Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

To ja się tyyyyyyyyyyyyyle nawywoziłem a Ty teraz piszesz ... ??? ;) :)

No już w sumie nie mam, prawie całe glińsko wywiozłem ...

A gdzie się budujecie ?

 

pozdrawiam, majki

 

Hej,

 

Na drugim końcu tej samej ulicy ;) czyli kościuszki,

Za glinę dziękuje - sam wywiozłem już kilkanaście 4-osiówek, a że chciałbym mieć w miarę sucho teraz potrzebuje ziemie bez gliny lub piasek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sensie, że taki duży pojemnik plastikowy o kształcie sześcianu w kutreczce w kratkę ze stali z kranikiem na dole?

Kurde w sobote ojciec wywoził toto od nas do siebie i jechał przez Widzew :/

 

Milek jesli jeszcze potrzebujesz to widzialam ostatnio na wjezdie do Konstantynowa, gdzies w okolicy stacji Bliska ktos ma wystawiony przed domem (po prawej stronie, Bliska jest po lewo) taki zbiorniczek z napisem "sprzedam" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Na drugim końcu tej samej ulicy ;) czyli kościuszki,

Za glinę dziękuje - sam wywiozłem już kilkanaście 4-osiówek, a że chciałbym mieć w miarę sucho teraz potrzebuje ziemie bez gliny lub piasek.

 

No ja nie mogę !!! Super :)

To zaczyna być silna grupa Ksawerowska i do tego z tej samej ulicy, bo tu jest jeszcze jedna osoba i to chyba koło Was ...

 

Pozdrawiam i może do zobaczenia ;)

 

majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek jesli jeszcze potrzebujesz to widzialam ostatnio na wjezdie do Konstantynowa, gdzies w okolicy stacji Bliska ktos ma wystawiony przed domem (po prawej stronie, Bliska jest po lewo) taki zbiorniczek z napisem "sprzedam" :)

 

Tak, potrzebuję, na dniach muszę coś skombinować na wodę, bo ruszają z fundamentem. Zastanawiam się też nad beczkami, bo takie pojemniki przeważnie coś drogawe, ale dzięki za namiar, może podjedziemy :)

 

Centrobud też polecam braliśmy od nich wszystko na sso natomiast bloczki braliśmy w Parzęczewie wychodziły pare groszy taniej niż w Centrobudzie

http://www.pustaki-bloczki.pl/

 

Dzięki wielkie, będę dzwonić i porównywać :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Centro-Budu tez tam brałem parę rzeczy, ceny .. tu bywa różnie. Jedna rzecz sie opłąca z drugą już gorzej

 

a mam jeszcze pytanie do kominów a w sumie wkładów

Kojarzycie wkłady czeskie P-D Refractories. chodza plotki że podobno też są stosowane w kominach Schiedel'a

Co sądzicie o takich kominach? http://allegro.pl/7-2m-fi-200-went-uniwersal-komin-kominy-promocja-i1281759238.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek ja powiedziałam im od razu że będę brała od nich towar na cały dom, dają rabaty jak będziesz negocjować, u nich kupowałam leiera 24 P+W za 4,6 a działówkę za 3,4. cegła pełna( bez faktury ),80 groszy. Jak się rozglądasz za materiałem to pytaj ile biorą za transport bo czasami kwota transportu jest znacząca.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...