Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Aleście mi rebus sprzedali... Człowiek przychodzi do domu z pracy zarobiony, mózgownica nie pracuje a tu się ludziom łamigłówek zachciewa :). Rozumiem, że to firma ze Zduńskiej Woli?

 

Ulżę :) Choć w rebusie wszystko było :)

Tak, Mielczarek - Zduńska Wola.

 

Ktoś to musiał zrobić :)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Panowie i Panie podrzuccie mi jakieś namiary na sprawdzone betoniarnie. Potrzeba mi bloczka fundamentowego B20 (na allegro ceny że ho ho)

 

witam, na forach dopiero zaczynam, bo czekam jeszcze na pozwolenie, ale podczas targów interbud robiłem rozeznanie i mój wybór skłania sie ku Hi-bet'owi, czy jakoś tak ze Rzgowa. Rozmawiałem chwilę z właścicielem, a i dwóch wykonawców którzy robili mi wycenę polecało ich produkty- nie sprawdzałem jeszcze cen, tak więc nie powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firma ABUS - http://www.kamienie.x.pl

 

Czy ktoś z Was korzystał może z ich usług brukarskich? Szukam wszelkich informacji. Reklamują się na Allegro pod nickiem Kathrin_K siedzibę mają w Głownie. Rozważam skorzystanie z ich usług, ale chciałbym zasięgnąć porady.

 

Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie do posiadaczy centralnego odkurzacza, czy jesteście zadowoleni i czy drugi raz też byście założyli bo mam dylemat. a i jeszcze jedno w ostatnim muratorze dodawali małą książeczkę a propo izolacji i tam jest napisane że folie czarną na podłogę najlepiej założyć na styro a nie pod i ...zgłupiałam.pozrdawiam ilona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jedno w ostatnim muratorze dodawali małą książeczkę a propo izolacji i tam jest napisane że folie czarną na podłogę najlepiej założyć na styro a nie pod i ...zgłupiałam.pozrdawiam ilona

 

Mamy 2 razy folię pod styro i 1 raz nad. Na logikę mojego laickiego budowania ;) to pod styro masz szczelnie od ew. wilgoci z gruntu i chudziaka a nad, wylewka nie wlewa się w szpary w styro i nie tworzy mostków termicznych. Poza tym koszt foli jest niewielki więc chyba nie ma tutaj co oszczędzać ;)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, na forach dopiero zaczynam, bo czekam jeszcze na pozwolenie, ale podczas targów interbud robiłem rozeznanie i mój wybór skłania sie ku Hi-bet'owi, czy jakoś tak ze Rzgowa. Rozmawiałem chwilę z właścicielem, a i dwóch wykonawców którzy robili mi wycenę polecało ich produkty- nie sprawdzałem jeszcze cen, tak więc nie powiem.

 

Reklama ... ? ;)

Ja akurat jakoś hibetu nie wspominam z rorzewnieniem ...

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiej grubości folię dawaliście? Tą samą grubość nad i pod styro?

 

pod styro szukaj jak najgrubszej... 0,3 i dwie warstwy ( jest upierdliwa w układaniu , bardzo sztywna i pręży )

na styro - jeden pies.. moga być reklamówki z tesco... byle by miał beton poślizg ( no chyba że będzie podłogówka :-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani powiedzcie mi jakie są koszty samej robocizny fundamentów domu o wymiarach ok. 7,5 na 11,4. Fundament postawiony będzie na terenie, na którym do kwietnia po wkopaniu się głębiej szpadlem stoi woda. A.. ma być wybudowany z 3 bądź 4 bloczków( o ile dobrze zrozumiałam). Murarze powiedzieli kwotę 3 000 zeta (już się poprawiam)- myślę, że to dość dużo, biorąc pod uwagę fakt, że będą mieć wykopane przez koparkę wszelkie dziury, a grucha przyjedzie i wszystko zaleje. Napiszcie co o tym sądzicie - jestem początkującym budowlańcem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

potrzebuję Waszej pomocy. Mam stan surowy, szukam dość pilnie OKIEN. Mam jednak wrażenie, że wyceny, które mam są.... co najmniej mocno przestrzelone.

Możecie podzielić się sprawdzonymi namiarami na okna? Dom w Skierniewicach, okna plastik 5-6 komorowe, nie żadne szaleństwo, raczej standard.

Macie doświadczenia w kwestii profili? Weka? Aluplast?

z góry dziękuję za każdy sprawdzony namiar godny polecenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...