Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

właśnie kończy u mnie ekipa wykończenie domu, jestem z nich bardzo zadowolony więc polecam dalej. Robili u mnie gładzie, zabudowy, płytki, malowanie itd. Generalnie wszystko w środku. Szybka sprawna ekipa pełna pomysłów, dużo doradzili jestem z nich bardzo zadowolony. tel. Damian 783-014-857
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witaj jeśli chodzi o do kierownika budowy to bardzo polecam p. Marka Liberackiego - człowiek bardzo poważnie traktujący swoje obowiązki, ma ogromne doświadczenie, i naprawdę pomógł nam w wielu sprawach. My mieliśmy taki układ,że Kierownik robił nam też dach, - ale i wiele innych rzeczy - które wychodziły przy okazji. I najważniejsze na budowie jest tyle razy ile jest potrzeba, lub są jakieś wątpliwości.

Czytając dzienniki innych użytkowników - mam wrażanie że trafiliśmy zupełnie przyzwoicie. tel do p. Marka 602 381 064

Witam, szukam kierownika budowy - takiego dla osób niedoświadczonych, który wszystkiego dopilnuje a nie takiego na papierze :). Budowę chcę zacząć pod koniec września. Dziękuję :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mam do sprzedania blaty z desek po szalowaniu wieńców wymiary długie od 1,2m do 3,7m 3,4,5,i 6 deskowe, w sumie ok 40 sztuk oraz ok 30 sztuk stempli budowlanych długość od 2,5m do 3,2m.

 

DREWNO WIOSNA 2014 !!!

 

stemple po 2.5 zł

cena blatów do uzgodnienia

 

odbiór własny w Rąbieniu AB

 

zapraszam :)

 

607 545 544

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Jesteśmy na finiszu budowy stąd z ogromną przyjemnością pragnę polecić wykonawców z którymi mieliśmy przyjemność współpracować. Wszyscy bez wyjątku zasługują na Nasze z żoną największe uznanie. Takie chyba mieliśmy szczęście :).

 

fundamenty i mury - firma "BUDMAX" - pan Tomasz Czyrzejewski - 501 037 441

Wiązary dachowe - firma " Witkowscy" opiekun Pan Krzysztof Kowalczyk - 605 620 232

pokrycie dachu - firma "DACHMAX" Artur Mierzejewski - 607 438 993

tynki wewnętrzne - Paweł Wendler - 506 147 261

tynki zewnętrzne - Rafał Polewski - 503 118 870

brama garażowa - firma SUN-TECH - PAN JACEK - 502 304 506

ogrodzenie - firma IGIEL - PAN KAMIL - 513 121 822

okna i rolety okienne - firma MIELCZAREK - PANI MAGDA - 691 698 742

drzwi wewnętrzne - firma OKNOSTYL GŁOWNO - 600 876 047

hydraulika i elektryka - KRZYSZTOF - 604 918 688

rekuperacja - firma AGNES Rąbień AB- ŁUKASZ - 513 059 139

beton - firma "LEMAR" - Zgierz - 603 455 208

stal - firma "STAL MET" - Zgierz - 42 716 10 07

wylewki betonowe - 514 678 606

wykończenia wewnątrz - Sylwek - 609 010 383

zaopatrzenie w materiały budowlane HURTOWNIA "IWONA" 42 712 55 49

zaopatrzenie w materiały pokrycie dachowe HURTOWNIA GRO DACH Pan Szymon - 662 170 089

 

 

mam nadzieje że przydadzą się powyższe nasze referencje :)

 

 

Pozdrawiam

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w sierpniu br. skonczyłem stan surowy zamknienty i jestem bardzo zadowolony z ekipy która u mnie budowała i też kontakt wziąłem z muratora,brygada bardzo zgrana i solidna ,znajoca sie na swojej pracy,gdy chciałem cos zmienic w projekcie doradzili jak to najlepiej rozwiązać,tel do pana Stasiaka 691754608.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy może ktoś polecić osobę/firmę, która podpowie jak dobrze odwodnić działkę by potem dom nie pływał? Wiosną trochę się robi mokro na działce. Przygotowujemy się do budowy i chcielibyśmy uniknąć problemów. Działka w Rąbieniu. Szukamy też dobrej ekipy do Ytonga.

 

POLECAM !!! DO YTONGA

 

 

fundamenty i mury - firma "BUDMAX" - pan Tomasz Czyrzejewski - 501 037 441

rekuperacja - firma AGNES Rąbień AB- ŁUKASZ - 513 059 139

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...