Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Poszukuję płyt tarasowych w szarym kolorze. Najbardziej podobają mi się Polbruk Plaza w kolorze Nerino.

U%2525C5%252582o%2525C5%2525BCenie%252520tarasu.jpg

Niestety jakość wykonania jest tragiczna - już w składach budowlanych pojawiają się wapienne wykwity, płyty są niedobarwione i bardzo kruche. Na płytach ekspozycyjnych oczywiście wyglądają pięknie. Czy widział ktoś może coś o podobnym kształcie i kolorze w ofercie innego producenta? Jakie macie doświadczenie w wapiennymi wykwitami? Czy nie jest to tak, że po pewnym czasie ze wszystkich płyt wyłazi wapno?

 

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.

Michał

 

Ponieważ odzywały się osoby zainteresowane tymi płytkami informuję, że udało mi się je znaleźć, kupić i ułożyć w taras. Okazało się, że zdjęcie prezentuje produkt firmy PozBruk - łupek ogrodowy w kolorze melanż zimowy: http://pozbruk.pl/lupek_ogrodowy,15,37.html Jest lepszej jakości niż analogiczny produkt Polbruku, tańszy bo produkowany w podłódzkim Natolinie...

 

Efekt finalny do obejrzenia na łódzkim Romanowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ odzywały się osoby zainteresowane tymi płytkami informuję, że udało mi się je znaleźć, kupić i ułożyć w taras. Okazało się, że zdjęcie prezentuje produkt firmy PozBruk - łupek ogrodowy w kolorze melanż zimowy: http://pozbruk.pl/lupek_ogrodowy,15,37.html Jest lepszej jakości niż analogiczny produkt Polbruku, tańszy bo produkowany w podłódzkim Natolinie...

 

Efekt finalny do obejrzenia na łódzkim Romanowie.

 

A może wrzucisz jakies foto? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markoos a co Twój projekt mówi w tej kwestii? Może konstruktor coś tam już przewidział, powienien chyba nie? Albo KierBud-niech się człowiekwykarze wiedzą, zaproponuje jakieś rozwiązanie-zweryfikujesz je sobie najwyżej.

 

No własnie projekt nie mówi nic w tej kwestii ;)

Kierbud to sam będzie musiał się doszkolić, bo ostatnio widzę na każde pytanie odpowiada "Muszę to sprawdzić i zadzwonie..." ;) po czym zapomina zadzwonić. A budując samemu nie mam czasu czasem na ciągłe rozmowy przez telefon, więc sam szukam.

Tak to już jest, jak samemu człowiek sie nie dowie i nie dopilnuje to nikt tego nie zrobi ... nawet sam guru kierbud ;)

 

Więc najlepiej czasem zapytać na forum ludzi, którzy już pewne tematy maja za sobą :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A budując samemu nie mam czasu czasem na ciągłe rozmowy przez telefon, więc sam szukam.

Tak to już jest, jak samemu człowiek sie nie dowie i nie dopilnuje to nikt tego nie zrobi ... nawet sam guru kierbud ;)

 

true ... true ... true .... ;)

Też mieliśmy kierbuda od "wyższych celów", parę wizyt na budowie, przy grybszych tematach, ale wszystko inne to musiałem sam sprawdzać, szukać....

Ideałem byłby z prawdziwego zdarzenia "inwestor zastępczy", ale to kosztuje ...

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

true ... true ... true .... ;)

Też mieliśmy kierbuda od "wyższych celów", parę wizyt na budowie, przy grybszych tematach, ale wszystko inne to musiałem sam sprawdzać, szukać....

Ideałem byłby z prawdziwego zdarzenia "inwestor zastępczy", ale to kosztuje ...

 

pozdrawiam, majki

 

Niedługo przeprowadzka, tym samym mój "inwestor zastępczy" będzie miał więcej czasu. Z czystym sumieniem będę mógł polecić. Gdyby nie on rzuciłbym pracę lub zamieszkał w stodole. To idealne rozwiązanie dla zapracowanych a przykładających wagę do jakości. Wbrew pozorom inwestor zastępczy choć kosztuje, jest też źródłem oszczędności (brak kradzieży materiałów przez wykonawców, negocjacje cen z wykonawcami i dostawcami, część prac wykonana samodzielnie). Korzyści warto odliczyć od ceny. Ja nie żałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo przeprowadzka, tym samym mój "inwestor zastępczy" będzie miał więcej czasu. Z czystym sumieniem będę mógł polecić. Gdyby nie on rzuciłbym pracę lub zamieszkał w stodole. To idealne rozwiązanie dla zapracowanych a przykładających wagę do jakości. Wbrew pozorom inwestor zastępczy choć kosztuje, jest też źródłem oszczędności (brak kradzieży materiałów przez wykonawców, negocjacje cen z wykonawcami i dostawcami, część prac wykonana samodzielnie). Korzyści warto odliczyć od ceny. Ja nie żałuję.

 

Dokładnie, zgadza się.

Podaj mi jak możesz proszę namiary na PW na człowieka. Znajomy właśnie się zastanawia nad taką formą i podałbym mu namiary ...

 

z góry dzięki, pozrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..jeżeli możecie to podrzućcie jakieś namiary na szamba betonowe - sprawa dość pilna!

szukam i szukam i.... ceny z kosmosu mają...

 

pozdro

NETbet

 

Sprawdź : http://www.szambo.go3.pl/oferta.html

Ja stąd mam, chyba kilka osób z forum też, wtedy jak brałem było najtaniej ...

 

pozdro, majki

 

edit

no proszę ... ;) http://forum.muratordom.pl/showthread.php?167908-EKO-TRANS-producent-szamb-opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

true ... true ... true .... ;)

Też mieliśmy kierbuda od "wyższych celów", parę wizyt na budowie, przy grybszych tematach, ale wszystko inne to musiałem sam sprawdzać, szukać....

Ideałem byłby z prawdziwego zdarzenia "inwestor zastępczy", ale to kosztuje ...

 

pozdrawiam, majki

 

my mamy kierownika nie za "fortune" i jest zawsze kliedy potrzeba a nawet czasami sam z siebie też zajrzy :)

I nic nie musi sprawdzać w książkach bo wszystko wie i pamieta- doradza, a nie narzuca swoje zdanie, daje opcje drozej - taniej.

z tego co widze to chyba musze go wrzucic na Łodzka tablice ogloszen... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mamy kierownika nie za "fortune" i jest zawsze kliedy potrzeba a nawet czasami sam z siebie też zajrzy :)

I nic nie musi sprawdzać w książkach bo wszystko wie i pamieta- doradza, a nie narzuca swoje zdanie, daje opcje drozej - taniej.

z tego co widze to chyba musze go wrzucic na Łodzka tablice ogloszen... :)

 

Jak widać wszystko zależy od ludzi ... :)

Daj go na tablicę, na pewno przyda się innym :yes:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ma ktoś namiary na godnego polecenia Pana ogrodniko-porządkowego.

Poszukuje kogoś kto założy nawodnienie, trawnik i ogarnie trochę teren

znalazłam parę ofert - ale chyba rzucę swoją pracę i zostanę ogrodnikiem :-) Ceny z kosmosu dosłownie

Wiem, ze trzeba mieć doświadczenie i w ogóle ale 15 tyś za założenie 1000 m trawnika to chyba przegięcie

pozdrawiam Saly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem z Wami od dawna ale z braku czasu tylko jako obserwator :)

Buduję domek w Łodzi , a ponieważ jestem już na etapie wylewek i tynków , mam do sprzedania pozostałości po budowie , mianowicie ok 200 stempli i erbetkę

Jeżeli ktoś jest na początku tej trudnej drogi budowlanej to na pewno te rzeczy się przydadzą :)

Odbiór w Łodzi - OKOLICE CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ma ktoś namiary na godnego polecenia Pana ogrodniko-porządkowego.

Poszukuje kogoś kto założy nawodnienie, trawnik i ogarnie trochę teren

znalazłam parę ofert - ale chyba rzucę swoją pracę i zostanę ogrodnikiem :-) Ceny z kosmosu dosłownie

Wiem, ze trzeba mieć doświadczenie i w ogóle ale 15 tyś za założenie 1000 m trawnika to chyba przegięcie

pozdrawiam Saly

 

Dlatego sami wszystko robimy, czasem z lepszym, czasem gorszym skutkiem ... ;)

Masa pracy i wysiłku, ale spore oszczędności.

Trwa to pooooooooowoli, ale jakoś idzie do przodu. Warunkiem w/g mnie jest posiadanie projektu ogrodu, potem jest znacznie łatwiej.

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...