Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hmmmm... A jak wygląda kwestia wykwitów wapiennych? Pojawiają się? I jak długo leży ten taras od ułożenia?

Rozumiem, że to Polbruk Plaza Nerino? Jeśli tak - gdzie kupowany i kiedy?

 

Thank you from the mountain,

Michal

 

Wykwitów nie zauważyliśmy, w sierpniu będzie rok od położenia.

Tak, to nerino, niektóre płyty mają faktycznie czasem lekki "beżowy" kolor, ale w całości na 70 m2 to nie ma znaczenia :cool:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majki a kogo polecasz do kontaktu w sprawie Adeco u Mielczarka. Byłem dziś u przedstawiciela w Łodzi na Al. Kościuszki to odniosłem wrażenie, że byłem pierwszym klientem, który się takimi drzwiami interesuje :/

 

Wiesz, ja do Mielczarka to dzwonię i mówię "memory fajf - siara" :D i wszystko jasne :stirthepot::cool:

Ale serio, to do tego samego handlowca co załatwiałem okna ... Ale już chyba namiarów nie mam. Generalnie, bezpośrednio kontaktowałem się z Zduńską Wolą, byłem nawet oglądać te drzwi na produkcji.

 

pozdro, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

własnie jestem w trakcie budowy domu --- poszukuje sprawnej osoby/ekipy do wykończeniówki:

- ściany działowe (ściany zewętrzne beda drewniane, pozostaje wiec zrobić ściany dzialowe na parterze---to bedzie parterówka)

- sufit/strop (płyty karton. + ocieplenie + osb na strychu). Płyty beda do ułozenia pomiędzy belkami stropowymi (sa one w odleglości 80cm-100cm)

- płytki

- ułozenie podłogi drewnianej (deski)

- biały montaż

...

 

Szukam również elektryka + kogoś do oczyszczalni (najchętniej Sotralentz)

 

Przyznam, ze nie przejrzałem wszystkich wpisów..... a pewnie gdzies tam sa rekomendacje. Przez kilka godzin zdołałem przejrzec tylko niewielka czesc forum - dlatego idąć na skróty - prosze o pomoc.

 

dzięki i pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga - fajna ta kostka! Ile kosztuje? Wygląda nieźle - mnie się podoba jak kostka czy płyty mają równe krawędzie, przez co po ułożeniu nawierzchnia ma małe szparki - jest bardziej jednolita, ma nowoczesny wygląd i jak dla mnie chyba wygodniejsza.

 

Mila jest dokładnie tak jak piszesz :yes: , a do tego kostka kosztuje coś ok 36 zł/m2 :D Szkoda, że na stronce mają jedno zdjęcie, które jeszcze nie w pełni oddaje jej urok i prostotę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mila jest dokładnie tak jak piszesz :yes: , a do tego kostka kosztuje coś ok 36 zł/m2 :D Szkoda, że na stronce mają jedno zdjęcie, które jeszcze nie w pełni oddaje jej urok i prostotę...

 

Hm... coraz bardziej mi się ta kostka podoba, mimo, że jej jeszcze nie widziałam :lol:

Olguś, oglądałaś ją na żywca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

 

Czy orientujecie się gdzie w Łodzi można kupić odkurzacz centralny i akcesoria do niego (szufelki, itp.). Poszukuję jakiś sparwdzonych i w miarę tanich firm. Sprawdzałam wstępnie na allegro, ale kompletnie się nie znam który model najlepszy. Z góry dziękuję :-)

 

Pozdrawiam.

 

my wycenialiśmy w Beamie na zlotnie- są na stronoe beam'a. dobre ceny, fajna obsługa i chyba nie naciągają na najdroższe elementy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a spytaj się czy przywiozą te zaległe grile co to podobno wygraliśmy 100 lat temu, albo od razu niech zrobią na miejscu konkurs z nagrodami

a gdzie post orginalny? widzę tylko cytowania ;)

 

Aaa ja też coś kiedyś wygrałam i już nawet przypominać mi się nie chce

teraz chcieli info, jak się piec sprawuje i ze 50 zł zapłacą, ale małż mnie obciął- tak, jak w konkursie? To nie odpisalam nawet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... coraz bardziej mi się ta kostka podoba, mimo, że jej jeszcze nie widziałam :lol:

Olguś, oglądałaś ją na żywca?

Właśnie ojciec przywiózł dzisiaj po 20m2 piaskowej i szarej i kilka szt grafitowej. Najbardziej podoba mi się zwykła szara i piaskowa. Piaskowa u nas raczej nie pasuje, a szara i owszem i jest jeszcze o 3 zł tańsza. Muszę zebrać siły i jej troche ułożyć ot tak na ziemi- wtedy cyknę parę fotek i wkleję u siebie, zeby tu nie zaśmiecać
:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie post orginalny? widzę tylko cytowania ;)

 

 

post oryginalny nazywa się @ i jest u mnie na skrzyni :-)

 

jestem tylko pośrednikiem ...

 

jakby tego nie ująć, chodzi o spotkanie grupy 10 czerwca z Preddatorem i Ekspertem celem pogadania i zadawania pytań w nurtujących nas tematach budowlanych... mozna popytac o wykwity na kostce... mozna podpytac o drzwi, okna...mozna popytac z czego budować... mozna popytac o litrowe domy ....mozna popytać o mozliwości.... mozna podpytać o zarobki moderatorów...;-) ( chyba ?? )

godzina - gdzies koło 17,00 ( coby dojechali )

miejsce - dowolne

skład - .... i tu właśnie niewiadoma - kto sie pisze?

 

NETbet'po-średnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna podpytać o zarobki moderatorów...;-) ( chyba ?? )

 

To tajemnica zawodowa, ale szału nie ma na razie tylko kupiłem za tantiemy działkę 2ha na złotnie :cool: :stirthepot:

Ja się piszę, może jakaś pizzeria ? Zaklepiemy stolik i już, jak kiedyś ... Net pamiętasz ? Wy dopiero zaczynaliście ...

 

pozdro, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my wycenialiśmy w Beamie na zlotnie- są na stronoe beam'a. dobre ceny, fajna obsługa i chyba nie naciągają na najdroższe elementy.

 

Dzięki Kajka za namiary.

 

Olgusieniunieczka - jesteśmy też na etapie kostki. Nasz Pan kostkowy przywiózł nam w zeszłym tygodniu kilka kostek Sparta z Galdio (jak widzę na forum też o niej piszecie). Jeśli ją wybierzemy ( a zastanawiam się jeszcze nad drobniejszą kostką Arkadia z Gladio, bo mają w dobrej cenie w porówniu do Libetu czy Polbruku) to mogę wrzucić zdjęcie jak wygląda na większej powierzchni, bo u nas będzie coś koło 250 m2. Kolor szary + obrzeza w graficie.

 

Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...