Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Witam mam pytanie do osób, które już pomieszkują w swoim domku - czy korzystaliście z firmy "przeprowadzkowej", jeżeli tak to jakiej i jaki to jest mniej więcej koszt?

 

Pozdrowionka dla grupy - może uda nam się przewalić graty w następnym tygodniu i ... ale wypas kawka na tarasie ... :-)

 

Hej,

 

My się przeprowadzaliśmy w ostania sobotę z czwartego pietra bez windy - przede wszystkim meble większość małych rzeczy przewieźliśmy wcześniej sami - zapłaciliśmy 600 (mogę podesłać namiar na priv)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hej,

 

My się przeprowadzaliśmy w ostania sobotę z czwartego pietra bez windy - przede wszystkim meble większość małych rzeczy przewieźliśmy wcześniej sami - zapłaciliśmy 600 (mogę podesłać namiar na priv)

 

Cześć,

 

poproszę również o namiar na firmę przeprowadzkową. Nie zniszczyli niczego (meble, nowe ściany)?

 

Dziękuję,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś poda namiary na firmę z Łodzi lub okolic robiącą kuchnie na wymiar? Zaczynam właśnie poszukiwania.

 

Witam,

Kuchnie na wymiar robił u mnie pan Marcin BARNIK TEL 501703088 -proszę zadzwon i powołaj sie na montaz w Adamowie Starym, jest super dokładny ,polecam ja jest bbb zadowolona z jego pracy i jakosciowo i cenowo

Agrazka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a fe, co za reklama. Majki, możesz się wykazać jako admin z tym padre :)

Do przeprowadzki wzięłam... no i muszę sprawdzić, jak znajdę pudło.

Ale pianino przenieśli bez szwanku, dali pudła i szafy na sukienki i kostiumy (takie pudła z wieszakami), wtargali szafy na piętro w domu i poustawiali tam, gdzie pokazałam paluszkiem. Koszt, o ile pamiętam pow tysiąca, ale opłacało się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trybię pomysłu majstra ... :( Znaczy wbrew pozorom kumam, co to jest rękaw i nie tylko ogrodniczy ;) , ale nie można normalnie po ludzku ?

W kierunku na zewnątrz : bloczki, izolbet, styrodur klejony na klej do niego ( np. izohan ) i dalej zasypujemy ziemią, albo w wersji de luxe ;) na to klej, siatka, klej, izlobet i folia kubełkowa ... ?

 

pozdrawiam, majki

 

No to ja, jak kolega, też nie nadążam za Twoim majstrem...

Jarek na czym stanęło?

Jaki ty masz tam grunt i poziom wód?

 

My zainwestowali w polistyren. Ale skubaństwa podobno nic nie rusza i nasiąkliwość b niska. Podobno nawet kubełkowej nie potrzeba, ale dalim ;) A układ warstw taki jak podaje Pan Moderator, wersja podstawowa ;)

 

 

Cholera, nie mam co zrobić z dzieciakiem. Net masz tam na budowie kącik młodego budowlańca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, nie mam co zrobić z dzieciakiem. Net masz tam na budowie kącik młodego budowlańca?

 

hmm...

...jest hustawka... jest zjeżdzalnia... jest basen... jest góra piachu... jest łopatka...jest wiaderko...( to dla małych)

... jest sklep... jest piwo...(to dla wiekszych )

... jest papa do przybicia na dachu ( to dla hardkorów )

 

bo ja wiem czy to jest kącik małego budowlańca? ... ja sie tam potrafię odnaleźć, a jestem tez taki mały budowlaniec:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...

...jest hustawka... jest zjeżdzalnia... jest basen... jest góra piachu... jest łopatka...jest wiaderko...( to dla małych)

... jest sklep... jest piwo...(to dla wiekszych )

... jest papa do przybicia na dachu ( to dla hardkorów )

 

bo ja wiem czy to jest kącik małego budowlańca? ... ja sie tam potrafię odnaleźć, a jestem tez taki mały budowlaniec:D

 

Wyraźnie napisałam : "MŁODEGO" budowlańca :p:P:D

 

No ja jadę z Koluszek, to chyba przez Brzeziny mi się opyla do Traktorowej się dostać. Jakby komuś pasowało, to mam 2 miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...