Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

mam u siebie i plecewice i kozłowice, różnica była widoczna gołym okiem, kozłowice nawet paletowane były lepiej, ale murarze wymurowali wszystko równiutko pod sznurek, nawet to co ja chciałem reklamować, potem wszystko przykrył tynk C-W i jestem głęboko ciekaw czy teraz znajdzie się jakiś ochotnik który w moim domku pokaże gdzie konkretnie są ściany z kozłowic a gdzie z plecewic, moim zdaniem ten drugi pan z hurtowni gada jakieś kompletne bzdury, różnicy nie widać, więc po co przepłacać ??

 

PS krucha to jest ceramika poryzowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

bry :) Mieszkamy :) Pierwsza noc za nami..... Bajzel jeszcze na maksa ale damy radę! :)

mieszkacie czy pilnujecie dobytku? :wink: :lol:

 

Gratuluję. Fajnie jest, nie?

Bajzlem się nie przejmuj, teraz powoli się ułoży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tacy mają fajnie ,już mieszkają ,ja dopiero zaczynam.Przypuszczam że męka prze de mną. :-?

 

Zależy ile masz kasy i jakie oczekiwania.

Jak forsy dużo a oczekiwania jakościowe niskie, to budowa przejdzie ci jak złoty sen. Gorzej, jak odwrotnie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tacy mają fajnie ,już mieszkają ,ja dopiero zaczynam.Przypuszczam że męka prze de mną. :-?

 

Zależy ile masz kasy i jakie oczekiwania.

Jak forsy dużo a oczekiwania jakościowe niskie, to budowa przejdzie ci jak złoty sen. Gorzej, jak odwrotnie :-?

 

EZS nie ma to jak podniesienie na duchu początkującego :lol:

 

Termin na zrobienie mojego dachu mają do Mikołajek. Wczoraj przyjechali i prawie więźbę skończyli - tylko, że chyba 3 czy 4 krokwi brakło. Nie wiem jak na składzie wyliczyli :(

Mam nadzieję, że pogoda będzie ładna - bo jeżeli nie to robota siię opóźni... a okienika już czekają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...