Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

1. planujemy zrobić doświetlenie wiatrołapu, jednak takie doświetla drzwiowe wychodzą bardzo drogo - małe wąskie okienko to koszt powyżej tysiaka - czy ktoś zna technologię robienia takiego bocznego doświetla z luxferów? czy można spokojnie na takich luxferach osadzić drzwi?

Nie osadzisz dzwi w luksferach. To znaczy możesz, ale mocne to to nie będzie. Raczej trzeba zrobić słupek i dopiero drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może spróbuj wypożyczyć? Czy to wychodzi drożej niz kupienie?

 

no niestety to wyjdzie dużo drożej.

a w związku z tym że narazie wszystko robię sam z ojcem to bym potrzebował na dłuższy okres czasu.

Teraz potrzebuje na wznoszenie ścian, później będe potrzebował do ocieplenia, więc wole kupić i mieć własne, dlatego szukam najlepiej w woj łódzkim i mogą być nawet używane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. planujemy zrobić doświetlenie wiatrołapu

ja zrezygnowałem z doświetleń i założyłem w wiatrołapie czujnik ruchu który włącza światło jak ktoś do niego wejdzie

http://allegro.pl/item1179157776_wylacznik_czujnik_ruchu_i_dzwieku.html

działa na dźwięk lub ruch, działa też w nocy, czego nie potrafią luksfery, jedyna wada wymaga kabelka zerowego w puszcze elektrycznej, i trzeba to zawczasu przewidzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello a czy ktoś z szanownych forumowiczów montował okna z oknoplastu? Wczoraj na budowie mielismy wizyte panów od pomiarów okiennych z Schuco i z Abatexu... Pan z Schuco pełen profesjonalizm, przygotowany (teoretycznie i praktycznie) wyposazony w modele okien, drzwi, bram garazowych, parapetów, moskitier itp. A kolega Abatex.... hhmmm no cóż przyjechał bo chyba mu kazali... Ciekawy jestem czy takie pierwsze podejscie do klienta przekłada sie również na jakosc i solidnosc dalszej współpracy i jakosci towaru???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już nowy domek narzędziowy

http://lh4.ggpht.com/_Wh2D7U9e_pU/THJQUjUrsFI/AAAAAAAABDI/S2ZDaTedfa8/4.jpg

 

Zbudowany przez kuzyna, któy pracuje w firmie produkującej meble ogrodowe.

Z dobrych materiałów i extra wykończony. to nie to samo co oszczędna wersja z allegro.

Jesteśmy baaardzo zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostanie jakie mi się kojarzy robiła Dorota Szymczak u siebie ... po całej masie zapowiedzi ludzi z naszej grupy, byłem ja, EZS i Mruva. Dorota naszykowała "małe wesele", aż głupio ...

Chyba najlepiej jak kiedyś, niech ktoś rzuci termin, jakaś pizzeria i już, komu zależy i będzie miał ochotę - będzie.

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

netbet i jak tam pytales moze o te rusztowania?

Chyba ze masz adres lub telefon to podjadę tam lub zadzwonię ;)

 

mpoplaw a to nawet takie meetingi organizujecie wśród forumowiczów? dobrze wiedzieć ;)

jeśli coś takiego będzie miało miejsce i będe miał wolne w pracy to piszę się na takie spotkanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...