (Szczecin na Grodzisk) szukam pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...