Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

.. no sie porobiło!!

 

co do mnie - jedyny termin który mi nie pasuje to jest 04,12 -( zapomniałem o czymś... slubna mi przypomniała :-) ) wiec ja nie dam rady dojechać :-)

 

jest tez pomysł zeby to wszystko przelozyc na styczeń jak juz pokonczą sie srejki, andrzejki... świnta...

 

proponuje tak:

ja i tak siedzę w sobotę i cos tam będe dłubał... jak ktos ma ochotę to zapraszam...

(p)redatore ... ( oplułem monitor ze smiechu ) poinformuje o zamiarach ... jak kce wpaść ok. - podobno mu pasuje ...

 

 

ceny "wejsciówek" znacie :D

krzesła niewymagane - będą dechy na cagłach ... a jak ktos fartowny to może i gwożdzika trafić...

 

.. jest jeszcze jeden mały problem który wczoraj odkryłem - KOZA śmierdzi !!! bo sie nuffka sztuka przepala...wiec gwarancja poczucia perfum na sobie żadna!

 

... warunki polowe w porównaniu do naszych to hotel 4 gwiazdki....nie gwarantuję nic .. znaczy mogę jedno - nie przewieje was - SSZ osiagniety.

 

proponuję zacząć sie zbierać koło 14,00

 

..to tyle ja...

 

mało czasu zostało - określac się!

 

pozdro

NETbet

 

To ja tak nieśmiało ... ;)

Czytam i czytam ustalenia, a jak juz bedzie konkret to się dostosuje :) (oprócz najbliższej soboty 27/11 niestety)

Podoba mi się za to bardzo pomysł styczniowy, po balaganie swiatecznym, wezmiemy resztki bigosów, flaszek i kompotów z suszu itp. I pewnie teraz jeszcze nie mamy planów styczniowych więc już by były :)

ale to tylko tak nieśmiało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

CZYLI 11 GRUDNIA

 

jak się zaczniemy umawiać na po świętach, to na nigdy wyjdzie

 

netbet może

Ja mogę + mąż może może

 

DOPISUJEMY LISTĘ A CI, CO NIE MOGĄ MAJĄ MÓC DO TEGO CZASU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZYLI 11 GRUDNIA

 

jak się zaczniemy umawiać na po świętach, to na nigdy wyjdzie.

 

1netbet może

2EZS może + mąż EZS może może

3 olgu nie może , ale do tego czasu móc będzie mogła

 

DOPISUJEMY LISTĘ A CI, CO NIE MOGĄ MAJĄ MÓC DO TEGO CZASU

 

p.s. ale jeśli Netbet inny termin poda, to też się wpiszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 grudzień 2010

 

potwierdzam i nie zmieniamy!!!

 

lista otwarta i jest trochę czasu na zorganizowanie sobie czasu....wszyscy będa juz po baletach, slubach, rozwodach:D

 

mam nadzieję iż WSZYSTKIM PASUJE!!!!

( reklamacji nie uwzględniam )

 

wiec kto :

1. Nadiaatr

2. NETbet

3. Majki

4. EZS + EZSowiec

5. ?

6. ?

7. ?

8.?

 

 

proszę o kopiowanie listy i dopisywanie się zamiast znaków zapytania..... będzie wsio jasne.

 

pozdro

NETbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieści z ostatniej chwili, odebrałem @

 

- cały misterny plan szlag trafił ... redattore nie dojedzie ... prosił o wybaczenie zamieszania "...nie ode mnie to zależy,... byłem gotów jechać....ale musimy przełożyć spotkanie na po Nowym Roku ..."

 

znaczy że predattora wysyłają gdzieś z misją na inną planetę...

 

czyli co robimy? będziemy go lać? czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne energrtycznym ;)

 

My się przymierzamy, tyle że gość zajmujący się tym, wziąłem nr ze strony rządowej, powiedział że szanse na kredyt termomodernizacyjny są bardzo nikłe, brak funduszy w budżecie na ten rok i na przyszły też już lipa. Lepiej wziąć przez BOŚ, jest mniejszy "zwrot" bo 16% ale łatwiej go otrzymać. Jeszcze będę się dokładnie dowiadywał, bo rachunki za ogrzewanie nas dobijają :(

 

Pozdro

 

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...