Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

1. Nadiaatr

2. NETbet

3. Majki

4. EZS + EZSowiec

5. Z-35 + Małż

6. Mruva

7. forsa80

8. olgu

9. Kajka.Z z małżem, czyli Ziółeczki :)

10. ?

 

a co do redattore :) to niech przesle pytania- kiedys redagowałam gazetke szkolną :D wszyscy razem sobie jakos poradzimy :)

Niestety jeden argument przeważył na nie - w ten dzień pracuję. Proszę chociaż o fotki. Może kiedyś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

U mnie dach też "porządny", też dwuspadowy (kąt 30 stopni): więźba grubaśka (krokwie 8x18, co 83 - 90 cm, łapane kleszczami, wilk potężny (bez potrzeby) podparty dwoma słupami, deskowanie, papa. Na to marsylka.

(A od spodu boazeria.)

 

Bajanadjembe - też mam dach 30 st, dwuspadowy i bardzom ciekawa jak to wygląda ,zwłaszcza w pomieszczeniach, bo wbrew pozorom mało jest domów z takim kątem nachylenia dachu. Jaką masz ściankę kolankową?

 

Markoos - obiło mi się o uszy, że są teraz jakies targi dekarskie w hali sportowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..to może znowu ja coś nieśmiało zaproponuję a'propos planu...

 

14:00 - zbiórka przed wejściem na salę zabaw

14:05 - powitanie gości chlebem i solą ( NETbet polewa pierwsza kolejkę i ma pierwszą flaszkę )

14:10 - krótka przemowa Matki Dyrretorki w salunie.... podziękowania za przybycie.. i takie tam...

14:50 - koniec przemowy ....

14:55 - rozpoczęcie zwiedzania sali zabaw ze szczególnym uwzględnieniem zagrody zwierza

15:30 - krótka przerwa - czas wolny ... przerwa na papiroska

15:35 - pierwsza próba przekonania przybyłych iz temp -10 oC wewnątrz to norma i nie zabija ( NETbet polewa drugą kolejkę )

15:50 - pierwsza próba przekonania przybyłych iż oparzenia są uleczalne ( NETbet polewa trzecią kolejkę )

16:00 - próby nawiązania pierwszych kontaktów ... lody przełamane

16:10 - w magiczny sposób zniknęły krakersy

16:20 - na stole pojawiła się nie wiadomo skąd kolejna flaszka...

16:25 - ... i po flaszce

16:30 - czas wolny ... rozmowy w małych zorganizowanych grupach n/t budowy, forum....

16:50 - papiroski od tej chwili palimy w salunie..

17:00 - gry zespołowe na świeżym powietrzu... bambinkton ... rugby... jak kto woli

18:00 - pierwsza próba przekonania przybyłych iz kibel jest... ale się popsuł i trza latać na dwór

19:00 - pierwsza próba przekonania przybyłych iż do sklepy trza oddelegować tylko dwie osoby

19:30 - powrót oddelegowanych

19:45 - głodni??? zamawiamy pizze??

19:55 - kto teraz poleje?

20:00 - wyścigi samochodowe na 1/4 mili z przeszkodami

20:30 - pierwsza próba przekonania przybyłych iż do rana wyklepiemy ten samochód

20:50 - zaraz zamkną sklep..

21:00 - znalazły sie jakieś stemple i mały kanisterek z benzynką.... robimy ognisko?

 

... a tak na poważnie...

samochodami i kawa, herbata i ciasto?

czy

samochodami i piwo, gorzała śpiew i pizza?

 

proszę o poważne potraktowanie szczegółowego planu zagospodarowania czasu :cool:

 

NETbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak są takie plany, to ja bezwzglednie muszę z mężem. Kierowcę trzeba mieć :)

Optuję za czystą, bo się odchudzam. Czysty alohol nie tuczy o ile się nic nie je ;)

Pizza może być, jak przyjedziemy, to złożymy zamówienie w tele. Cały okres zwierzęcy na mojej budowie żyliśmy na pizzy..... dała się odgrzewać na kozie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łączę się z EZS

Tylko jak schudnąć 20 kilo w 2 tygodnie, żeby się dobrze zaprezentować? ;-)

 

założymy po 5 warstw ciuchów i grubą kurtkę, to nikt nie zauważy, gdzie kończy się tłuszczyk a zaczyna materiał:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał niedawno o dzwiach wejściowych od stolarza. Drewnianych. Grubość podałał. Nie mogę znależć tego postu.

Czy ten stolarz wisi na tablicy? Będę go potzrebowała za jakiś czas dla mojej mamy. Dobrego stolarza w rozsądnej cenie do drzwi wejściowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał niedawno o dzwiach wejściowych od stolarza. Drewnianych. Grubość podałał. Nie mogę znależć tego postu.

Czy ten stolarz wisi na tablicy? Będę go potzrebowała za jakiś czas dla mojej mamy. Dobrego stolarza w rozsądnej cenie do drzwi wejściowych ;)

 

Nie wychwyciłem poprzedniej informacji ale też byłbym zainteresowany niedrogim producentem drzwi (nie tylko wejściowych).

 

Dziękuję,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...