Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

EZS stal kupowałem w firmie

 

"Budmar" Zgierz, ul. Piątkowska 83 F, tel. 042 715 00 81

 

Negocjowałem z wieloma firmami i na całości wyszło najtaniej. Transport gratis.

 

 

Mobby

 

Ja też tam. Polecam. Zaopatrywali mnie w większość materiałów. Zawsze transport gratis. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, widzę, że Zgierz kontra Brukowa. Zadzwonię i tu i tu. Ale bliżej mam Brukową... Siedzę i właśnie usiłuję obliczyć, ile tej ch.. stali potrzebuję, biorąc pod uwagę, że mam zmieniony strop, jedną więcej ścianę nośną i 4 zwoje stali 10 w spadku po ojcu (też nie wiem, ile tam tego jest w metrach). Chyba oszaleję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, widzę, że Zgierz kontra Brukowa. Zadzwonię i tu i tu. Ale bliżej mam Brukową... Siedzę i właśnie usiłuję obliczyć, ile tej ch.. stali potrzebuję, biorąc pod uwagę, że mam zmieniony strop, jedną więcej ścianę nośną i 4 zwoje stali 10 w spadku po ojcu (też nie wiem, ile tam tego jest w metrach). Chyba oszaleję.

 

Ja kupowałem stal w Metalexie w Antoniewie (skrzyżowanie Szczecińskiej ze Słowiańską) - dla mnie tam było najtaniej.

 

Jack

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę i właśnie usiłuję obliczyć, ile tej ch.. stali potrzebuję, biorąc pod uwagę, że mam zmieniony strop, jedną więcej ścianę nośną i 4 zwoje stali 10 w spadku po ojcu (też nie wiem, ile tam tego jest w metrach). Chyba oszaleję.

Ach te kobiety budujace, skąd to się bierze. A męża to nie interesuje ? :D

 

Mobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy podział :D Mnie nie interesuje np przyłacze kanalizacyjne. Ale mówiąc prawdę, ja jestem bardziej "techniczna teoretyczne" a on "techniczny praktycznie". Czyli ja projektuję a on wykonuje :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy podział Mnie nie interesuje np przyłacze kanalizacyjne. Ale mówiąc prawdę, ja jestem bardziej "techniczna teoretyczne" a on "techniczny praktycznie". Czyli ja projektuję a on wykonuje

Niezły "team", moja połówka za to w kominku pali jako zawodowy palacza :D

Dlaczego, po prostu lubi. :D

 

Mobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jesteśmy na etapie wyboru okien i mam pytanie czy ktoś kupował okna barwione pcv w firmie MS O/Łódź? jakie macie opinie?

czy ktoś kupowal pcv barwione w Linda?

ew. w jakich firmach kupowaliscie okna i jakie możecie polecić/ odradzić?

pewnie było już wiele razy o tym ale z dwójka małych dzieciaków nie mam kiedy poszukać, wybaczcie

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o okna to kupowałem razem z montażem z firmy PPHU GRZEGORZ MIELCZAREK

Zduńska Wola, ul. Łaska 99

Zakład produkcyjny ul. Zielonogórska 18a/20a

tel. kom. 601 80 25 25 (czynny przez całą dobę)

Profil SCHÜCO CT 70

.

Dostałem 10 lat gwarancji. Ceny cięzko coś teraz porównać, ale jakość naprawdę dobra. Wycena na miejscu, montaż profesjonalny.

 

Mobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jesteśmy na etapie wyboru okien i mam pytanie czy ktoś kupował okna barwione pcv w firmie MS O/Łódź? jakie macie opinie?

czy ktoś kupowal pcv barwione w Linda?

ew. w jakich firmach kupowaliscie okna i jakie możecie polecić/ odradzić?

pewnie było już wiele razy o tym ale z dwójka małych dzieciaków nie mam kiedy poszukać, wybaczcie

 

:D

 

poczytaj trochę wyżej ostatnio trochę było o oknach na grupie łódźkiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choc to moze nieeleganckie, pozwole sobie obsmarowac Labradoryt (firme kamieniarska na Rokicinskiej). Serdecznie odradzam korzystanie z ich uslug. Obsluge w biurze maja tak niekompetentna ze drugich takich ze swieca szukac. Zaczelo sie od zlozenia zamowienia u jednego kolesia z biura - przyjal , powiedzial, ze wyliczy i zadzwoni. Oczywiscie nie zadzwonil. Pojechalam - okazalo sie, ze nie wyliczyl, bo raz jest w pracy raz go nie ma i w ogole na niczym sie generalnie nie zna. No dobra, byl inny, wyliczyl, przyjal zamowienie. Zadzwonili w terminie, nie moge powiedziec, ale. No wlasnie - ALE. Rozmawialam z panienka o transporcie na nastepny dzien - "oczywiscie, jest mozliwe na jutro, zadzwonie do Pani po poludniu zeby przekazac dokladnie o ktorej", no to umowilam kominkarza, zrobilam malarzom dzien wolny i czekam. telefonu niet, wiec wieczorem dzwonie "O jejku, wie Pani, jednak jutro jest niemozliwe"... No myslalam ze mnie ch..j jasny strzeli! (przepraszam co wrazliwszych czytelnikow). No dobra, odwoluje kominkarza, sciagam malarzy. Umowilam sie z panienka na transport pojutrze z samego rana. Umowilam kominkarza, itd., itd. Rano kominkarz dzwoni co pol godziny "Pani Agnieszko jeszcze ich nie ma, wie Pani cos?". Wrrr.... No to dzwonie, a Pan, ze "Jednak transport nie moze byc rano, bo szef wyslal gdzies kierowce, a Pani kamien mu sie nie zmiescil". Nosz kur...... Dobra, kominkarz wkurzony, bo ma dwie roboty rozbabrane, a bedzie siedzial i gapil sie w sufit, a malarze zachwyceni, ze beda mieli caly dzien wkurzonego obserwatora. W koncu kolo 12, ta dam! - przywiezli. Co do jakosci obrobki, tez bym sie mogla przyczepic, ale juz mialam tak dosyc ze nie chcialam miec juz nimi nic do czynienia.

Ufff, ulzylo mi troche. I mam taka mala wredna nadzieje, ze odstrasze im choc paru klientow. A co! Taka bede i juz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie stali. Ja postarałem się o taki myk: Znalazłem gościa który prowadzi bliżej nieokresloną działalność gospodarczą i właśnie rozpoczął inwestycję budowlaną i właśnie również kupował stal. No i kupił również dla mnie przy czym ja zapłaciłem mu tylko i wyłaćznie gotówka za wartość zakupu netto, on nic nie stracił - zyskał jeszcze na VATie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do AnkaSzklanka

a taka duża firma i jak sie reklamują :o -ale widocznie tylko pięknie na reklamach wszystko wygląda :wink:

dobrze, że o tym napisałaś teraz wiadomo jak z nimi rozmawiać :evil:

a szefowa to podobno ostra kobitka, pewno o niczym nie wie ....pewno by ich do pionu ustawiła :wink:

Agnieszko trzymaj sie i wykańczaj dom ( nie się ) jak najszybciej to pooglądamy te cudeńka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja jeszcze coś dodam w kwestii Labradorytu.

Otóż kilka lat temu dostaliśmy od nich psa. Przez znajomych znajomych - zresztą nieważne. Pięknego młodego owczarka niemieckiego. Pies miał 7 miesięcy i jak się okazało jest tak potwornie zestresowany, że boi się własnego cienia. Wychodzenie z nim na dwór to byla przygoda :x Nigdy nie wiadomo było co się wydarzy, czy ucieknie ze strachu przed biegnącym dzieckiem, czy rzuci się pod tramwaj , bo akurat idą chłopaki i kopią sobie piłkę. Jak dorósł, to strach przeszedł w agresję. Nie tolerował ludzi. Nas kochał, uwielbiał jednego naszego znajomego, a inni lepiej, żeby za bardzo się nie zbliżali, bo pies nadal był nieobliczalny. Właściwie przez swoją agresję zginął, bo wpadł pod samochód. To długa historia i nie będę wszystkiego opisywać. Trochę przydługi wstęp, ale pomału zmierzam do celu :-? Pytaliśmy różnych kynologów, chodziliśmy z nim na szkolenie, niewiele to dało. Diagnoza fachowców była jedna: zwierżę było bardzo źle traktowane w młodości, pradwopodobnie ktoś się nad nim znęcał, dokuczał, straszył. Nie wiadomo. Psiak mieszkał w kojcu na terenie firmy. Właściciele ponoć bardzo kochają zwierzęta, ale chyba nie panują nad pracownikami.

Czy to ma znaczenie dla kogoś kto kupuje u nich kamień. Pewnie nie, ale ja na pewno tego nie zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze, cos dziwnego z ta firma :o

bede jeszcze robic blaty do kuchni, ale juz NA PEWNO nie u nich

 

Kropeczko, zainspirowana Twoim postem postanowilam zalozyc galerie zdjec, ale na razie jestem na etapie budowy strony (dzizes! znowu "budowa". ratunkuuuuuu! ;) ). Takze jesli mi sie uda zaprosze was wirtualnie, a niedlugo moze juz realnie :)

Pozdrawiam

Aga

 

ps. co do podejscia do klienta face to face w Labradorycie nie mam zastrzezen, z tym ze to raczej "japonskie" podejscie - przytakuja, usmiechaja sie, mowia "tak, tak" i "oczywiscie" a robia swoje (a raczej - nie robia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem z Łodzi,więc pozwole sobie do Was dołączyc :D

Wciągnęło mnie to forum, bo można się tutaj dużo dowiedziec 8)

Pare słów o mnie: na imię mam Robert i jestem na etapie załatwiania wszystkich pozwoleń, no i może w tą sobote zagości u mnie na działce prąd :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...