Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Poszukuję niedrogiego, sprawdzonego serwisanta instalacji alarmowych. Firma monitorująca oferuje swoje usługi ale są drodzy i mało wydajni. Podpowiecie?

 

Dziękuję,

Michał

 

Instalację (kabelki) robił elektryk. Czujki i tablice organizował... ... :) - http://manu.dogomania.pl/emot/admin_patrzy.gif :D - AD Serwis. Polecam. Wspaniały kontakt, wysoka kultura. (Po elektryku troszkę trzeba było poprawiać.)

 

Może jednak mamy na naszym forum posiadacza tynków cementowo wapiennych na elewacji, coby zechciał podzielić się namiarem na ekipę tynkarzy. Albo po prostu wie, kto robi to dobrze. Hm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Mam już do sprzedania stemple budowlane ponad 3 metry - grube, porządne, proste ( od 3 do 3,40) w cenie 5 zł - raz użyte - sztuk 400 - jeśli ktoś potrzebuje mniej nie ma problemu - cena do małej negocjacji w zależności od ilości

Deski szalunkowe - 300 zł/ m3

zapraszam na priv albo 792 112 202

pozdrawiam Saly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może jeszcze tu wstawię,znajoma potrzebuje pilnie stemple w przyzwoitej cenie :) podaje tel.512016302

 

moje mają nowego właściciela ;)

 

ale mam jeszcze rozdzielnię elektryczną, kupiłem nową, używałem przez 3 m-ce

 

do odbioru okolice Andrespola

 

mój tel. 607109399

 

http://img718.imageshack.us/img718/4601/38382638.jpg

 

 

 

http://img28.imageshack.us/img28/2268/62261165.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię paletopojemnik 1000l lub 600l dobry - szczelny okolice Andrespola.

Coś takiego ---> http://allegro.pl/zbiorniki-1000-l-pojemniki-1000-l-i1703014707.html

 

Jaskul widziałam takie na Feliksińskiej, wystawione z napisem "sprzedam". Jakoś tak po lewej str jak się jedzie z Andrespola do Łodzi. Ale o cenę nigdy nie pytałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak mamy na naszym forum posiadacza tynków cementowo wapiennych na elewacji, coby zechciał podzielić się namiarem na ekipę tynkarzy. Albo po prostu wie, kto robi to dobrze. Hm?

Ja mam:yes:, ale czy są zrobione "dobrze" to już sama sobie musiałabyś ocenić;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeti, a robili je z różnej granulacji piasku? Tzn. czy każda warstwa z innej (najgrubszy w obrzutce, najdrobniejszy w "gładzi")? Czy znasz ile w tym było wapna? Czy dawali plastyfikator ("wapno w płynie"). Prawdę mówiąc chciałabym uniknąć tych wynalazków. Robili z CEM I, czy II?

Czy jesteś zadowolony z tych tynków? Jeśli tak, to daj namiar (na priv. może być).

 

TypeR, wiesz już coś więcej?

 

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piasek na pewno był ten sam na wszystkie warstwy (zresztą z tego samego piasku były też tynki wewn.)

Ile dawali wapna już nie pamiętam. Wiem tylko, że mówili, że zewnętrzne powinny być mocniejsze od wewn;).

Plastyfikatora nie dodawali; zdaje się, że jedynie zostawiali sobie z dnia na dzień wapno zalane wodą w beczce.

Cement - jedynka.

Czy jestem zadowolony? Hmmm, w czasie dnia - tak. W czasie zachodu słońca - trochę mniej:D

Ale w końcu to tylko tynki, a zachód trwa najwyżej 1godz.:lol2:

Wydaje mi się, że tynki wewn miałem zrobione lepiej - przez inną ekipę. Nie wziąłem ich jednak na zewnątrz, bo po robocie u mnie majster wpadł w korek i straciłem zaufanie:p;). Ale może mi się tylko zdaje - przecież wewnątrz nie widać tak dobrze zachodu słońca:lol2:.

Jak już pisałem, wolałbym, żebyś osobiście sobie pooglądała i pomacała:D, ale jeśli nadal będziesz chciała namiary to jutro spróbuję poszukać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...