Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Bobinko,

Jak znajdziesz kogos od ogrodzen ponizej 25 pln to wyrazam wstepne zainteresowanie. Ja chce zrobic podmurowke i wstawic te slupki betonowe co mam i rozpiac na razie miedzy nimi siatke, ta co mam. Potem bede chcial zastapic siatke deskami w poziomie :-). Widzialem ostatnio taki plotek i nawet przypadl mi do gustu.

 

Pozdro

Jay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mićka

akurat tak sie składa że sama jestem nauczycielką informatyki i technologii informacyjnej w Milanówku.

problem polega na tym, że ciężko ci będzie znaleźć posadę dla przedmiotów ekonomicznych. Co do technologii informacyjnej i informatyki to wiem, że w Gimnazjum w Milanówku obecnie uczy nauczyciel dochodzący z innej szkoły- może by kogoś chcieli? Zapytaj jeśli mozesz to najlepiej podjechać do szkoły (od pkp dosłownie 5 minut na piechotkę) gdybys chciała więcej szczegółów to daj znać...

natomiast jak wygląda sytuacja w Grodzisku to nie wiem. Proponuje zrobić nastepujący manewr: udać sie do starostwa do wydziału edukacji i poprosić o listę szkół w okolicy- a nastepnie albo wszystkie objechac albo podzwonić i potem ew. objechać te warte odwiedzenia (ja sama tak zrobiłam 4 lata temu przenosząc się do Milanówka).

powodzenia

Sylvia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia, ogromne dzieki. Właśnie tak zrobię. Wiem że w Brwinowie jest jakiś Zespół Szkół chyba ekonomicznych. Problem w tym że ja jeszce mieszkam w Szczecinie (przeprowadzka w wakacje, bo przecież nauczyciel nie zrezygnuje z pracy w środku roku szkolnego :cry: ) i dopiero na feria pojade do starostwa - tak jak mówisz. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

Mam pilne ogłoszenie:

Znalazłam PSA - owczarek niemiecki, od ok. 3 lutego błąkał się u mnie na wsi (Jaktorów). Przygarnęłam go w sobotę 5 lutego. Pies jest piękny, dobrze odżywiony, bardzo spokojny i przyjacielski. Czarny, lekko podpalany, raczej krótkowłosy, wygląda na rasowego, "czystej krwi". Jutro dołączę zdjęcie. Ja niestety nie mogę go zatrzymać. Szukam właściciela lub nowego pana. Jeśli wiecie coś o podobnym zaginionym psie, lub chcielibyście go przygarnąć, dajcie znać na priv, bardzo chciałabym uniknąć oddania go do schroniska, bo naprawdę jest przesympatyczny :( . Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert, zalezy jak wytresujesz psa :-)

 

Bo z dziecmi to roznie bywa. Moja mala lezy od dzis w szpitalu na zapalenie pluc... Niesamowicie sie rozprzestrzenilo na cale jedno pluco i kawalek drugiego. Taka biedna jest. Przysypia sobie co chwila. Teraz Ania z nia siedzi. Rano robie zmiane. Jakby co to Szpital Zachodni zaprasza.

Oddzial Pediatryczny, nie powiem, niczego sobie. Zyczenia zostawia jedynie obsluga, jak zwykle, choc nie jest jeszcze tak zle. W zasadzie to jest calkiem niezle.

Generalnie to wydaje mi sie, ze mozna temu miejscu wystawic ocene pozytywna. Chodze tam do dentysty, szwagierka jest tam psychologiem (?) wiec wiem co sie dzieje na neurologii, znam Powiatowy Osrodek Orzecznictwa, teraz poznaje o. pediatryczny. Wiecej nie chce go zwiedzac, wystarczy...

 

Pozdro

Jay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jayer duzo zdrówka dla małęj i szybkeigo powrotu do domku.

a aj dizś chiałam zaszczeic sowje dizeci szczpeionka która maja zaległa do prawie roku i ... :cry: pani dr powiedziała że nie zaszczepi bo grypa panuje a wtedy sie nie szczepi mimo ze moje są zdrowe. :o trudno poczekamy moze nie złapią wtedy jakiegoś choróbska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie senser bierz psa dzieci chowane z psami lepiej się chowają ponoc... :roll:

Widziałem gdzieś wyniki badań że dzieci z domów gdzie są dwa lub więcej zwierzaków rzadziej mają alergie. Przy czym dla jednego zwierzaka takiej zależności nie stwierdzono. I nie stwierdzono różnicy pod tym względem między kotem a psem. A co ciekawsze - wydaje się że zależność przyczynowo-skutkowa zdaje się przebiegać w nieoczywistą stronę: tzn. nie dlatego są zwierzaki że dzieci nie mają alergii tylko posiadanie zwierzaków jakoś zmniejsza prawdopodobieństwo alergii.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...