Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam. Mam pytanie czy przy podłodze na gruncie dawaliście folię izolacyjną na styropian pod wylewkę czy tylko na chudziak pod styropian?

Tam gdzie podłogówka, folia była pod styro w dwóch warstwach. Tam gdzie bez podłogówki folia pod i na styro. Koszt folii niewielki, nie ma co oszczedzać.

Tam gdzie podłogówka: folia pod styro + folia alu w kratkę na styro

Tam gdzie bez podłogówki: folia pod i nad styro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heejjo,

krzysztofprzy, jeśli jeszcze cię to interesuje, u mnie folia była pod chudziak, a potem pod wylewki.

 

Zaczęli mi tynki tradycyjne robić i... bardzo mi się nie podoba. Miały być trójwarstwowe, a są chyba "półtorawarstwowe". Za cienkie , za szybko narzut na szpryc idzie, wychodzą "faliste" o zachodzie, w ogóle chyba za "mocne" (dają cement ten 42 i za mało wapna). Kurcze, jakbym kasy wiecej miała to bym z worków zrobiła baumita thermoputza albo lekki wapniowo cementowy.

"Gostki" (bo tynkarzami, to trudno ich nazwać) mówily, że zrobią jak chciałam. A robią jak "zawsze się robiło". No przecież nie będę stała przy betoniarce i pilnowała żeby więcej wapna dawali. Żeby grubiej narzucali...

Normalnie nie mam coś ostatnio szczęścia. A mówią, ze "pieniądze szczęścia nie dają". A mnie by się właśnie teraz przydały i tynki bym miała porządne i porządnie zrobione. I byłabym szczęśliwa. Szczęśliwsza.

Tak mi się zebrało. http://manu.dogomania.pl/emot/ehh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...