Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

słusznie zauważyłeś Majki, kiedyś 140 zł... na dzień dzisiejszy to krzyczą od 180 do 240 w zależności od fi !!!!! Masakra !!!!!!!!!!!!

 

 

to musisz chcieć ogromne fi

 

za std. fi ekipa która wierciła u Majkiego, na jesień 2010 u mnie a u mojego kumpla 2 tyg temu wzięła około 140-160 zł za m

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

odkupię

stemple 3,5m około 50 szt.

3,0m około 150szt.

 

okolice Ikei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

to musisz chcieć ogromne fi

 

za std. fi ekipa która wierciła u Majkiego, na jesień 2010 u mnie a u mojego kumpla 2 tyg temu wzięła około 140-160 zł za m

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

odkupię

stemple 3,5m około 50 szt.

3,0m około 150szt.

 

okolice Ikei

 

O, no to fajnie, czyli się da jednak w miare w ludzkich cenach ...

 

pozdrawiam, majki

 

PS. duże fi nie jest złe :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno Polawski :)

 

A znasz kogoś godnego polecenia do wyprowadzenia kanalizacji i oczyszczalni?

 

pozdrawiam,

na naszej tablicy ogloszeń akurat hydraulików nie brakuje. trzeba poczytać po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej to zapewne będzie samemu wykopać. Właśnie jestem świeżo po rozprowadzeniu wszelakich kabli po działce. Przy okazji zakopałem też "grubasa" 5x10mm2.

Co do materiałów: kabel - ok. 20 zł/mb, rura arot fi50 (np. pod kostką brukową) - 3 zł/mb, taśma ostrzegawcza - 0,20 zł/mb. Jedno pogodne popołudnie i po robocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milek, my też sami. to znaczy była taka mała kopareczka z wąską łyżką, bo mieliśmy 40 metrów wykopków. Tylko pod samą skrzynką kopał pomocnik pana Ossendowskiego przed przyłączeniem :). Firmy chcialy za to jakieś kosmiczne pieniądze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...

My mamy 30m. I żeby mieć teraz prąd, trzeba by już kupić docelową długość kabla, zakopać większą część, resztę zwinąć i podłączyć w kanciapie budowlanej.

Ceny jakie dostaliśmy - 2000 - 1500zł. W tej tańszej robocizna to 15zł za m z podłączeniem.

 

Aha - i kabel mamy grubszy, więc droższy...

 

 

A ile za same podłączenia wołają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:confused:Ja trochę z innej beczki. Czy ktoś ma okna narożne drewniane ? Pomóżcie!! Kończę projekt u architekta i zamarzyło mi się takie okno, takie o szer. ok. 200 jedno i ok. 250/300 drugie skrzydło czy jak to się tam nazywa. Ma może ktoś takie okna i może coś o nich powiedzieć? Dodam jeszcze, że owe okno ma być od strony południowo-zachodniej.:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...