Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie,

 

poprzednio nie dostałem odpowiedzi, może teraz ktoś podpowie. Poszukuję sprawdzonej ekipy od wentylacji mechanicznej z rekuperacją. Rozważam też GWC.

 

Bardzo proszę o namiary.

 

Dziękuję,

Michał

 

U mnie instalację wentylacji mechanicznej z reku robił Satronik z Inflandzkiej 72, p. Zbyszek Fidler. Namiar na niego miałem od znajomych u których też zakładał. Zarówno my jak i znajomi są zadowoleni, także mogę polecić.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podpowiedzcie jeszcze z kim warto rozmawiac na temat okien, rolet itp (oprócz Abatexu i Schuco - z n im rozmawiałem:), czy wrato inwestowac w pakiert szybowy U=0,6? A co sądzicie o kwocie za brame garazowa Krispola za 5800????

A jaka duża ta brama za 5800?

Moja brama Krispol kosztowała 4200 (z napędem Nice)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja brama kupiona przy okazji kupowania okien. Polecam firmę Mielczarek. Troszkę trzeba pomarudzić i można sporo zdziałać z ceną ;-)

 

Ha no właśnie z nimi rozmawiam i to od nich jest taka oferta:) A zamówienie ma byc kompleksowe tj. okna, rolety parapery i brama garazowa... i to właśnie jest 5800 od p. Mielczarka... no ale ja dopiero zaczynam im marudzić:) no i argumentowac oczywiscie:)

A brama POLTAU??? Chyba Majkii taką montował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha no właśnie z nimi rozmawiam i to od nich jest taka oferta:) A zamówienie ma byc kompleksowe tj. okna, rolety parapery i brama garazowa... i to właśnie jest 5800 od p. Mielczarka... no ale ja dopiero zaczynam im marudzić:) no i argumentowac oczywiscie:)

A brama POLTAU??? Chyba Majkii taką montował?

 

Oj, to na douczki z marudzenia trzeba się wybrać i przyciskać mocniej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha no właśnie z nimi rozmawiam i to od nich jest taka oferta:) A zamówienie ma byc kompleksowe tj. okna, rolety parapery i brama garazowa... i to właśnie jest 5800 od p. Mielczarka... no ale ja dopiero zaczynam im marudzić:) no i argumentowac oczywiscie:)

A brama POLTAU??? Chyba Majkii taką montował?

 

A u mnie niestety Mielczarek zawołał za dużo za bramę, mimo że argumentowałem "stały, polecający klient" ;)

Mam Poltau i jestem bardzo zadowolony ( szczególnie z napędu ) :)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie niestety Mielczarek zawołał za dużo za bramę, mimo że argumentowałem "stały, polecający klient" ;)

Mam Poltau i jestem bardzo zadowolony ( szczególnie z napędu ) :)

 

pozdrawiam, majki

 

Chyba tez zdecyduję sie na Poltau, mam juz od nich wycene i jest ok, grubość 40mm tez ok, a naped chyba dokupie i doinstaluję później, po brudnych robotach budowlanych. Majkii w ofercie mam od nich napęd AUTOMAT TAU... Ty mówiłes cos o napędzie przemysłowym... Sami zaoferowali taki czy to Twój pomysł???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po długiej przerwie

w związku z przebudową kawałka działki mam do sprzedania drewniany WC - sławojkę, jest bardzo ładny zamówiony w firmie co robi drewniane meble ogrodowe. Służył nam dzielnie przez 4 lata :) teraz w tym miejscu mam komórkę.

Kibelek jest do małych porawek - trzeba by coś robić z dachem bo wiatr kawałek papy oderwał. No i w chwili obecnej nie ma drzwi wejściowych bo mam je w komórce więc trzeba mu dorobić pozatym pomalować bo był pociągnięty raz lakierobejcą i po tych 4 latach przydałoby mu sie ponowne malowanie. Można go niewielkim kosztem doprowadzić do stanu świetności. Naprawde nie przypomina on zwykłej sławojki tylko w kącie ogródka prezentował sie okazale. Może służyć zarówno na czas budowy jak i na stałe.

Oglądanie i odbiór osobisty w Justynowie. info na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote=markoos;4251581

 

Ale mam problem ze znalezieniem rusztowań w dobrej ... najlepiej w woj. łódzkim.

 

sorry że tak długo... rozkopali nam ulice tam gdzie producent...rąbień nieprzejezdny od 8,00 do 16,00.. ale siem zawziąłem i dotarłem!

tel do producenta rusztowań: 691 715 705 cen nie znam... jeszcze nie dzwoniłem

 

pozdro

NETbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

netbet dzieki za info

jutro z rańca zadzwonię i będzie wszystko jasne :)

 

 

A mam jeszcze pytanie bo już mamy w sumie koniec sierpnia wiec do jesieni zleci i po budowie. Czasowo wydaje mi się że uda mi sie dociągnąć ściany 1 kondygnacji i może ułożyć i zalać strop teriva...

I tu pytanie czy warto przed zimą robić ten strop czy lepiej zostawić same ściany i na wiosne zrobić strop.

 

Pytam bo dachu to raczej w tym roku nie zdążymy już zrobić, ponieważ wszystko robimy narazie sami... a wiadomo wtedy dłużej na wszystko schodzi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a robisz dach sam, czy dekarzem?

Opcja pierwsza - połozyć strop, zalac betonem i zakryc folia,też dobrze zabezpieczyć zbrojenie dla słupków.

Opcja druga - ciągnąć na maxa, dekarz zrobi też dach zima.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem forum i trochę mam mieszane uczucia do położenia dachu samemu, widzialem na na forum mało kto sie na to zdecydował

Co do tego jak zrobić to się nie martwię, bo to dach 2 spadowy ale obawiam się że zabraknie sił i ludzi do pracy ;) a poza tym bezpieczeństwo...

 

EZS a powiedz mi robienie dachu zimą nawet przez dekarza nie będzie się wiązało z jakimiś błędami lub niemożnością wykonania pewnych czynności z powodu temperatur?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temperatura nie ma nic do rzeczy, gorzej śnieg, raczej jak wali, to odpuszczają i czekają na sloneczko. Ale tyle dachów widziałam i w okolicy i na forum, stawianych w grudniu - styczniu, że to chyba nie jest nic nadzwyczajnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...