Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

My też braliśmy szambo z namiarów Majkiego (1 post w "polecanych" z linkiem). Nam 10 m, z dwoma komorami, transportem i koparką wyszło 4,6 tys.

Do Tommiberry

Jeśli chodzi o geologa (geotechnika) polecam p. Czesława Franiewicza (tel.503545989) - profesjonalista na poziomie za bardzo rozsądne pieniądze (rok temu - 500 zł).

Panią architekt tez mam bardzo rzetelną i niedrogą. Przygotowałam nam wszystko do złożenia dokumentów na pozwolenie. Mieszka w Pabianicach więc obsługuje raczej zachodnie tereny wokół Łodzi (ale kto wie?!). W razie co mogę wieczorem podać namiar na prv.

 

 

 

Witam, prosilbym cie o podanie namiarów na tą osobe-chocicaz mysle ze z tego nic nie wyjdzie ale zadzwonic nie zaszkodzi.

 

 

Ponawiam prośbę CZY KTOS MOŻE POLECIĆ JAKIEGOS ARCHITEKTA OSOBĘ KTÓRA PODEJMIE SIE ADAPTACJI PROJEKTU DOMU-Z ŁODZI BĄDŹ OKOLIC ANDRESPOLA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ogromnie dziękuję :)

ki

 

Drodzy Łodzianie-powiedzcie mi co jest grane ze piszę posty w typ topicu i ich nie widzę. Najlepiej prosze o odpowiedz na priv poniewaz moge jej tutaj nie zobaczyc.

 

DOdatkowo ponawiam swoja prosbe o namiar na jakiegos architekta który podejmie sie adaptacji projektu gotowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA !!! Poszło :)

Tylko trzeba po przeklejeniu tabelki z Excela pousuwać automatyczne tabulatory między komórkami i zamienić na spację

pinć sekund ;)

Musiało pójść, nie ma bolca ;)

 

Testowa tabelka ;)

dghdhg 324265

dhgdfhgkd 23456245

dhgkdfhgkd 4574568467

gdhdgh 356834658

dghdgh 35634568

dghdgh 35684679857

dhgdgh 346583456

dghdghj 234

 

pozdrawiam, majki

 

Wybacz majki ale tam jest 414 wierszy i 9 kolumn, 3 dni siedziałam i wypisywałam dane, cały weekend zajęło mi wprowadzanie tego i formatowanie, dużo szybciej będzie przesłać to komuś na maila niż kolejny weekend siedzieć i bawić się w formatowanie na stronie forum. Jeśli komuś się chce i ma czas to proszę bardzo kilka osób otrzymało moje zestawienie, mają też moje błogosławieństwo na upublicznienie i przeformatowanie. Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA !!! Poszło :)

Tylko trzeba po przeklejeniu tabelki z Excela pousuwać automatyczne tabulatory między komórkami i zamienić na spację

pinć sekund ;)

Musiało pójść, nie ma bolca ;)

 

Testowa tabelka ;)

dghdhg 324265

dhgdfhgkd 23456245

dhgkdfhgkd 4574568467

gdhdgh 356834658

dghdgh 35634568

dghdgh 35684679857

dhgdgh 346583456

dghdghj 234

 

pozdrawiam, majki

 

Wybacz majki ale tam jest 414 wierszy i 9 kolumn, 3 dni siedziałam i wypisywałam dane, cały weekend zajęło mi wprowadzanie tego i formatowanie, dużo szybciej będzie przesłać to komuś na maila niż kolejny weekend siedzieć i bawić się w formatowanie na stronie forum. Jeśli komuś się chce i ma czas to proszę bardzo kilka osób otrzymało moje zestawienie, mają też moje błogosławieństwo na upublicznienie i przeformatowanie. Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - sprzedam miesięczniki budowlane za grosze / roczniki i pojedyńcze / : 1) - Murator ; 2) - Budujemy Dom ; 3) - Ladny Dom ;

 

4) - Jnformator Budownictwa : tom I - " Stan Surowy Zamknięty " - str 440 ; tom II - " Jnstalacje " - str 460 ; tom III - " Wykańczanie i Urządzanie " - str 418

 

5) - " Projekty Domków " - obszerne książki

tel : 792 - 728 - 436 Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. to ja sie przypomnę... ( skoro fm juz bangla )

 

zbliza się nieuchronnie dzień "W" .. jakby kto zapomniał:cool:

 

ładuję liste ... liste obecności jeszcze raz...i poszerzam do 15 miejsc:D :

 

1. Nadiaatr

2. NETbet

3. Majki

4. EZS + EZSowiec

5. Z-35 + Małż

6. Mruva x2

7. forsa80

8. olgu

9. Kajka.Z z małżem, czyli Ziółeczki :)

10. jwak x2

11. ociec rydzyk ?

12.

13.

14.

15.

 

nie żebym namawiał .... ale może cos ustalimy... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem i chciałem ci przesłać ale nie mogę znaleźć twojego wpisu z mailem, z resztą mojego też chyba już nie ma - chyba coś je zeżarło.

Pozdrawiam

Na forum teraz nie podawałam (choć gdzieś tam jest), Dorocie na priv wysłałam

medunia(małpa)gazeta.pl

wysłałam wszytkim co pisali, ale skoro nie dotarło to wysyłam jeszcze raz, tylko daj znać jakby do wieczora nic nie było, pozdr. DA

 

Nie dostałam nic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. to ja sie przypomnę... ( skoro fm juz bangla )

 

zbliza się nieuchronnie dzień "W" .. jakby kto zapomniał:cool:

 

ładuję liste ... liste obecności jeszcze raz...i poszerzam do 15 miejsc:D :

 

1. Nadiaatr

2. NETbet

3. Majki

4. EZS + EZSowiec

5. Z-35 + Małż

6. Mruva x2

7. forsa80

8. olgu

9. Kajka.Z z małżem, czyli Ziółeczki :)

10. jwak x2

11. ociec rydzyk ?

12.

13.

14.

15.

 

nie żebym namawiał .... ale może cos ustalimy... :D

to znaczy co?

lista jest, przywozimy plyny, jak podłączę piekarnik, to może nawet upiekę ciastka. pizzę sobie zamówimy na miejscu. godzina bodaj była 14. mam nadzieję, ze choć 50% przyjedzie, bo doświadczenia w tym wzgledzie mam złe.

A, adres musisz podać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...