Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

A kto może mojej maie podłączyć w bloku nową kuchenkę gazową :-? myślała że brat, ale w sklepie powiedzieli że ma być "ktoś kto to robi" bo straci gwarancję :o

 

 

Oleniek musi być ktoś z uprawnieniami , zazwyczaj jakiś gazownik się ogłasza na tablicy info na klatce schodowej - sprawdźcie może jest i u Was . Ewentualnie możesz zadzwonić na pogotowie gazowe i poprosić o kontakt do kogoś kto może to zrobić. 992 telefon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomóżcie mi proszę, kupiłam nowiutki domofon i nie działa, był jeden magik ale to on go właściwie popsuł. Teraz żeby otworzyć furtke trzeba wychodzić na zewnątrz do furtki. Potrzebuję takiego elektryka od domofonów, nie wiem jak się go nazywa.

Potrzebny też mi jest fachowiec, który rozprowadzi po domku sieć internetową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślała że brat

ja podłączałem sam, na gwarancji mi nie zależało

 

PS nie wiem czy jeszcze tak jest ale kuchenki gazowe kiedyś sprzedawało się od razu z usługą podłączenia

 

w sklepach są teraz do kupienia takie giętkie gumowe węże z kranem, można dzięki temu odsunąć kuchenkę i umyć ścianę za nią bez wzywania gazownika, taki przewód to wydatek ok 100zł

http://www.allegro.pl/item511972905_waz_gazowy_elastyczny_l_0_50m_hit_cenowy_od_ss.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą kuchenką gazową to nie chodzi o umiejętność podłączenia , tylko o pracę z gazem - ważne by podłączyć szczelnie :) i najlepiej sprawdzić tą szczelność odpowiednim urządzeniem. Może w domu jednorodzinnym to "mało" ważne - jak pierdyknie to tylko jedna rodzina w powietrze wyleci , ale w mieszkaniu w bloku to już jest "większy gips".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Może w domu jednorodzinnym to "mało" ważne - jak pierdyknie to tylko jedna rodzina w powietrze wyleci , ale w mieszkaniu w bloku to już jest "większy gips".

Skąd takie czarne myśli w nowym roku? :D

...do takiego tekstu mogę tylko dodać, że optymistyczne w tym jest to, że i w jednym i w drugim przypadku odpowiedzialności unikniesz... Po takim "pierdyknięciu" zdecydowanie nie będzie już kogo po sądach ciągać... :roll: 8)

:lol: :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Może w domu jednorodzinnym to "mało" ważne - jak pierdyknie to tylko jedna rodzina w powietrze wyleci , ale w mieszkaniu w bloku to już jest "większy gips".

Skąd takie czarne myśli w nowym roku? :D

...do takiego tekstu mogę tylko dodać, że optymistyczne w tym jest to, że i w jednym i w drugim przypadku odpowiedzialności unikniesz... Po takim "pierdyknięciu" zdecydowanie nie będzie już kogo po sądach ciągać... :roll: 8)

:lol: :wink: :lol:

 

Yeti gorzej jak akurat właściciel nieszczelnej instalacji wyjedzie na wakacje i wtedy pierdyknie , to ścigną go , oj ścigną :):)

Ale koniec tych "horrorów" , ja po prostu mam "uczulenie" na gaz - mieszkałam w domu z termą , taką stareńką ,że hej ( zresztą teraz na tym wynajmowanym tez mam termę , i równie starą brrr) i pamiętam jakie były z nią polki . Z kuchenką też miałam przeboje ... z gazem nie ma żartów .howgh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykańczania siebie i domu - czas START ! :lol:

Gdzie w Łodzi można pooglądać szczególnie armatury do łazienek, prysznice, itp.

Cermag Brukowa wiem, Art-Dom - "ssie pauke", czyli pod tym względem jest do kitu ... co jeszcze ... ?

 

Z góry dzięki :p :D

 

pozdrawiam noworocznie, majki

 

/edit/

Ewentualnie znane przez Was i sprawdzone / dobre sklepy internetowe - aukcje ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Łodzi można pooglądać szczególnie armatury do łazienek, prysznice, itp.

Ewentualnie znane przez Was i sprawdzone / dobre sklepy internetowe - aukcje ... ?

niestety, chyba właśnie zostają ci sklepy internetowe, bo w realu to pomacać możesz te tanie a drogie to i tak z obrazka kupujesz :D

 

Ja osobiście kupowalam głównie w marketach :wink: . I muszę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że choć przegląd cenowy mam od 30 zł do koło 700 to wszystkie działają tak samo i różnicy nie widzę. Ten za 30 to kran na wannie z wyciąganą wylewką zamiast prysznica. Praktyczne, tanie i dziala.

Może właśnie dzięki takiemu podejściu mnie wykończeniówka nie wykończyła :roll:

Sklep, który mogę polecić to http://www.rtvagd.sklep.pl

kupowałam u nich piec gazowy, czyli duży zakup i byli OK. Armaturę też mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykańczania siebie i domu - czas START ! :lol:

Gdzie w Łodzi można pooglądać szczególnie armatury do łazienek, prysznice, itp.

Cermag Brukowa wiem, Art-Dom - "ssie pauke", czyli pod tym względem jest do kitu ... co jeszcze ... ?

 

Z góry dzięki :p :D

 

pozdrawiam noworocznie, majki

 

Jestem na identycznym etapie :)

We wtorek byłam w Saunopolu - Inflancka przy Leclercu, bo mieli mieć tam baterie Ferro, którymi jesteśmy zainteresowani ze względu na dobry moim zdaniem stosunek ceny do jakości. Ferro było, ale mężowi wpadły w oko baterie Deante - Chili w wykończeniu inox - które jednak kupimy na allegro :D

Ale jest tam co pooglądać i pomacać :wink:

Niezły, ale dość drogi wybór mają też w Glazbudzie na Przybyszewskiego 99 - np. baterie Tres.

 

A co jest nie tak z Artdomem? Chcemy tam podejchać pojutrze, bo do tego wykończenia inox ciężko dobrać zlewozmywak, przynajmniej tak patrząc na zdjęcia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mada_lena - moim zdaniem salon "łazienki" jest najsłabszy ... meble i agd mają w dużej ofercie, ale byliśmy tam własnie w sobotę i wybór mierny, jeśli chodzi o krany ( szczególnie ).

Płytki już lepiej, choć wanny, wucety i umywalki już też uważam słabo ...

Ale zlewozmywak tam w sumie wybraliśmy, no ok. Żona wybrała ...

http://www.comitor.pl/zlewozmywak.php?id=41

ma-sa-kra 8)

 

OK dzięki za podpowiedzi, ale czekam na jeszcze :p :oops:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ta masakra dotyczy ceny?

baardzo podobne można kupić za trzy ostatnie cyfry, ta czwarta jest zupełnie zbędna :D Zmywa się tak samo i nikt się nie pozna. Trzeba by kartkę z ceną przylepić :wink:

Włącz żonie limit cenowy w przeglądarce, nie wiem, jak, ale popracowałabym nad tym :lol: :lol: :lol:

No, nie znam twojej sytuacji materialnej, może tyle wydajesz na waciki, jeżeli tak, to zlewozmywak mi się podoba, tylko kran bym dopasowała obły i z dłuższą wylewką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Majki chyba na loterii jakiejs wygrales ;) Ja kupilam granitowy 1,5 komory w sumie podobny do tego, na allegro licytacja 450 zl..

Zajrzyj na strone firmy TEKA - super zlewy i armatura, nie najtansze ale sporo tansze niz ten ktory linkowales (jak pisze Ewa 3 ostatnie cyfry). A super jakosc (moj ojciec stolarz je poleca, wiele sprzedal i zamontowal, zadnej reklamacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ewo wejdz sobie na allegro i poszukaj uzytkowanika foto24 - ja od niego kupilam sporo palisandrowych mebli, komoda kosztowala mnie 400 zl:) W moim dzienniku zobaczysz co kupilam. Pozdrawiam!

 

weszłam, ale na razie nic nie sprzedaje. Ale ceny faktycznie fajne. Będę czekać. dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemik...

W czasie dużych wiatrów strasznie świszczą mi kratki wentylacyjne. Kupiłem takie ładne aluminiowe które nie mają jednak możliwości regulacji. Co zrobić: wymienić kratki czy kominy są "do dupy"?

pozdro

 

co to znaczy świszczą ? Czy piszesz o ofecie nawiewania powietrza przez kanały wentylacyjne ( ciąg wsteczny) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zajrzyj na strone firmy TEKA - super zlewy i armatura, nie najtansze ale sporo tansze niz ten ktory linkowales (jak pisze Ewa 3 ostatnie cyfry). A super jakosc (moj ojciec stolarz je poleca, wiele sprzedal i zamontowal, zadnej reklamacji)

Ja osobiście mam 2 sprzęty marki teka i nie bardzo polaecam szczególnie zlewozmywak z mikroteksturą bo miało się nic nie osadzać ale jak się wyleje herbatę z torebką lub z fusam i na chwile zostawi to mam brązowy zlew i nic nie da się z tym zrobić. Nie da się usunąć przez tą porowata powierzchnię trochę schodzi po myciu żrącym środkiem ale nie 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...