Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki serdeczne. Stemple już zakupione :)

 

Gdzie kupowaliście dachówkę (chcemy położyć betonową, myślimy o BRAAS)? Macie jakiegoś sprawdzonego dekarza?

 

Polecani tu na forum- Firma braci Gwiazda (chociaż miałem do czynienia tylko z Krzysztofem-konkretny gość)- dosłali mi pocztą ostatnio fakturę- a już traciłem nadzieje...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne. Stemple już zakupione :)

 

Gdzie kupowaliście dachówkę (chcemy położyć betonową, myślimy o BRAAS)? Macie jakiegoś sprawdzonego dekarza?

 

Daaaaaaaawno temu ;) kupowliśmy Braasa w Zamku na Brukowej, ale podobno już nie istnieje ( nie wiem na pewno - tak słyszałem ).

Co do dekarza, to swoją ekipę mógłbym polecić - Sebastian Dubla 601 351 766.

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje dobrych tynkarzy do wykonania tynków cementowo wapiennych, oraz ekipę do położenia sufitów podwieszanych na stropie drewnianym, oraz dobrego glazurnika :)

 

Witam!

Możemy polecić ekipę do tynków maszynowych cementowo-wapiennych, właśnie u nas kończą i jesteśmy mega zadowoleni, prosto, gładko, czysto, profesjonalnie. tel. 606-189-689.

Czy możecie nam polecić kogoś do wylewek z miksokreta????

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne. Stemple już zakupione :)

 

Gdzie kupowaliście dachówkę (chcemy położyć betonową, myślimy o BRAAS)? Macie jakiegoś sprawdzonego dekarza?

 

my mamy braas'a tegalit. kupowalismy w iwonie (aleksandrów) dobrą cenę dali też w plus dachach- w obu miejscach trzeba negocjować :)

namiary na dekarza podeślę na priv :) do Was ma bardzo blisko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mamy braas'a tegalit. kupowalismy w iwonie (aleksandrów) dobrą cenę dali też w plus dachach- w obu miejscach trzeba negocjować :)quote]

Plus Dachów ze Szczecińskiej NIE POLECAM. Sprzedali mi dachówkę NESKAMP NIBRA F 10U a teraz potrzebuję jeszcze 3 kominki wentylacyjne- wycofali się z tej dachówki i szukaj wiatru w polu albo kominków NESKAMP w Niemczech... ciekawe z czego jeszcze się "wycofają"

i nie oddzwaniają, chociaż obiecują, że ktoś oddzwoni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !!!

Mam pytanko odnośnie ocieplenia poddasza. Jakiej firmy wełnę mineralną polecacie i gdzie można kupić najtaniej????

"Mój Góral" od poddasza pracuje tylko na wełnie URSA- podobno 0,035 W/m2- zobaczymy w rachunkach za ogrzewanie;)

opowiadał, że był na jakiś prezentacjach w URSIE i że większość wełn nie trzyma tych swoich nawet 0,039 W/m2 zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mój Góral" od poddasza pracuje tylko na wełnie URSA- podobno 0,035 W/m2- zobaczymy w rachunkach za ogrzewanie;)

opowiadał, że był na jakiś prezentacjach w URSIE i że większość wełn nie trzyma tych swoich nawet 0,039 W/m2 zobaczymy...

 

Też mnie interesowała Ursy... Pure One. Ale w Łodzi jej nikt nie miał i nawet nie była specjalnie "zachwalana". "Obraziłam się" :D:D i kupiłam... Isovera Super-Matę (deklarowany wsp.przew.ciepła 0,033 W/mK).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry,

czy ktoś z Grupy interesował się nowym programem dofinansowania do POŚ z NFOŚiGW. NIe mylić ze starym programem WFOŚiGW. Nowy zakłada zwrot do 45% i/lub kredyt preferencyjny do kolejnych 45% inwestycji. Ale można się ubiegać tylko przez gminę. Wiecie czy gmina Łódź-Górna coś robi w tym temacie? Ew. kogo w owej gminie męczyć pytaniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...