Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

NETBet - dasz radę u reddattore przesunąć termin na 4 grudnia ?

Bo chyba fajnie jakby nas najwięcej było .... byłaby EZS z mężem jak wspominała ;) ... ?

Mnie pasi, ale nie chcę nic dyktować, Ty gościsz, Ty decydujesz ;)

Inni - w razie czego zmiana terminu wchodzi w grę ?

 

pozdro, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

NETBet - dasz radę u reddattore przesunąć termin na 4 grudnia ?

Bo chyba fajnie jakby nas najwięcej było .... byłaby EZS z mężem jak wspominała ;) ... ?

Mnie pasi, ale nie chcę nic dyktować, Ty gościsz, Ty decydujesz ;)

Inni - w razie czego zmiana terminu wchodzi w grę ?

 

pozdro, majki

 

Ja się już w tej kwestii wypowiedziałam- zrobię wszystko co w mojej mocy by być na budowie Netbeta :D także 4 grudnia spoko.

Tylko, żeby nie było marudzenia, że barburka, srurka...Polska centralna jesteśmy, górników chyba nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie byśmy z moją lubą przyjechali poznać wszystkich użytkowników ale na 4 mamy zaplanowany nasz ślub i nie będzie możliwości, a szkoda, następnym razem jeśli będzie taka możliwość to bardzo chętnie poznamy grono łódzkie :)

 

Pozdrawiam Wojtek

 

Ślub można przełożyć ... ;) :)

Może jeszcze potrzebujecie czasu do namysłu, albo coś to wiecie, spotkamy się , wspólnie pomyslimy ;) :)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką propozycję

podzielmy kto może w tą sobotę a kto za tydzień i zobaczymy, kiedy będzie więcej osób

 

Ja za tydzień, teraz nie

majki, jak widzę, po równo

Netbetowi wszystko jedno

Żona Netbeta - chyba w tym tyg a nie za tydzień?

Olgu.... oba terminy może

 

Krajek i Tom Bor chcieli by ale się boją

Z35 w tym tyg, nie w przyszłym

SSN774 teraz mogą? potem ślubują

redaktor w tym tyg (a niech się dostosuje ;) )

 

co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja się nie boję ale jak mogę uczestniczyć w spotkaniu gdzie większość zna się bardzo dobrze (choćby tylko z forum), poza tym szanowne grono to sami budowniczowie Polski...

a ja nawet jeszcze nie zacząłem swojej budowlanej epopei, no i w końcu byłem u Netbeta i boję się czy się wszyscy się pomieszczą - więcej argumentów nie pamiętamhttp://forum.muratordom.pl/images/smilies/smile-2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. no sie porobiło!!

 

co do mnie - jedyny termin który mi nie pasuje to jest 04,12 -( zapomniałem o czymś... slubna mi przypomniała :-) ) wiec ja nie dam rady dojechać :-)

 

jest tez pomysł zeby to wszystko przelozyc na styczeń jak juz pokonczą sie srejki, andrzejki... świnta...

 

proponuje tak:

ja i tak siedzę w sobotę i cos tam będe dłubał... jak ktos ma ochotę to zapraszam...

(p)redatore ... ( oplułem monitor ze smiechu ) poinformuje o zamiarach ... jak kce wpaść ok. - podobno mu pasuje ...

 

 

ceny "wejsciówek" znacie :D

krzesła niewymagane - będą dechy na cagłach ... a jak ktos fartowny to może i gwożdzika trafić...

 

.. jest jeszcze jeden mały problem który wczoraj odkryłem - KOZA śmierdzi !!! bo sie nuffka sztuka przepala...wiec gwarancja poczucia perfum na sobie żadna!

 

... warunki polowe w porównaniu do naszych to hotel 4 gwiazdki....nie gwarantuję nic .. znaczy mogę jedno - nie przewieje was - SSZ osiagniety.

 

proponuję zacząć sie zbierać koło 14,00

 

..to tyle ja...

 

mało czasu zostało - określac się!

 

pozdro

NETbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może teraz ja:

a komu by pasował 11 grudnia - do świąt jeszcze kawałek, już po andrzejkach, tuz przed rocznicą stanu wojennego, no i ja mogę ;-)

No i koza będzie już przepalona...

Jak spadnie śnieg to jest opcja ogniska kuligu jest możliwa ;-)

No to się opowiadajta, bo Ojciec Dyrektor może zawsze a jak z Wami?

Oczywiście to tylko propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...