Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Panie Dirretttorreeeeeee!!!

 

Miały być namiary na imprezkę na PW - zerkam dziś i nie ma nic ..... :-(

Sorry dużo zajęć i się zgapiłem, jeżeli ktokolwiek ma namiary na Netbet'ową imprezkę - please na PW podesłać.

 

Dopiero wróciłem z montażu drzwi i oględzin wylewek więc i tak jakieś spóźnienie byśmy załapali ale teraz nie wiem gdzie się udać :-(

 

Wysłałem ci na priw ale nie wiem czy doszło Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

WSZYSTKIM - dziękuję za spotkanie :)

Było rewelacyjnie :) !!!

 

do zobaczenia ;)

majki

 

Podpisuje się obiema ręcami!!!

Było bardzo fajnie dzięki Wam wszystkim (szczególnie oczywiście dzięki Szanownym Gospodarzom).

Robimy teraz TOUR DE BUDOWY - ja zapraszam gorąco w lutym. Zapisujta się na pozostałe terminy!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

jak tam impreza się rozwinęła po moim "opadzie z sił" ? :D Następną na pewno dotrwam do końca :) A na zdjęcia oczywiście czekamy. Pozdrawiam i lecę ogarnąć domostwo.

Z-35, jak możemy prosić to fajnie by było otrzymać namiar na Waszego gazownika na PW :)

 

Pozdrawiamy

Wojtek & Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODZIĘKOWANIA:

... dla wszystkich którym się chciało dojechac na koniec świata w zawieje i zamiecie śnieżną w cimną i głuchą noc!:D

 

PRZEPROSINY:

... co złego to nie ja :D

 

APEL:

 

... znalazłem złotą stu dolarówkę i stanik :D

 

 

Majki - dawaj foty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie się dowiedziałem o imprezie

 

to nowe FM jest po prostu rewelacyjne, przenieśli grupę łódzką w inne miejsce

majki wiedział nie powiedział :wtf::mad::cry:

 

No wszycy tu trąbią od długiego czasu o spotkaniu ... ;)

Powinienem napisać RTFM :)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę :)

Niech będą takie ...

 

http://img841.imageshack.us/img841/9775/000202t.jpg

 

http://img529.imageshack.us/img529/4115/000402w.jpg

 

http://img130.imageshack.us/img130/289/000502.jpg

 

 

 

 

 

http://img842.imageshack.us/img842/8690/000902.jpg

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia wypas. Jak zwykle ja musiałam strzelić najgorszą pozę - przykurcza jakiegoś:lol2: - ze starym mym popłakaliśmy się ze śmiechu.

Mam nadzieję, że się impreza podobała choć jak to u nas zwykle bywa - z przygodami.

 

Czy ktoś się jeszcze leczy czy tylko mój stary?

 

 

Ewo taca jest. Czyściutka i zabezpieczona.

 

 

Dzięki za odwiedziny - jesteście fantastyczni.

Nadiaart

 

P.S jesoo dzięki ci że mój stary wczoraj nie doszedł do momentu kiedy wydaje mu się iż jest najbogatszy, niewidzialny i nieśmiertelny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się leczyłem, chyba jako pierwszy poległem :sick: Ale dziś dzieki temu miałem siły do pracy i sprzątania w domku. I cały Wasz dziennik przerobiliśmy z moją połówką :] Czas małą zwodować w wannie bo wypadało by trochę spokoju mieć dzisiejszego dnia. Cieszymy się z poznania ciekawych i zdolnych jak Wy :) Może kiedyś i my swój dom postawimy :p

 

Pozdro

 

Wojtek&Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziekuję za super spotkanie. Teraz na pewno dużo lepiej się będzie dyskutować na forum jak już osobiście się Was poznało.

 

Po takim spotkaniu samo ciśnie się na usta... kiedy robimy następne :D

 

Czy ktoś się jeszcze leczy czy tylko mój stary?

 

 

P.S jesoo dzięki ci że mój stary wczoraj nie doszedł do momentu kiedy wydaje mu się iż jest najbogatszy, niewidzialny i nieśmiertelny...

ale wydaje mi się że markoos to bywał czasem niewidzialny i nieśmiertelny, bo z moim starym mieli plan wejścia na dach w celu.... nie wiem, chcieli na nartach pojeździć?

 

:> no ja też musiałem się troche podleczyć... a to znaczy że spotkanie udane ;) o 5 rano już miałem pierwsze "suszenie"

co do nieśmiertelności to jednak nie sprawdzaliśmy tego z Netem ... ale dach 45stopni to niezła skocznia mogłaby być ;) tylko brakło nart

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia wypas. Jak zwykle ja musiałam strzelić najgorszą pozę - przykurcza jakiegoś:lol2: - ze starym mym popłakaliśmy się ze śmiechu.

Mam nadzieję, że się impreza podobała choć jak to u nas zwykle bywa - z przygodami.

 

Czy ktoś się jeszcze leczy czy tylko mój stary?

 

 

Ewo taca jest. Czyściutka i zabezpieczona.

 

 

Dzięki za odwiedziny - jesteście fantastyczni.

Nadiaart

 

P.S jesoo dzięki ci że mój stary wczoraj nie doszedł do momentu kiedy wydaje mu się iż jest najbogatszy, niewidzialny i nieśmiertelny...

 

Acha, fajnie, szkoda, że tak daleko :)

Nie ważne, odbiorę przy następnej imprezie forumowej.

Na drugi raz nastawię się (i męża) na dłuuuzsze wyjście, bo mi szkoda, że musieliśmy wyjść tak szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...