Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Na stronie 506 prezentuje swój blaszk AGP. Już sprzedała?

Nawiasem mówiąc ja też mam drewniaka z Obi. Stoi już z 9 lat jako domek ogrodowy, teraz żałuję, że nie jest większy, mam 4 rowery i sporo krzeseł ogrodowych ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taj, mój się sprzedał w 30 minut ;-)

Ale był mały 2 x 3 m, nadawał się jako podręczny składzik.

Jutro montuję docelowy domek narzędziowy z drewutnią.

Wymiary 2,5 x 2,5 i 2,20 wysokości dodatkowo 1 m z boku pod daszkiem na drewno

To juz docelowy domek.

Ale robi go stolarz. Taniej niz z Allegro i jestem pewny, że będzie solidny i dobrze zaimpregnowany.

 

Teraz czekam na upłynięcie ustawowych 30 dni od zgłoszenia na osadzenie go w miejscu docelowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kochani! Fajnie byc forumowiczem :)

Z-35 fajny ten Twoj domek, tylko kto mi go skreci ;) ale pewnie sie zdecydujemy :)

AGP- a gdzie ten II gatunek za 800z? , w zasadzie moze byc i drugi ;) pochwal sie swoim!

 

jeszcze sie zastanawiam, zeby pojezdzic po Łaskach i innych zeby zapytac tam gdzie maja tartaki i uslugi 'drewniane', moze mi cos zmajstruja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kochani! Fajnie byc forumowiczem :)

Z-35 fajny ten Twoj domek, tylko kto mi go skreci ;) ale pewnie sie zdecydujemy :)

Przecież masz budowlańców na placu!

To sama z mężem składałam taki przez dzień, ekipie zajmie to 2 godziny :)

Mój jest ciut większy, solidniejszy, ale kosztował ponad 3000 i służył jako altanka długo przed budową. Teraz również przydaje się bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej forumowicze,

poszukuję cegły klinkierowej do obróbki kominów ponad dachem. Kominy są wzniesione z elementów prefabrykowanych (kominy systemowe).

Mój murarz poleca mi zakupienie tzw. połówki klinkierowej, ale ona nie jest pełna ....

Jak to u Was wyglądało? Z jakiej klinkierówki obrabialiście takie kominy (z pełnej, dziurawki, z połówki ....)? Gdzie kupowaliście i jakiego producenta?

 

Dzięki za info.

sailor_man

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Planujemy z mężem budowę w przyszłym roku, jesteśmy na etapie oczekiwania na warunki zabudowy (czekamy juz prawie 2 miesiące) i rysowania projektu. Jednocześnie zbieram informacje i oferty i mam na grupie kilka pytań:

1. planujemy zrobić doświetlenie wiatrołapu, jednak takie doświetla drzwiowe wychodzą bardzo drogo - małe wąskie okienko to koszt powyżej tysiaka - czy ktoś zna technologię robienia takiego bocznego doświetla z luxferów? czy można spokojnie na takich luxferach osadzić drzwi?

2. poszukuje też kibelka na działkę - jakies namiary na tanie i supertanie? :)

Pozdrawiam

Ola i Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej forumowicze,

poszukuję cegły klinkierowej do obróbki kominów ponad dachem. Kominy są wzniesione z elementów prefabrykowanych (kominy systemowe).

Mój murarz poleca mi zakupienie tzw. połówki klinkierowej, ale ona nie jest pełna ....

Jak to u Was wyglądało? Z jakiej klinkierówki obrabialiście takie kominy (z pełnej, dziurawki, z połówki ....)? Gdzie kupowaliście i jakiego producenta?

 

Dzięki za info.

sailor_man

 

Tylko i wyłącznie pełna. Było wiele na ten temat pisane. Dziurawka cieknie, niestety ...

Ja mam pełną i żadnych problemów.

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...