Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

majki ja ci mogę śmiało polecić mojego stolarza. gość jest starej daty ale cenowo jest ok i wielu moich znjomych jest bardzo zadowolony

janusz siemasz

604141753

gość ma stolarnię w łodzi na więckowskiego

 

Oł jea ! :)

Dzięki :) :lol2::yes:

Będę dzwonił.

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o pustak mega max 25 P+W z kozłowic.

Kurka stwierdzam, że budowa mnie chyba przerośnie.

 

Budowałem właśnie z niego. Może był trochę mniej krzywy... Dzisiaj nie wiem czy płaciłbym dodatkowo. Ograniczenia - kruchy nieco, potrzeba specjalnych kołków żeby cokolwiek przymocować. Kłopot np. z uchwytami do rynien - najlepiej wciskać je w spoiny. Ale jak otynkujesz to ich nie znajdziesz.

 

Kupowałem w firmie Manex Trans - poszukaj na Allegro. Byli najtańsi.

 

Michał*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie, że ostatnio zadaje dużo pytań na forum - wynika to z tego że powoli przymierzam się do działań wojennych. i mam kolejne pytanie: z czego budowaliście bo mam dylemat?

co sądzicie o pustak mega max 25 P+W z kozłowic.

Kurka stwierdzam, że budowa mnie chyba przerośnie.

Ja budowałam z maxa 36 z Kozlowic

Przynajmniej pustak jest twardy w porwnniu do jakiegoś porotermu no i w użytkowani potem można coś na ścianie powiesić bez strachu, że spadnie czy dodatkowych stelaży. Wnioski sprzed 3 lat jeżeli maxy to raczej kozlowice - był najlepsze, plecewice gorzej, owczary też niezłe były

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 2mm

EZS,

 

pewnie jeździsz codziennie Warszawską - da się jeszcze jakoś przejechać pod wiaduktem kolejowym czy dziury w jezdni obok tramwaju juz to uniemożliwiają?

nie jechałem tą ulicą już z 2 tygodnie a Inflancką nie da się znowu jeździć

 

dzięki za inf.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2mm

Przejechać się jeszcze da, ale zęby można sobie wybić :(. Zaraz za wiaduktem w stronę miasta też są dziury. Ale wszystkie raczej uciążliwe a nie niszczące......

 

zawiozłam dziecko na angielski i wprowadzam korektę - tych dziur przybyło, szczególnie pas z miasta do arturówka jest koszmarny. Taniec na dziurach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się ociepli myślę że luty/marzec - teraz z pogodą to meteorolodzy nie mogą dojść do ładu

a gdzie te stemple leżakują :)

 

Narazie trzymają strop, bo nie rozszalowywałem przed zimą. Ale nie wiem kiedy będe ściągał właśnie przez pogodę.

Chciałbym w marcu

Tylko jakie długośći szukasz? bo moje już są troche skrócone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie trzymają strop, bo nie rozszalowywałem przed zimą. Ale nie wiem kiedy będe ściągał właśnie przez pogodę.

Chciałbym w marcu

Tylko jakie długośći szukasz? bo moje już są troche skrócone :)

 

nie ma problemu że skrócone, chcę z nich ogrodzenie tymczasowe machnąć. myśle, patrząc na pogodę że marzec będzie ok.

a gdzie są do odbiory i jaka cena (daj na priv)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - myślałam, że troszkę bliżej mnie, np jakaś Kalonka czy Kopanka - ja mam budowę w jeszcze w Łodzi, ale blisko tych okolic.

Też się rozglądam za materiałami (mam już fundament, wiosną ruszamy z resztą )- ostatnio najtaniej wychodziły Owczary - i mimo kiepskich opinii biorę je pod uwagę, bo cena bardzo dobra.

A na wewnętrzne planuję silkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chće tez maxa i zastanawiam sie nad plecewicami kozłowicami oraz owczarami, chociaż o tych ostatnich słyszałem niepochlebne opinie. w nowosolnej jest jakiś skład budowlany, ja narazie z walenciakiem koresponduje.

a powiedz mi milek skąd masz murarza (bo to jakieś foszaste osobniki są i ciężko z nimi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...