Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Mam prośbe. jesteśmy na etapie poszukiwania okien PCV. Do tej pory wydawało mi sie to zadaniem prostym - ustalić swoje wymagania, zebrać oferty od kilku dostawców i wybrać najlepsza ofertę.

Po analizie forum Muratora pod kątem okien czuję lekkie zaniepokojenie - latwo można sie naciąć - a środowisko okniarzy jawi się jako siedlisko żmij czekających na mój błąd :)

Stąd prośba - czy możecie podzielić się namiarami na firmy w okolicach Łodzi, które okna skalkulują uczciwie, a wykonają je i zamontują zgodnie z regułami sztuki.

Okna PCV ("niestety" duże)- barwione jednostronnie. Oczywiście jestem "czuły na kasę" - ale jednak wolę coś dopłacic i cieszyć się z tego co mam, niż zaoszczędzic i później "patrzeć na badziew".

Dzięki za wszelkie wsparcie

pozdr Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tdxls

 

Trzymam za Was kciuki!!

 

Anna99

 

Wielka prośba o namiary na ekipę od wykończeń i układania kostki. Czy możesz zdradzić jaki był koszt położenia 1m2 kostki?

 

@gatek

 

Sam kiedyś przeglądałem mnóstwo katalogów pod kątem domów dwurodzinnych i choć jest ich bardzo mało to może jedna znajdziesz coś dla siebie. Teraz nie pamiętam które biuro arch. miało takowe

 

Gtca

 

Ja jestem po wstępnym przeglądzie ofert plastików. Zacząłem od firm polecanych przez znajomych i tak w Aleksandrowie jest firma robiąca okna z profilu Salamndra była chwalona, profil extra ale... sprzedają okna z 22% VAT-em :evil: (mimo ich montażu).

Dobre opinie ma firma w Rąbieniu (profil Gaelana), ale sprawdzam jeszcze profil Veka (przy Tesko). Wydają się wszystkie na oko ok. Sam biorę pod uwagę profil (Veka, może Gaelana), sposób nakładania okleiny (wtapiana), i żeby było z pieć komór prz szerokości ok 7 cm.

 

Mam jeszcze pytanie, na jakim etapie zakładaliści instalacje alarmową? Możecie kogoś polecić do jej montażu?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam prośbe. jesteśmy na etapie poszukiwania okien PCV. Do tej pory wydawało mi sie to zadaniem prostym - ustalić swoje wymagania, zebrać oferty od kilku dostawców i wybrać najlepsza ofertę.

Po analizie forum Muratora pod kątem okien czuję lekkie zaniepokojenie - latwo można sie naciąć - a środowisko okniarzy jawi się jako siedlisko żmij czekających na mój błąd :)

Stąd prośba - czy możecie podzielić się namiarami na firmy w okolicach Łodzi, które okna skalkulują uczciwie, a wykonają je i zamontują zgodnie z regułami sztuki.

Okna PCV ("niestety" duże)- barwione jednostronnie. Oczywiście jestem "czuły na kasę" - ale jednak wolę coś dopłacic i cieszyć się z tego co mam, niż zaoszczędzic i później "patrzeć na badziew".

Dzięki za wszelkie wsparcie

pozdr Mariusz

 

Proponuję:

1. OKNO-PLAST Rąbień k. Łodzi, ul. Szklarniowa boczna od Rąbieńskiej- system GEALAN

2. IZOPLAST system KBE - biuro na ul. Brzezińskiej ok. 800 metrów za M1 w stronę Rawy

 

Dokładne namiary we wtorkowym dodatku budowlanym w D.Łodzkim

 

Wg. mnie te 2 łódzkie firmy (znam wszystkich producentów w Łodzi) to czołówka pod względem jakości produkcji i montażu - jedno i drugie jest ważne. Ceny ? Targuj się !!!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Anna99 "Jak rano wstałam to usłyszałam głos ptaszyny, że dziś Twoje imieniny, dużo zdrówka i słodyczy Gosia z mężem życzy, cmok, cmok, "

 

 

Zamawiam słońce na 2 tygodnie... od dziś kładą mi dach

 

Okna- ja słyszałam dobrą opinie o Schuco p. Piotr Stępiński 630-00-38 (profil 5 komór, ładna ramka, stal 2,5mm, ciepła ramka, klamka securite, 2 zaczepy antywłamaniowe.

 

oraz Rąbień firma Okno, przed Okno-Plastem. ....osobiście między tymi dwiema się zastanawiam, a wybór już dziś :)

 

Tomcco , chyba jak mnie skleroza nie zjada, to Ty też masz kafelki"błekit z żółtym ...chyba Tubądzin" (Ciechanka takie śliczne ma ) mógłbyś podac ceny ile kosztują, jaka firma, i jaka nazwa wzoru?

 

tdxl - Leszku hmm, jak tak ciepło to może już jesteś bogatszy o kolejną pociechę ?

 

Moi mili, wstawać ładna pogoda, Wstawać szkoda dnia.

 

Pozdrawiam, paaa

Gosia

p.s. szukam hydrauki -kanaliza szambo i co:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gtca

 

Ja polecam Okno-plast z Rąbienia profil Gealan. Vat na okna z montażem - 7%. Jesli okno barwione jednostronnie to polecam acrylcolor (chyba że chcesz struktury drewnopodobne). I rada: zamawiaj okna u dilera (jest ich sporo), bo mają upusty dilerskie. Producent zawsze bierze więcej.

 

Darwol

 

Instalację alarmową zakładali mi z firmy Security Service na etapie elektryki. Teraz mam z nimi umowę na monitoring. Bardzo dobrze oceniam współpracę z nimi, bo miałam różne przeboje z alarmem (tynkarze uszkodzili kabel od czujki). Dobre doradztwo, serwis na telefon i elastyczni w negocjacjach cenowych. Kontakt: p. Marcin Krawczyk 501 008900. Możesz powołać się na mnie (Ania z Aleksandrowa).

Ekipa wykończeniowa - p. Robert Machnicki 601 887545, ekipa od kostki - p. Zbigniew Ścisło - 607 389414. Cena ułożenia 28 zł/m2.

 

Gosia

 

Bardzo dziekuję za pamięć. Pogoda będzie na sto dwa. Oby do przodu! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po 2-tygodniowych cudownych wakacjach nad morzem (mam taki cichy azyl wolny od ludzi), bogatsza o wrazenia, wypoczeta i mimo pogody w kratke-opalona! :lol:

 

A na budowie: ułożona kanalizacja pod chudziakiem, zgodnie z planem dalej startujemy od sierpnia.

 

Gosiu: szambo betoneowe, jak dobrze pamietam, zakładali Agata i Darek-pewnie pomoga ci w tym zakresie.

Nam poki co, na dachowke cemnetowa najlepsze ceny dali w Hepi na Zbaszynskiej/Swojskiej, pan Martin (nazwiska nie pomne ale jest bardzo egzotyczne), a najwyzsze w Iwonie/Aleksandrow.Podobnie jak Tommco uwzam ze przy dwuspadowym dachu dom kryty blachą rzeczywiscie za bardzo przypominałby stodołe.

Ktos prosił wczesniej o namiary na dobrych projektantow ogrodów/ogrodników, ponizej namiary ktore dostalam od Luśki i Ciechanki:

Marek Urbaniak 601301185

Botanika Serwis Ireneusz Pankiewicz ul Czernika 2 m.30. tel.6737750, 602573577

Greg jest aktualnie na etapie wykonywania ogrodu, moze mogłby pomóc.

Leszku czekamy niecierpliwie na efekt dziewieciomiesiecznych

oczekiwan!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciechanka i Ania, czekamy cierpliwie na obiecane parapetówki :wink: !!!

Bardzo wam zazdroszczę finalnego etapu budowy, aż się łezka w oku kręci kiedy u nas tak będzie? :cry:

Póki co cieszę się nowopomalowanymi ścianami w moim aktualnym mieszkanku, kolory wybierane z papierka, miał być zgaszony pomarańcz i delikatny wrzos, wyszedł wściekły orange i filot , ze "ja ciebie dam"

 

Dla naszej dzielnej budujacej Ani:

 

"wszystkiego imieninowego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agata i Darek gartulacje, cieszę się, że udało się wam i trzymam kciuki.

 

A poza tym ciągle jeszcze czekam na powiększenie rodzinki.

Nasza łazienka wygląda coraz bardziej extra, ekipa bardzo fajna i fachowa, ale, aby nie zapeszyć czekam na rozliczenie i wtedy będę mógł coś powiedzieć czy warto polecać.

 

Pozdrawiam

Leszek (ale z Mileszek :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziś cholera bierze.... na telefony z okazji sprzedaży mieszkania-hmm udzieliło mi się od Agaty ....ale mam ich w nosie,

Ponadto w pracy zamęczają mnie tak, z enie mogę kontynuować dalszych poszukiwań fachowców, a na męża to nie mam co się oglądać, ale dopiero moze w piatek podzwonię się poumawiam na jakieś rozmowy.

 

Mam dwa plusy:

+ robią orynnowanie i kłąda dachówkę bitumiczną

+moze wreszcie Pan rozpocznie przyłącze zewnątrz...

aaaa zapomniałąm kupiłam 2 pary drzwi zewnętrznych na budowę:))) 1 do domu-bo będe mieszkać na budowie , 2 do pom gospodarczego:)

ocynkowane, sliczne srebrne, OCIEPLANE hihihiih, za jedyne 360zł./sztuka brutto:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...