Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Moja podbitka brązowa jest z firmy Royal na ul. Olechowskiej 12. Moze nie jest najtansza, ale wg mnie najładniejsza. podobna była w praktikerze, za podobna cene.

 

Kochani, u mnie dzisiaj pierwszy raz zapłonął ogień w kominku!!! :D

Co prawda na razie delikatny, aby kafle nie odpadły, ale było czuć. Jutro Gosia robi inspekcję.

A tak w ogóle to zapomniałam dodać, że odwiedziłam włości Gosi i ...bardzo mi sie podobało. Jednak co projekt indywidualny to projekt cacy, a wykonanie - aż brak słów! o prawie miodzio!!!

Gosia zasłużyła na wypoczynek i właśnie wyjeżdża. Ja też!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

A ja dzisiaj lustrowałem Anie. Bardzo poszła z robotą do przodu. Widziałem kominek i inne cuda na kiju...:)

Gratuluję!!!

 

U mnie dziś też historyczna chwila. Pierwsze palenie w kominku...i o dziwo...w grzejniczkach się po 10 minutach robi gorąco...więc płaszcze wodnego nie żałuję...

Fakt, ż cała instalacja wyszła koszmarnie drogo...albo tylko tak mi się wydaje.

 

Pozdrawiam

 

PS. Do abumu postaram się wkleić nowe zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, dzisiaj ostatni dzien......... w pracy.

Od jutra witajcie góry i górole....

 

A widziałam widziałam cudeńko Ani, kominek jak się patrzy....

 

Teraz pozostala mi inspekcja u Tomcco:))) Hmmm tez w tamtych rejonach bywam, więc nie ma problemu:)

 

Pozdrawiam Was wszystkich do zobaczenia hmmmmm za jakiś czas:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tommco za info. Adresy się przydały - juz wiem wszystko :lol: Na broszurki to już nie mam czasu, bo nie zdążą przyjść; zresztą na miejscu coś sobie załatwię. Czy oni mają normalne kontakty elektryczne, czy brać nakladki? Obejrzałam zdjęcia Twoich ostatnich wyczynów w domku - no, no, no :o Gratulacje z zakończenia kolejnego etapu twórczości budowlanej!

Miłego wypoczynku wszystkim zasłużonym budowniczym!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ciepło, serdecznie i jak mówi Honorata pozytywnie. :D :D :D

 

Ciechanko z Dzikusem, Aniu, Tomek gratuluje udanego finiszowania. :D :D

Widzę, że śladem Gosi nasza liderka Luśka rusza na urlop.

Ja też już niedługo będę odpoczywał na łonie naszej powiększonej rodziny. Na razie przyszła pora oczekiwania i w domu i na budowie. :D :D :D

 

Pozdrawiam wszystkich budowlańców i nie tylko.

Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honoratko w zasadzie to żadna rewelacja, bo nawet na spotkaniu o tym mówiłem, ale dla przypomnienia uchylam rąbka tajemnicy. :D

Pod koniec lipca mamy stać się po raz już trzeci szczęśliwymi rodzicami. Do grona 7-letniego Adasia i 4-letniej Marysia ma dołączyć kolejna pociecha, prawdopodobnie córka.

 

Pozdrawiam

Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszku, każde dziecko jest samo w sobie rewelacją! A że na spotkanko się spóźniłam i nie siedziałam niedaleko ciebie, więc ta szczesliwa wiadomość mi umknęła! Czekamy niecierpliwie na rychły, zdaje się, finisz i nową pociechę :lol: Powiedz koniecznie kiedy się urodzi, a wystrzelą korki od szampana!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luśka Kontakty mają tradycyjne, więc żadne przejściówki nie były mi potrzebne. Pamiętaj pozdrowić ode mnie św. Mikołaja...podrzuć mu do głowy jakiś fajny pomysł na prezent dla mnie :)

 

Leszku To już jakoś mi się składa dlaczego tak rzadko Cię widzimy na forum. Ale powód jest...że hoho.

 

Aniu Jak możesz, to daj mi znać, kiedy glazurnicy od Gregga będą u Ciebie dostępni. Jeśli u Ciebie by skończyli do połowy lipca...to chyba chętnie bym się na nich pisał. Mój glazurnik za termin podał mi połowę sierpnia...niech spada.

 

Agatko i Darku Pozwolę sobie zadzwonić do p. Jarka przez Was poleconego. Czy jakby co, to będę mógł u Was podejrzeć jak się spisał?

 

Ja zmęczony działką, wczoraj i dziś prawie cały dzień spędziłem w BULe. Stwierdzam, że bardzo biednie z czasopismami i książkami...ale dziwne nie jest.

Jutro pewnie pojadę na cały dzień na działkę i może nawet trochę sobie pomaluję...kto to wie... :lol:

 

Pozdrawiam

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic, tylko mogę pochwalić firmy Budrex/Bartek. Wyobraźcie sobie, że jak zacząłem porównywać kolory ich drzwi z panelami, które już zakupiłem...to za cholerę, mimo wspólnej nazwy, nie mogłem znaleźć tam dębu. Firmy stanęły na wysokości zadania i domieszały mi tak lakier, że będzie idealny komplecik. Lepiej być nie może.

 

Aniu Pytałem się o te futryny...i się okazało, że mają one 2 cm regulacji. Jednak przy mierzeniu, gdy ściana u Ciebie jest 12,5cm, to robią taką futrynę, która będzie miała zakres 11,5 - 13,5 cm. Powinno się zmieścić. A jak nie, to facet z Bartka powiedział, że najwyżej dokupisz jakąś listwę i da się zrobić. Uszy do góry :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dziś nawiedziłem działkę Agaty i Darka. Co prawda jeszcze trochę im do końca zostało, ale...jak już skończą to będzie co zwiedzać. Dom taki, jakiego jeszcze nie widziałem...nietuzinkowy...nowoczesny...nie mogę się doczekać, aż zobaczę końcowy efekt.

 

Ja właśnie będę zaczynał kafelkowanie górnej łazienki.

 

Gdzie Was wszystkich wcięło?

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już mam więźbę!!

Postawili w 2 dni, posprzątali, wzięli kasę i pojechali, a ja tak się cieszę, że chciałbym pochwalić się domem nawet przed ciocią , co to jej nie lubię... Z ekipy jestem naprawdę zadowolony :lol: . Zobaczymy dalej.

Czy wy też cieszyliście się jak głupi z paru grubych dech na chałupie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi cieśle mają tyle zleceń, że nie kładą dachówki. Za prosty dach dwuspadowy 150 m2 z małym daszkiem przed wejściem wzięli 1400 zł. Bez rachunku bo proponowali uproszczony. Brygada jest z Ludowinki gmina Wodzierady. Nawet nie pytaj gdzie to jest, bo nie mam pojęcia. Zdziwiło mnie to, że nie używali żołnierskiego języka, nie zażądali połówki ani kasy ekstra za coś tam.... Wszystko zgodnie z umową.

 

więcej wiadomości - na priv, spróbuję też wrzucić gdzieś zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Własnie wróciłam z rodzinnego Lublina, gdzie pożegnałam swoją pracę (już jestem bezrobotna!).

U mnie kończy sie elewacja - co do koloru to jest dylemat: czy to kolor lodów waniliowych czy pistacjowych? Ale ja zieleni nie widzę. Kominek stoi ale będzie poprawiany (odpodobało mi się wykończenie :oops: ). już bliżej jak dalej ale jakoś to sie wlecze. Na pewno nie zdążę przeprowadzić sie w wakcje :cry: :cry: :cry: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj grupo, piszę jak zwykle przywalony stertą papierzysk, niestety nie związanych z budową a z pracą zawodową... Jak wam dobrze że już coś tam rośnie, mniej lub bardziej ale liczą się fakty... Co do ziemi to dowiedziałem się, że plany będą wyłożone w sierpnmiu a zatwierdzone w styczniu, więc do tego czasu mam raczej przestój, zresztą muszę się obronić jakoś tak, więc i tak nic bym nie ruszył. Cały czas rozglądam się też na spokojnie za jakąś działeczką cokolwiek bliżej, najchętniej na Stokach - ale niestety nie ma ofert, a jeśli są to okazuje się, że to żart - BARDZO GŁUPI :evil:

 

Znalazłem za to parę ciekawych projektów w sieci, np. taki: http://szkielet.com.pl/projekty/html/projekt_8.php, brakuje tylko "badziewnika" na rowery itd.

 

No nic, to jeszcze dalsza przyszłość, jak na razie biorę się do roboty, bo nie pójdę spać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budowlańców. :D :D

 

U mnie postój i oczekiwanie, ale u innych widzę lepiej.

 

Ciechanka i Dzikus czy już mieszkacie na nowych włościach??

Agata i Darek myślę, że zaraz sprzedacie mieszkanie i budowa ruszy znów z kopyta.

Tommco kiedy u ciebie wchodzi glazurnik, bo mój jak z nim rozmawiałem wczoraj tydzień się niestety opóźni. :cry:

Aniu99 muszę się umówić z tobą i zobaczyć twoje lody i nie tylko. :wink:

Kropi trzymam kciuki, nie jesteś jedyny na forum, który tyle czeka znam większych rekordzistów, chociaż powód do dumy to niestety nie jest.

Pooh, jeśli dobrze zrozumiałem to stan surowy otwarty zakończony? :D

 

Pozdrawiam i życzę pozytywnego nakręcenia. :D

Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropi:Jeżeli Ciebie, lub kogoś innego interesują plany zagospodarowania przestrzennego Łodzi, albo inne dane o działkach, które planujecie kupić/sprawdzić to chętnie udzielę informacji. Mam chyba dobre wejście w pracowni architektonicznej UMŁ, gdzie 'robią' plany zagospodarowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...