Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Pytanie z innej bajki.

Powiedzcie mi co sądzicie o oknach z rąbienia,

Dzisiaj dostałem wycene okień od urzędowskiego i rąbienia i równica w cenie to 5 tys. PLN na koszyść rąbienia.

 

no skoro juz dotarłeś do podobno najgorszej firmy okniarskiej i mieszczącej się pinćset metrów od nas to z czystej ciekawości podjedź na duńską .... prymat ... ceny niezłe... terminy spoko... nie żebym znowu reklamował i jakoś specjalnie namawiał... ale... ale pomimo odległości "przez płot" nie mamy ich...

chyba Ilona też ma od nich...

 

pozdro

NETbet

 

kur$% mi to powinni płacić za reklamę.. :-) .. wujek dobra rada za czteropak...:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

mi w wodociągas na początku sypnęli 100 z mb przyłącza. po rozmowie z szefem powiedział, że możemy negocjować cenę. Ale chcę iść jeszcze do wójta co by podzielić koszt po połowie tym bardziej że gmina przejmuje wodociąg.

 

gmina zawsze przejmuje wodociąg po dwóch latach .....

ale jeżeli jest to inwestycja kosztowna .... to można napisać mądre pismo do gminy .... oni powinni mieć na ten cel pieniążki z kasy unijnej ...

delikatnie wspomnieć że wodociąg i tak przechodzi na własność gminy itd.

i wtedy jak wszystko dobrze pójdzie .... to ponosi się tylko koszty projektu....

a koszty robocizny ,fizyczne wykonanie i materiały pozostają po stronie gminy....

u nas tak było ale w grę wchodziła praktycznie cała ulica..... ale jeżeli chodzi o jedną działkę to nie sądzę żeby to przeszło...

ale jeżeli są jacyś sąsiedzi , nawet jeżeli nic na działkach nie robią .. to warto zawiązać komitet ..... i tak właśnie załatwiać .....

Powodzenia ..

pozdrawiam

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Ja dopiero się rozkręcam. Jeszcze nawet łopaty nie wbiłem a już wszystko muszę wiedzieć. Dlatego Was pytam.....

 

.... a powinieneś zacząć od pytania : jaka łopata???

....bo wbrew pozorom głupie narzędzie potrafi spustoszyć łapy.... wierz mi... miałem cztery łapy, zostały mi dwie..:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

netbet za późno łopatę, grabie, siekierę, i piłę, łom już mam

teraz czas na grubsze zakupy ..........

a dziadek mi zawsze powtarzał po co tak ściskasz .... (jak pokazywałem pocharatane łapy). może nie umiesz łopaty obsługiwać - czyli do łopaty też trzeba mieć ukończone odpowiednie szkoły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie szukalem na allegro, ale w moim przypadku zakup materialow przez internet odpada, poniewaz nie mam gdzie skladowac materialow.

 

Na dzialce jest tylko robocze ogrodzenie, nie ma sasiadow, nie mam zadnego baraku, dlatego nie chcialbym skladowac na dzialce materialow, boje sie ze ktos je po prostu ukradnie w nocy.

Dlatego potrzebuje dostaw materialow w malych ilosciach.

 

Ceny, ktore wstawilem bede jeszcze negocjowal. Chcialem sie dowiedziec ktore ceny moglbym negocjowac i o ile.

 

planujesz zamawiać po jednej palecie dziennie? I tak cos zawsze zostanie, a dodatkowo transport sie spozni itp itd...

proponowalabym skład najblizej domu, w Rąbieniu jest też domco, baardzo fajna obsługa :) i nawet dostalam pyszna wode do picia :) ceny tez ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rabieniu AB na ulicy Malwowej.

Dzieki za informacje na pewno tam pojade.

 

Ale czy ktos moglby mi powiedziec konkretne ceny po jakich bral jak juz wynegocjowal.

Moze pamietacie jakioes szczegoly.

 

odkopałam faktury :)

 

 

Bloczek Betonowy Fundamentowy 12x24x38 - 2.85zl (08.2010)

LEIER 25 P+W kl.15 - mam porotherm za 4,80

LEIER 11.5 P+W kl.10 - mam porotherm za 4,45

Cement cemex 9,87 (08.2010)

strop i tak trzeba dac caly do wyceny

 

Podzrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej bajki.

Powiedzcie mi co sądzicie o oknach z rąbienia,

Dzisiaj dostałem wycene okień od urzędowskiego i rąbienia i równica w cenie to 5 tys. PLN na koszyść rąbienia.

 

nie wiem nic na temat okien,wiem natomiast jak wygląda produkcja... i mam nadzieje, ze nie wszedzie tak jest :)

slyszlaam sporo dobrego o oknach od Mielczarka ze Zdunskiej Woli, profile Schuco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planujesz zamawiać po jednej palecie dziennie? I tak cos zawsze zostanie, a dodatkowo transport sie spozni itp itd...

proponowalabym skład najblizej domu, w Rąbieniu jest też domco, baardzo fajna obsługa :) i nawet dostalam pyszna wode do picia :) ceny tez ok :)

 

oczywiscie bez przesady, nie po jednej palecie dziennie. materialy ma zamawiac wykonawca z wyprzedzeniem.

 

U mnie budowac bedzie Marek Kiejnich. Moze macie jakies doswiadczenia z nim. Ja go znam o tyle, ze budowal u znajomego, ktory byl bardzo zadowolony.

W tym tygodniu mam miec kolejne wyceny to na pewno sie podziele danymi.

 

 

!!!!!!!!!!!!!OGLOSZENIE!!!!!!!!!!!!!!

Kupie barak na budowe i inne pozostalosci po budowie najlepiej w okolicach Rabienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

!!!!!!!!!!!!!OGLOSZENIE!!!!!!!!!!!!!!

Kupie barak na budowe i inne pozostalosci po budowie najlepiej w okolicach Rabienia

 

.eee... somsiad.. a gdzie ty sie budujesz? ... tak z ciekawości zapytam, bo nie wiem czy do sklepu trza będzie z 10 minut wcześniej wstawać....

cholera - tłok sie robi na tej wiosce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...