Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Chciałbym polecić sprawdzonego fachowca (hydraulika) do instalacji grzewczych, sanitarnych, wod-kan. Widziałem jego prace bardzo solidny i uczciwy wykonawca zasługuje na dalsze polecanie. Stasiak Przemysław 668 503 325 więcej informacji na http://www.baza-firm.com.pl/instalac.../pl/94280.html

 

Zajmuję się budownictwem energooszczędnym. Projekty, opracowania, realizacja, wykonastwo.obór i montaż ogrzewania energooszczędnego płaszczyznowe; podłogowe, ścienne, sufitowe. Chłodzenie pasywne płaszczyznowe. Montaż kotłów, pieców gazowych, elektrycznych, węglowych. Montaż oczyszczalni ścieków, odkurzaczy centralnych.

 

Zapraszam do współpracy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
Witam poszukuje dobrej i solidnej firmy z okolic łasku do wylewek , tynków , i wykończenia glazura panele .

 

Witam

 

Tynki Smoralek Grzegorz bardzo solidny wykonawca. Poleci kogoś do wykończeń, tynkarz jest z okolic łasku.

 

Po wylewek http://www.posglanc.pl 723-338-141 - czyli polecę sam siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 1 month później...

Mam wielką*prośbę o polecenie sprawdzonego wykonawcy (dostawcy) w zakresie:

 

1) wykonania ogrodzenia (najlepiej od razu z materiałem)

2) zewnętrznej instalacji gazowej (od skrzynki gazowej do domu)

3) sprzedaży i montażu sauny

4) bramy garażowej

5) drzwi zewnętrznych

 

Z góry bardzo dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam

 

Poszukuje sprawdzonej ekipy do wykonania twardych tynkow gipsowych diamant "pod malowanie" - podobno i tak sie nie da idealnie :) wiec nie wykluczam wykonczenia gładzią. Zalezy mi na naprawde dobrych fachowcach

Budowa w Jordanowie pod Łodzią, okoloce Andrespola, Janówki, Justynowa.

Z gory dziekuje za namiary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam,

 

Poszukuję fachowców do 2 prac - okolice Andrespola i Justynowa

 

1. Mniejsza sprawa - Mam do ogarnięcia zatynkowanie rur po wymianie przez hydraulika i położenie płytek.

2. Większa sprawa - Mam garaż którego dach jest tarasem, który niestety przecieka. Potrzebuję ekipy, która zaproponowała by rozwiązanie tego tematu i podjęła się solidnego wykonania tak żeby nić mi nie przeciekało w przyszłości.

 

Liczę na wsparcie Forumowiczów :)

 

Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Witam na forum

 

Pragnę podbić wątek i uprzejmie proszę o namiary na architekta do zaprojektowania domu jednorodzinnego - projekt indywidualny. Proszę o spostrzeżenia ze współpracy (umowa i jej realizacja, pomysłowość i zaangażowanie, wsparcie w procesie budowy - odpowiedzialność i nadzór etc).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...