Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie,

 

mam pytanie i prośbę zarazem, czy któryś z forumowiczów może polecić mi na terenie Łodzi lub najbliższych okolic osobę/firmę zajmującą się sprzedażą i transportem piasku w rozsądnej cenie ...

 

Potrzebuję około 180t piasku zasypowego do fundamentów na utwardzenie pod chudziak. Najtańsza oferta, którą znalazłem powola na kolana - 600 zł netto (bez fv) za 16-18t pospółki z transportem, czyli za cały piasek co najmniej 6000 zł. Może nie jestem na czasie, ale dla mnie to cena z kosmosu.

 

Jeśli możecie mi pomóc, z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich serdecznie,

 

mam pytanie i prośbę zarazem, czy któryś z forumowiczów może polecić mi na terenie Łodzi lub najbliższych okolic osobę/firmę zajmującą się sprzedażą i transportem piasku w rozsądnej cenie ...

 

Potrzebuję około 180t piasku zasypowego do fundamentów na utwardzenie pod chudziak. Najtańsza oferta, którą znalazłem powola na kolana - 600 zł netto (bez fv) za 16-18t pospółki z transportem, czyli za cały piasek co najmniej 6000 zł. Może nie jestem na czasie, ale dla mnie to cena z kosmosu.

 

Jeśli możecie mi pomóc, z góry dziękuję.

 

Spróbuj zadzwonić pod ten numer 604955684. Wydaje mi się że było w miarę tanio ale dla pewności możesz porównać z Zającem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie,

 

mam pytanie i prośbę zarazem, czy któryś z forumowiczów może polecić mi na terenie Łodzi lub najbliższych okolic osobę/firmę zajmującą się sprzedażą i transportem piasku w rozsądnej cenie ...

 

Potrzebuję około 180t piasku zasypowego do fundamentów na utwardzenie pod chudziak. Najtańsza oferta, którą znalazłem powola na kolana - 600 zł netto (bez fv) za 16-18t pospółki z transportem, czyli za cały piasek co najmniej 6000 zł. Może nie jestem na czasie, ale dla mnie to cena z kosmosu.

 

Jeśli możecie mi pomóc, z góry dziękuję.

 

Spróbuj też w kopalni piasku w Józefowie gmina Zgierz, mają bardzo dobre ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zaczynam budowę w weekend.Czy ktoś porównywał ostatnio ceny porothermu 25 wienenbergera lub z kozłowic w naszym regionie ?

Czy cena 2,60 za bloczek fundamentowy jest dobra?

Z osób z którym na razie miałem do czynienia mogę polecić mega kompetentnego geodetę Henryka Zdzinickiego tel 603 688 330

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zaczynam budowę w weekend.Czy ktoś porównywał ostatnio ceny porothermu 25 wienenbergera lub z kozłowic w naszym regionie ?

Czy cena 2,60 za bloczek fundamentowy jest dobra?

Z osób z którym na razie miałem do czynienia mogę polecić mega kompetentnego geodetę Henryka Zdzinickiego tel 603 688 330

 

CENTRO-BUD z Ozorkowa porotherm 25- 5.10zł. Kozłowice 5.15zł. z transportem 30 km. Kupilem Kozlowice B.dobry pustak. Teraz brakło mi na szczyty i dokupiłem LEIERA Czeskiego( 5 zł.)- strasznie kruchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CENTRO-BUD z Ozorkowa porotherm 25- 5.10zł. Kozłowice 5.15zł. z transportem 30 km. Kupilem Kozlowice B.dobry pustak. Teraz brakło mi na szczyty i dokupiłem LEIERA Czeskiego( 5 zł.)- strasznie kruchy.

 

Dzisiaj tam podjechałem i trafiłem na promocję winenbergera 25 za 4,90

Dzięki za namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może powiem co my się dowiedzieliśmy w kwestii gazu. Ogrzewanie ekogroszkiem czy peletem odpadło ze względów zdrowotnych i nie tylko. Względy zdrowotne to chory kręgosłup mojego męża. Pompa ciepła odpadła ze względów finansowych tj. opłacalności tej inwestycji. Gaz (albo olej) jest bezobsługowy, nie trzeba targać worków i jest czysto. Gaz płynny to oczywiście nie jest tanie rozwiązanie, ale my się zdecydowaliśmy. Po przeanalizowaniu ofert kilku firm, a także opcji zakupu własnego zbiornika i nabywania gazu na wolnym rynku wybraliśmy Dragongaz. Gdyby nie to, że prawdopodobnie w ciągu 2 lat uda się podciągnąć gaz ziemny to wtedy byśmy zbiornik kupili.

Co do pieca to u moich rodziców bardzo dobrze od jakichś 5 lat spisuje się piec włoskiej firmy Ferroli (oni mają piec dwufunkcyjny z zasobnikiem 60l). Jest znacznie tańszy niż piece bardziej znanych firm typu Vaillant czy Viessman, ale dowiedzieliśmy się, że on też jest robiony na niemieckich podzespołach. A w tamtych to płaci się głównie za markę. My też wybraliśmy piec Ferroli.

 

 

a mozna wiedzieć gdzie można zakupić taki kocioł ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zmienić kierbuda. Po kłopotach, które mielismy z poprzednim - raczej takiego, który nie szuka dziury w całym i jest tani..... Nie musi byc przy każdej czynności, nie musi być super doradcą. Ma wpisywać i tyle Do zrobienia wykonczenie - etap po instalacjach. Wiem, że dawaliście juz namiary (mam spisane :) ale raczej tych co to pilnie sprawdzają prace, a ja potrzebuję kogoś niekłopotliwego.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zmienić kierbuda. Po kłopotach, które mielismy z poprzednim - raczej takiego, który nie szuka dziury w całym i jest tani..... Nie musi byc przy każdej czynności, nie musi być super doradcą. Ma wpisywać i tyle Do zrobienia wykonczenie - etap po instalacjach. Wiem, że dawaliście juz namiary (mam spisane :) ale raczej tych co to pilnie sprawdzają prace, a ja potrzebuję kogoś niekłopotliwego.....

Spróbuj Pana Krzysztofa, 607778047, jak poprosisz to przyjedzie "rzucić okiem"- tzw. jakąś wiedzę ma... i uprawnienia...Wpisy zrobi i weźmie parę groszy- do uzgodnienia i w zalezności od miejsca dojazdu. Generalnie niekłopotliwy. Na bieżąco trzeba pilnować samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO, raczej wolałabym kierownika kłopotliwego na etapie budowy niż później ręce umywającego od wszystkiego...

 

 

Spróbuj Pana Krzysztofa, 607778047, jak poprosisz to przyjedzie "rzucić okiem"- tzw. jakąś wiedzę ma... i uprawnienia...Wpisy zrobi i weźmie parę groszy- do uzgodnienia i w zalezności od miejsca dojazdu. Generalnie niekłopotliwy. Na bieżąco trzeba pilnować samemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zmienić kierbuda. Po kłopotach, które mielismy z poprzednim - raczej takiego, który nie szuka dziury w całym i jest tani..... Nie musi byc przy każdej czynności, nie musi być super doradcą. Ma wpisywać i tyle Do zrobienia wykonczenie - etap po instalacjach. Wiem, że dawaliście juz namiary (mam spisane :) ale raczej tych co to pilnie sprawdzają prace, a ja potrzebuję kogoś niekłopotliwego.....

 

Możesz także spróbować zadzwonić pod ten numer 603741497. To też jest mój drugi kierownik. Ja jestem z niego naprawdę zadowolony. Raczej woli być przy newralgicznych pracach na budowie i chętnie służy radą chociaż nie z każdej korzystałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktoś jest szczęśliwym (lub nie) użytkownikiem oczyszczalni ekologicznej z Mirmaxu z Budziszewic? Zaproponował najniższą cenę ale też ktoś mi ją polecał jednak mam wątpliwości. Może ktoś poleci firmę z łódzkiego (jest koło Bełchatowa, chyba w Łasku ale nie wiem jak u nich z jakością). Dzięki za wszelkie sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...