Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

dodałem nowe zdj,ęie z wymiarami poszczególnych boków

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a6b1dbd263c3b6e6.html

 

Dodam że działki mają po 1500 mkw każda. No i dylemat pozostaje.

Oczywiście tez wierdze ze 28/15 jest bardzo ustawna, ja jej nie czuje bo z kazdej strony bede miał sąsiada a przy tej 28/16 jednak z jednej strony ulica. Ach i działki mają lekki spadek z zachodu na wschód (nawet nie wiem czy to dobrze) ale spadek naprawde jest lekki.

Dzięki wielkie wszystkich za pomoc naprawde daliście mi dużo cennych wskazówek dzisiaj ostateczne rozmowy wieczorem wiec licze jeszcze na podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Majki tylko czemu tak wcześnie wstajesz?? Cieszysz oko?

 

 

A teraz trochę prywaty :)

 

http://widzew.pl/pl/SMS/widzewiak_od_urodzenia.html

 

mój syn- to Janek :) gdyby ktoś nie wiedział co zrobić ze złotówką... z góry dzięki i mam nadzieję, że nie uraziłam nikogo uczuć sportowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

poszukuję dobrego i sprawdzonego cieśli do wykonania mojego dachu dwuspadowego z zadaszeniem tarasu (250m2). Czy możecie polecić mi kogoś sprawdzonego i w dobrej cenie?

Termin wykonania więźby to połowa września 2010.

Niestety wczoraj mój cieśla zrezygnował z powodów zdrowotnych i zostałem "na lodzie" w środku lata ... heh.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

sailor_man

 

Mogę polecić Pana Kubickiego tel. 601-744-103; lub 512-007-855. Roibił u mnie pokrycie dachu oraz podbitkę. Wykonanie bardzo ładne, terminowy i cenowo konkurencyjny.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze raz, zakupiliśmy z mężem działkę , miła być niewielka żeby można postawić dom posiać trawę i się nie narobić, oferta którą dostaliśmy była w cenie tej niewielkiej ale powierzchnię mamy ogromną, i póki co trawy rosną i chwasty, potrzebuje może ktoś zna firmę która mogła by to skosić , mąż nie da rady tego oblecieć z kosiarką spalinową, za duża powierzchnia trawy h po 1.5 m no i prądu brak i niestety teren nierówny. I jeszcze kilka drzewek samosiejek owocowych które też można by było usunąć.

Druga potrzeba to ktoś do ogrodzenia z 2 stron przynajmniej (z 2 pozostałych jakieś tam płoty są - na czas budowy mogą być) firma sprawdzona polecana, szukałam w wątku - Łodzka grupa poleca ale nie trafiłam.

Jak mogę pomarudzić to jeszcze o namiar na geologa.

serdecznie pozdrawiam

Bhm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze raz, zakupiliśmy z mężem działkę , miła być niewielka żeby można postawić dom posiać trawę i się nie narobić, oferta którą dostaliśmy była w cenie tej niewielkiej ale powierzchnię mamy ogromną, i póki co trawy rosną i chwasty, potrzebuje może ktoś zna firmę która mogła by to skosić , mąż nie da rady tego oblecieć z kosiarką spalinową, za duża powierzchnia trawy h po 1.5 m no i prądu brak i niestety teren nierówny. I jeszcze kilka drzewek samosiejek owocowych które też można by było usunąć.

Druga potrzeba to ktoś do ogrodzenia z 2 stron przynajmniej (z 2 pozostałych jakieś tam płoty są - na czas budowy mogą być) firma sprawdzona polecana, szukałam w wątku - Łodzka grupa poleca ale nie trafiłam.

Jak mogę pomarudzić to jeszcze o namiar na geologa.

serdecznie pozdrawiam

Bhm

 

A w jakiej okolicy ta działka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz zagadać z jakimś rolnikiem? Pewnie za grosze by to obleciał i jeszcze siano zebrał ;-)

 

jestem ciut "nie tutejsza" okolicy nie znam, i fakt faktem rzadko bywam, by nawet kogoś spotkać. Mamy dziadków na wsi i tam z dziećmi jeździmy, tu zaczniemy "bywać" jak budowa ruszy. Już w między czasie podzwoniłam z gratki - zaryzykuje z ta trawą najwyżej będzie nierówna :) - ale geologa i to ogrodzenie to wolałabym mieć polecone namiary na solidną firmę/osobę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciut "nie tutejsza" okolicy nie znam, i fakt faktem rzadko bywam, by nawet kogoś spotkać. Mamy dziadków na wsi i tam z dziećmi jeździmy, tu zaczniemy "bywać" jak budowa ruszy. Już w między czasie podzwoniłam z gratki - zaryzykuje z ta trawą najwyżej będzie nierówna :) - ale geologa i to ogrodzenie to wolałabym mieć polecone namiary na solidną firmę/osobę

 

geologa wysyłam na pw ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukamy jakiegos stolarza sprawdzonego do zabudowy schodów betonowych. Moze ktos ma jakis namiar?

I szukamy glazunika, tez sprawdzonego i solidnego.

 

Też miałem problem ze schodami. Ostatecznie mogę polecić schody aż z Solca Kujawskiego, ale w Łodzi reprezentuje ich p. Kubiak z Retkini. Nie mam niestety na niego namiaru, ale mam telefon bezpośrednio do Pana, który montuje: 694910191. Sprawdziłem wiele firm w Łodzi i oni byli najtańsi, a do schodów nie mam zastrzeżeń. Mogę śmiało polecić.

Glazurnika mam z forum, p. Zbigniew: 514114225. Do samego wykonania nie mam zastrzeżeń, natomiast Pan jest "specyficzny" w kontakcie. I cena za położenie jest atrakcyjna, tyle, że dochodzą inne koszty, np położenie listwy, zagruntowanie, wywiercenie otworów itp. Trzeba to od razu doliczać. Ale o tym Pan informuje na samym początku.

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj też mam wrażenie, że szybciej się rozwiodę niż wybuduję.... :-( Ja muszę mieć wszystko zaplanowane - mąż dużo rzeczy robi "na ostatnią chwilę". Tyle się nam teraz spraw spiętrzyło, że mózg się lasuje! A kasy niedobory...

Podobno budowa to ogromny test dla małżeństwa - no chyba, że o wszystkim decyduje tylko jedna osoba lub jest duuużo kasy, co ułatwia nawet wspólne decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro, długi. Czytałam kiedyś na forum twój hmmm blog (?) jak się poznaliście. Ano, w życiu raz jest górka raz dołek. Ciągle równo byłoby nudno.... Tylko szkoda, bo jak się uda przejść ten najgorszy okres (u mnie była wybończeniówka na którą małż miał własny pomysł, brrr) to potem jest na prawdę fajnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...