Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Cholera u mnie się mocno pozmieniało...Stary jak się dowiedział o popijawie fm to za nic nie chce odpuścić ;) mam nadzieję, że jeszcze jedna osoba się zmieści?

 

Niestety coś jest nie halo z moim fm albo moją skrzynką, bo została opróżniona, a i tak nic nie dostałam... :( może mam Netbeta jako Spam ustawionego :D ;)

 

chciałam ci przesłać namiary na netbeta ale nie umiem!!!!

Kiedyś PW było na dole, potem przy avatarze a teraz nie mogę znależć. Co za badziewne forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałam ci przesłać namiary na netbeta ale nie umiem!!!!

Kiedyś PW było na dole, potem przy avatarze a teraz nie mogę znależć. Co za badziewne forum...

 

Jak coś, to mogę Oldze sms z adresem wysłać.

 

 

A co do organizowania się dojazdowego :cool:, to może faktycznie bliżej soboty - będzie więcej wiadomo :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jak pisałem z górnej wiec kogoś z okolic Kaliskiej można zabrać, dwa miejsca są :) Rozumiem że impreza startuje o 14?? Pogoda nie będzie zła, -2 st to pozytywnie :D

 

A moglibyście koleżankę zabrać po drodze? Na przykład ze stacji benzynowej Łukoil róg Pabianickiej i Jana Pawła II? Mąż ma dojechać prosto z hawiry (chawiry?) czyli budowy a ja nie chcę jechać drugim samochodem bo liczę na promile itp. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moglibyście koleżankę zabrać po drodze? Na przykład ze stacji benzynowej Łukoil róg Pabianickiej i Jana Pawła II? Mąż ma dojechać prosto z hawiry (chawiry?) czyli budowy a ja nie chcę jechać drugim samochodem bo liczę na promile itp. itd.

 

Nie ma najmniejszego problemu, mieszkamy "zaraz" za nasypem więc proszę bardzo, tylko jakiś kontakt poproszę na PW i sprawa załatwiona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SSN774 - dzięki! Wysłałam wiadomość na prv.

Netbet - ja w kwestii formalnej: flaszeczka i popitka to zrozumiałe, pizza na miejscu zamawiana (czyli trza mieć drobniaki na zrzutę) ale chciałam zapytać czy mamy wziąć ze sobą tzw. szkło (czyli kubeczki i kielonki). Dla mnie to nie problem i myślę, że może być dla Szanownych Gospodarzy wygodniej.

Zarządź Ojcze Dyrektorze!

 

P.S. I pamiętaj o wypolerowaniu sygnetu do całowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ociec NETbet zarządza:

 

.....w związku z rozbudową naszej parafii i brakiem planowanych pływów w coniedzielnej "tacy" uprasza się parafian do zabrania w kieszeń:

- kielonka

- widelca

- serwetek - jak ktoś ma zamiar siem upaprać

- flaszeczki - lub dwóch jak ktos się czuje "na siłach"

 

... nie żeby nasza zakrystyja nie miała takowych sprzętów .... MA.. ale trochę mało.

 

..dostatek ci u nas talerzuff i kubkuff

 

planowe rozpoczęcie zajęć w kółku parafialnym o 14.00

 

proszę nie przesadzać z kreacjami... planowane jest losowanie kolejności karmienia zwierza ( po wcześniejszym oprowadzeniu po jego zagrodzie i zapoznaniu z min )

 

 

ostańcie me owieczki we spokoju

 

NETbet

 

p.s.

 

sygnecior na błysk zrobiony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie co tam w koncu spożywamy za napoje? Ja coś słyszałem o piwku... ale widze Z-35 piszesz flaszunia? czyli jak... ? :)

Net moje przybycie wzrosło do 70%, Jutro jeszcze do pracy musze isc ale "lekcje skrócone" i prosto po do Was

Ps są tam gdzies sklepy blisko koło Ciebie? bo do pracy z %% nie będe wchodził bo mi jeszcze wypiją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie co tam w koncu spożywamy za napoje? Ja coś słyszałem o piwku... ale widze Z-35 piszesz flaszunia? czyli jak... ? :)

Net moje przybycie wzrosło do 70%, Jutro jeszcze do pracy musze isc ale "lekcje skrócone" i prosto po do Was

Ps są tam gdzies sklepy blisko koło Ciebie? bo do pracy z %% nie będe wchodził bo mi jeszcze wypiją ;)

 

sklepy są... znaczy jeden jest ... kawałek trza dojść

trunki... gorzała.

piwo ... to przyjmuje automat na wejściu...:-)

żarcie .... pizza

żarcie inne... mamy ćipsy

żarcie inne... mamy chrupki ( na przegryche starczy )

 

zakrystia wzbogaciła sie przed kilkoma chwilami w kielonki, widelce i serwetki - niewymagane

... jeszcze tylko obrusik... ... jakis stroik na środek i będzie git :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Dirretttorreeeeeee!!!

 

Miały być namiary na imprezkę na PW - zerkam dziś i nie ma nic ..... :-(

Sorry dużo zajęć i się zgapiłem, jeżeli ktokolwiek ma namiary na Netbet'ową imprezkę - please na PW podesłać.

 

Dopiero wróciłem z montażu drzwi i oględzin wylewek więc i tak jakieś spóźnienie byśmy załapali ale teraz nie wiem gdzie się udać :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...