Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

My tu wszyscy robimy systemami gospodarczymi więc chyba nie znamy firmy "pod klucz", no przynajmniej mówię za siebie ;)

Znam jedną firmę "NetBet Construction" ale z tego co wiem ma sporo zleceń na najbliższe pare lat ;)

..no ... ja to nawet szefa znam;)

...a jak już się wybudujesz to wpadnij czasem do Majki's timeless cathedral design;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Tablica ogłoszeń :

http://forum.muratordom.pl/group.php?do=discuss&discussionid=2666

 

My tu wszyscy robimy systemami gospodarczymi więc chyba nie znamy firmy "pod klucz", no przynajmniej mówię za siebie ;)

Znam jedną firmę "NetBet Construction" ale z tego co wiem ma sporo zleceń na najbliższe pare lat ;)

 

pozdrawiam, majki

 

Hahaha dopiero teraz zaczailam NetBet constructions :D:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczesliwego Nowego Roku moi drodzy Forumowicze :)

Bardzo sie ciesze, że tu trafiłam :)

Zyczę wszystkim spelnienia marzen budowlanych!

Pogody ducha i na zewnątrz, basenów z podgrzewaną wodą, zawsze pieknie przycietych trawniczków, omijania kretów, kortów tenisowych i częstszych spotkan nie tylko na forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam noworocznie wszystkich budujących i też tych, którzy już mieszkacie w swoich domkach, i życzę zdrowia, wytrwałości, trafionych decyzji i szczęścia do dobrych wykonawców. I tyle na kontach, w portfelach, czy gdzie tam kto trzyma, żeby wystarczało na nasze potrzeby.

By ten rok dawał nam radość z budowania i urządzania.

I byśmy pamiętali, że najważniejsze są nasze związki i rodziny.

Byśmy budując, sami wzrastali.

Byśmy wspominając kiedyś nasze budowanie, mogli powiedzieć: "to były dobre czasy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam noworocznie wszystkich budujących i też tych, którzy już mieszkacie w swoich domkach, i życzę zdrowia, wytrwałości, trafionych decyzji i szczęścia do dobrych wykonawców. I tyle na kontach, w portfelach, czy gdzie tam kto trzyma, żeby wystarczało na nasze potrzeby.

By ten rok dawał nam radość z budowania i urządzania.

I byśmy pamiętali, że najważniejsze są nasze związki i rodziny.

Byśmy budując, sami wzrastali.

Byśmy wspominając kiedyś nasze budowanie, mogli powiedzieć: "to były dobre czasy".

 

 

ech...prawdę gada, polać mu !!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablica ogłoszeń :

http://forum.muratordom.pl/group.php?do=discuss&discussionid=2666

 

My tu wszyscy robimy systemami gospodarczymi więc chyba nie znamy firmy "pod klucz", no przynajmniej mówię za siebie ;)

Znam jedną firmę "NetBet Construction" ale z tego co wiem ma sporo zleceń na najbliższe pare lat ;)

 

pozdrawiam, majki

 

Dziekuje bardzo za link do tablicy ogloszen, i w ogole za mila odpowiedz :-) Mysle ze chyba tez zaczne myslec o systemie gospodarczym, jak zobaczylam wycene stanu deweloperskiego, zrobionego przez pierwsza zapytana firma :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kroplówkę z ketonalu :) Mocniejsza dawka i szybciej działa :) Netbet przemyśl sprawę, będę potrzebował kogoś do poprawienia papy na dachu :D

 

bez jaj ... ja na wiosnę mam komin ..ten duży...wiec czeka mnie rozbiórka dachu!.. wprawdzie częściowa... ale zawsze..

 

..powiadasz kroplówka... shower gel to znamy... zaraz piszę @ do producenta że nowy rynek się robi na jego produkt...:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...